İşte o anlar!

Frutti Extra Bursaspor deplasmanda Marial Shayok'un son saniye basketiyle devirdiği Karşıyaka maçının son anlarını paylaştı.

Kulübü resmi medya hesaplarından yapılan paylaşım taraftarın büyük ilgisini çekti.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Dance4Lifee yorumuna yanıt olarak

   Doğru hoca doğru oyuncular ve başarı. Sezon başında Tutku ile olmaz dediğimizde bizi çok bilmişlikle suçlayan renktaslarımız şuan ne düşünüyor acaba. Arkadaş Bursaspor taraftarının geneli bir adam olmaz diyorsa o adam olmazzz. Örnekler dolu; futbolda Samet, Güvenç Kurtar, Ümit Kayıhan, Sakıp Özberk, Mesut, Hamza, Mutlu, basketbolda Tutku Açık. Önce taraftarın içine sinecek. Biraz deli olacak. Tutku kız gibi çocuk. Bak bu hoca geldi önce kazanamadı ama adam deli kenarda hiç durmuyor. Sonra Hamilton, Perry, Malik gibi ateşli olmayan adamları şutladı. Tillmann’ı getirdi tutmadı ama zorlamadı hemen gönderdi. Damar, Shayok ve Bircevic gibi savaşçıları getirdi. Takım rebaund alamıyordu. 2 numaraya 3 numara Mutaf’ı çekti, Shayok 3 numara için gayet uzun, Bircevic 4 numara için gayet uzun. Ne oldu rebaund işi halloldu. Basket takımı uzun olacak rebaund alamazsan gümlersin. Şuan 4 tane çok iyi pota altı uzunumuz var. Değiştir değiştir oynat. Bir de artık takım lideri Batallası var Sahayok. Lider olmadan olur mu. Geçen sene Chris Jones neler yapıyordu. Yalnız bu Shayok seneye NBA’ye döner. Şimdiden yeni lider aramak şart.

 1. Bu hoca ile bu takım ile
  Seneye Şampiyonluk adaylarından
  Biri oluruz neden olmasın
  Bravo takım👏👏💪🏀🐊🏆

 2. Kaos haberi olsa 650 tane yorum gelirdi şu haberin altına. Ligin kalite olarak çok iyi ekiplerinden birine karşı müthiş bir mücadele ile kazandık. Takdire şayan, ayakta alkışlanası bir galibiyet. Helal olsun parkede ter döken herkese, bizi gururlandıryorsunuz. Seneye daha iyi bir başlangıç yapacağımıza inancım tam. Parkenin timsahlarına yürekten tebrikler.

 3. Shayok maçın sonucunu değiştirecek bir oyuncu nerde ne yapacağını çok iyi biliyor shayok varsa maça galip başlıyorsunuz.

 4. Helal olsun.İnşaallah bu teknik ekip,kadro ile gelecek haftalardaki FB.A.EFES MAçlarınıda kazanır ve arzu ettiğimiz yerde oluruz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu