İşte o adam…

Bursaspor'un Fenerbahçe ile oynadığı hazırlık maçında kameralara sigara içerken yakalanan, sigara içen çocuk olarak adlandırılan, aslında 36 yaşında olduğu anlaşılan ve gündemin bir numaralı ismi olan Kenan Vatansever Bursa.com'a konuştu.

Bursa.com Spor Müdürü Tarık Çapçı‘ya konuşan Bursaspor taraftarı Kenan Vatansever hem yurt içi, hem de yurt dışında bulunan birçok medya kuruluşundan röportaj talepleri aldığını ifade etti. Taraftarın ilgisinden mutlu olduğunu belirten Vatansever

Bu keyifli söyleşiyi videomuzdan izleyebilirsiniz.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Milyonlarca insan, kadın erkek olmak üzere milyonlarca para harcayarak genç görünmeye çalışıyor.
  Genç görünmek iyidir.
  Bazen insanı böyle popüler de yapar.
  Ama keşke sigara içerek popüler olmasaydı!

  95
  2
  1. @sementit yorumuna yanıt olarak

   Sigara reklamı yapıyorsunuz özendirmeyin şu illeti ! Heryıl milyonlarca insan sigaradan hayatını kaybediyor ! Çocuklarımıza kötü örnek olmayalım !!!

   11
   1
 2. Yıllarca caps’lerde kullanılacak bir fotoğraf oldu. Sigara içmesi yakışmadı ama reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. Ekmeğini yer uzun bir süre.

 3. Bu yazdığınla kendi çirkinliğini ortaya koymuşsun. Kendisini 30 yıldır tanırım. On numara delikanlı, dürüst ve yardımsever bir insandır. Tanımadığı insanların bile yardımına koşar. Ayrıca insanların fiziki kusurlarını söylemek günahtır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu