İşte Onuralp Bitim’in Chicago’dan alacağı para

Bursaspor’un eski oyuncusu Onuralp Bitim, Chicago Bulls ile üç yıllık yeni bir sözleşme imzaladı.

Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde son iki sezonu Bursaspor’da geçirmesinin ardından yaz döneminde NBA’in yolunu tutan ve Chicago Bulls ile anlaşan Onuralp Bitim’in sözleşmesi geçtiğimiz günlerde güncellenmişti.

Michael Scotto’nun haberiyle birlikte Onuralp Bitim’in yeni sözleşmesinin detayları ortaya çıktı.

Hoops Hype kaynaklarının öğrendiği bilgiye göre Chicago Bulls ile Onuralp Bitim 3 sezon 4 milyon 610 bin dolarlık yeni bir sözleşme imzaladı. Onuralp’in kontratı bu sezon için garantiliyken önümüzdeki iki sezon garantili olmayacak.

Onuralp Bitim sezon başı çift yönlü kontrat imzalamıştı. Bu sözleşme gereği Onuralp Bitim, NBA’de süre bulsa bile normal sezonda en fazla 50 maça çıkabilecekti. Onuralp yeni sözleşmesiyle birlikte bu sınırdan kurtulmuş olacak.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @enes ünal yorumuna yanıt olarak

   Bizle beraber, Kayserispor ve Eskişehirspor’untahtalarını da açar.Beh amk.Ne para be. Hem Amerika’da yaşıycan, üstelik milyon dolarlar kazancan. Bizim gibi burlarda, yok dolar 32 TL, yok mazot 45 TL, uuu penirin kilosu 400 ile falan uğraşmıycan. Murat Kurum yok, Tayyip Aga yok, kaos yok, kavga yok, Suriyeli din kardeşleri yok, oh mis amk. Ben olcam, bi daha dönersem diksinler. Allah kuran çarpsın dönmem.

   17
   5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu