İşte müthiş maçın golleri!

Göztepe - Bursaspor maçında atılan tam dokuz golü izleyebilirsiniz.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. keşke zorunluluktan değilde bu çocuklara gerçekten güvenilseydi. şimdi bize düşen tek şey yenilsekte çıkamasakta bu çocukların gösterdiği mücadeleye destek olmak. maddi ve manevi her anlamda.
  ey şehrin önde gelenleri bu zamana kadar haklıydınız destek olmamakla çünkü gelen çaldı giden çaldı. şimdi bu çocukların gösterdiği mücadeleye rağmen destek olmazsanız sizler kaybedersiniz.

  76
  1
  1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   arkadaşlar norlmade dün 5 değil 6 gol attı bizim gol atmaya doymayan genclerimz….

   Göztepenin ikinci golüde bizim genclere yazın,

   Bu cocuklar ac,,,inşsallah böle devam ederler ….cok zevk alıyorum izlerken.

   Attaklarımz cok güzel, ani saldırı ve cok hızlı cıkıyorlar keratalar,,,hepsinin Maşallahları var,,

   sonraki macı hevesle bekliyorum,,,,

   11
  2. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Takımda en çok dikkatimi çeken hücum presinde iyi alan daraltma yapıyoruz, özellikle Ali Akman rakibin pas kanallarını iyi kapatıyor ve bir çok kez rakipten bu şekilde top kapıp gol atabiliyoruz.

   13
  3. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Öncelikle şunu belirtmek isterim yanlış anlaşılmak istemekle beraber. Gençlere şans verip onlarla yola devam etmek kimine göre çaresizlikten, kimilerine göre mecburiyetten, kimine göre herhangi bir nedenden olabilir. Bırakın artık bunun nedenini aramayı çünkü kimseye bir fayda sağlamayacak… bunun getirisi olan sonucunun güzelliğiyle keyif almaya bakın derim.. yaşım 41 uzun zaman sonra gerçekten çok keyif alıyorum 4 tane gol yesekte 5 tane gol atıyoruz nasıl keyif alınmaz ki ….

   Yıllardır hep söylenir her spor adamının dilindedir öz kaynak öz kaynak öz kaynak … ama icraata gelince biz yarışan takımız biz şuyuz biz buyuz tecrübesiz gençlere fazla şans veremeyiz. Onlar bu yarışın psikolojisini kaldıramazlar vs. vs.

   Bu çocuklar oynayacaklar tecrübe kazanacaklar yenecekler, yenilecekler vs vs … Peki biz taraftarlar ne yapacağız keyif alacağız arkadaşlar, keyif, neden mi bunu diyorum 0-0 oyunu kitleyip puan almak yerine kanının son damlasına kadar savaşıp gol atma mücadelesinden hiç vazgeçmiyorlar ve nitekim de bugün gelinen noktada resmi olarak çıkılan her maçta yensek de yenilsek de gol atıyoruz…

   22
  4. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Bu nasıl goller kardeşim.İzlerken mest olduk.Takım şiir gibi top oynuyor.Mustafa hoca takımı elektronik makina gibi oynatıyorsun.Oyundan çıkan oyuna giren fark etmiyor.Herkes mükemmel.Mustafa hocam kafamdaki negatifleri tamamen bitirdin.Sende bu çocuklarla beraber büyük hoca oluyorsun.İstanbul basını seni öve öve bitiremedi.Sayende bizde gururlandık.Artık bizimde tüm Türkiye’nin takdirini kazanan hocamız oluyor.Tecrübeli dediğimiz kaşarlar içimizden geçti,paramızı yedi.Yine ne varsa kendi evladında var.Tebrikler

   22
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Mustafa Er hocam takımın saha içi patronu olarak seni canı gönülden kutluyorum.Mustafa hocam çocuklara ne güzel top oynatıyorsun?MaşaAllah.Göztepe aklı sıra önde basıyor.Fakat defanstan öyle şiir gibi paslaşmalarla çıktınızki izlerken mest olduk.Şampiyonluktan sonraki en güzel maçtı diyebilirim.Hergün daha iyi oluyorsunuz.Türk futbolu yeni bir hoca kazanıyor.Bu ne güzel futbol,nasıl mücadele,nasıl jeneriklik harika goller?Seviçten ağlattınız bizi.Hepinizden Allah razı olsun.Rabbim daima yar ve yardımcınız olsun.

   19
   1
   1. @Emre yorumuna yanıt olarak

    Hocam sakallarını sıvazlayıp sadece duruyorsun. Toptan moptan bi habersin. Mustafa Er istifa. Normalde bunları yazmanız lazımdı. Nooldu hemen 2 maçta kıvırdınız

    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Ne alıp veremediğiniz varsa gidin başka yerde yazışın.burası bursaspor sitesi. Biriniz Mustafa eri över ötekiniz yerer. Saçma sapan işler.

     5
     3
   1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

    Aynen rendaşım.sabahtan beri okuduğum yorumlarda bu takımın kurulmasına, gençlerin mukavele imzalamasına, sezon başı hepsini özlücede kampa alan Mustafa gönden hocaya, Batuhanı ali Akmanı gol vuruşlarında özel çalıştıran Okan yılmaz hocaya büyük övgüler yapılmış. Merak etme taraftarımız her hocaya hakkettiği değeri veriyor. Bu başarıda bir kişi değil bütün hocaların emeği var..

    9
    1
    1. @Klan yorumuna yanıt olarak

     Alt yapı hocalarının payı tabiki var.Fakat asıl mükafaat Mustafa Er’indir.Me hikmetse onun ismini bile anamaman ne kadar kötü kalpli olduğunun kanıtı.Sayenizde Mustafa Hocamıza daha çok seviyor ve inanıyoruz.Çünkü hoca saha dışında birde sizi yeniyor.Helal olsun dana hocam.Herkesi acıtmaya devam et.

     3
     3
    2. @Klan yorumuna yanıt olarak

     Fesatlığından gebereceksin.Gönderemeyeceğinizi anlatınca şimdide leş kargaları gibi galibiyetlerden pay alma derdine düştünüz.Tüm Türkiye takdir ediyor,sizede üçüncü biri düşüyor.Eğlenin bakalım…)

     5
     2
 2. Galatasarayın maçı başladı hemen onu veriyorlar terbiyesizliktir yaw bu ulan 4-4 maç son 5 dk kalmış GS maçı daha yeni başlamış onu veriyorlar ….

  18
 3. BU YIL ONUR ATASAYAR DA SANK BİR GELİŞME GÖRÜYORUM…OFANSA KATKI VERMEYE DEVAM..ŞAKKA DEĞİL 2 NET ASİSTİ VAR..ALLİ AKMAN I ELEŞTİRENLERE DE SON GOLDEKİ ASİSTİN HATIRLATIYORUM

  13
 4. Genç kadro ile çıktık onların ise milyonluk futbolcuları vardı ama timsah için farketmedi ,her zaman penaltılar seni kurtarmaz Göztepe ,kardeş takım dost takım herkes bıraksın bu ayakları ,

 5. Bu galibiyet bir kupa maçı galibiyetinden çok daha fazlası . Kaybedildi gözüyle bakılan bir savaşın kazanılması, öldü sanılan bir savaşçının yeniden ayağa kalkmasıdır. Hayalimiz de ki gibi oynayanların mücadelesidir.

 6. Bu arada bunu söylemeden edemicem : Her babayiğidin harcı değildir 2 kere öne geçip ardında geriye düşüp maöı çevirip galip gelmek. Koca yürekli gençler. Savaşı hiç bırakmadılar. 2 sefer öne geçtik beraberliği yakaladı rakip üstüne öne geçti, bir çok tecrübeli oyuncu ya da takım burada maçtan kopar ama gençler bırakmadı eşitliği sağladı ve maçı uzattı. Uzatmada öne geçip tekrar beraberlik geldi. Kolay değil. Tam bitti derken de fişi çektiler. Helal olsun koca yürekli genç çocuklar.

 7. Güzel galibiyet fakat devamı gelmedkten sonra hiçbir anlamı yok. Bizim asıl önemli maç hatta daha da ileriye gidiyorum yılın maçı istanbulspor maçıdır. Bu maçı aldığımız anda inanılmaz bir ivme kazanıcaz. Göztepeyi yen istanbula yenil iş değil. Gözünüzü seveyim şu maçı kazanın.

  4
  1
  1. @Barış yorumuna yanıt olarak

   Bunları eklersen, Ali Akman, Batuhan Kör, Çağatay Yılmaz, İsmail Çokçalış’ı falan kesmen lazım. Nası olcak peki? 15 kişiyle mi oyuna başlıycan?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu