İşte kongrede yaşanan kavga anları!

Teksas Tribün liderlerinden Selim Kurtulan'ın Olağan Genel Kurul'da konuşması esnasında söylediği sözlerden sonra ortalık karıştı.

Selim Kurtulan “Ali Ay neden aday oldu. Ali Ay 2 senedir attı tuttu hiçbir şey yapamadı. Yine aday oldu utanmadı. Senin amacın ne takımı düşürmek. Ali Ay’a oy atanın ve yönetimine girenin Bursasporluluğundan şüphe duyarım.” dedi. Bu konuşmanın ardından tartışmalar çıktı.

İşte o görüntüler:

 

40 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @kaya63 yorumuna yanıt olarak

   Dün Selim Kurtulan,gerçek Bursasporlularınsözcüsü oldu ve yerden göğe kadar haklıydı.ona saldırmak isteyen satılmış,çorbacı hainleden Bursaspor camiası biran önce temizlenmelidir.taraftarımız Selim Kurtulan,a destek olmalıdır.adam doğruları söyledi.

   21
   19
  2. @kaya63 yorumuna yanıt olarak

   BURSASPOR selim kurtulandanda büyüktür herkes haddini bilecek bu kulüp kimsenin çiftliği değil…Her kongre öncesi selimin yaptığı rezil konuşmalardan birine şahit olduk…

   25
   19
  3. @kaya63 yorumuna yanıt olarak

   Dagdan inmis sehire. Biz de Ali ayi istemiyoruz ama efendi sekilde ifade et. Zaten bu seviyesize neden mikrofon veriliyor. Bagimsiz denetciye konusma hakki verilmiyor, terbiyesiz bir serseriye konusma hakki veriliyor. Adam kahvehanede konusurmus gibi davraniyor.

   46
   11
   1. @Fatih16 yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim o adamın orda konuşma hakkı var.
    O dağdan inme dediğin şahıs kongre üyesi.Sen belkide kongre üyesi bile değilsin. Beğenmediğin şahsın seçme ve seçilme,yani başkan bile olabilme hakkı var.
    Şimdi doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali olmuş bu olay.
    Ben arkasındayım ve yemin ederim kendisini hiç sevmem 21 yıldır maraton tirübündeyim.
    Kendisini bir veya iki defa gördüm.Ama birilerin çıkıp doğruları söylemesi gerekiyordu.
    Yani KRAL ÇIPLAK…

  4. @kaya63 yorumuna yanıt olarak

   beşiktaşı tutan bursaspor tribün lideri !!!!!???? ve ettiği lafa bakın falan kişiye oy atanın bursasporlulundan şüphe duyarım, hadi ordan!!! düşün artık sen ve avanelerin bursasporumun yakasından, kendi futbolcusuna küfreden, birlik ve bütünleşmeye en çok ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda tribünleri kaos ortamına sürükleyen taraftar profili olduk sayenizde.

   50
   46
   1. @başka bursaspor yok yorumuna yanıt olarak

    Yalan mı 2 senedir kümeden son anda kurtuluyoruz 3. sene düşeriz,gün gibi ortada. Asıl bu vasıfsız başkanı hala daha destekleyen, otobüs basan adamlar düşün yakamızdan. Adamın söylediklerinde tek bir kelime yanlış yok. Ayrıca Selim Kurtulan’ın bjkli olduğunu kanıtlayın öyle çamur atıp gitmekle olmuyor bu işler internet köşelerinde gördüğünüz her şeye koşulsuz inanırsanız (yada inanmak isterseniz) kaosa sürükleyen dediğiniz kişiler sizler olursunuz.

    31
    11
    1. @Teksaslı16 yorumuna yanıt olarak

     Beşiktaş türbününden gelme selim para gelmiyor galiba selim haklı olabilir ama yanlış konuştu herkes selimide ali ayıda bilir rahmetli yazıcıyı da istifaya çagırmışlardı para bitti aşk bitti

     24
     9
 1. Tarihimizin en kötü yönetimine oy vermeyin diyen birine ‘Satılmış’ diye tezahürat yapmak çok ironikmiş

  54
  12
 2. Selime laf yapıyoruz da . Mehmet güzelsiz kimin adamı? Akhisar deplasmanına otobüs verilmediği icin gitmeyen adamlar kimin adamı? Bunlar mi bursasporlu . Selim gayet guzel konuştu ali aya oy atacak adamlar belediyeye valiye karnı bağlı olanlar . Deplasmana cebimizden gidiyoruz kombineyi cebimizden yiyoruz eğer ali ay seçilirse ne kombine alırım ne bir maça giderim . Ali ayın para yedirdikleri stadı doldursun

  40
  13
 3. İki senedir başarısız bir ekinin tekrar gelmesi ,gelecek sezon küme düşmek anlamına geliyor,BAŞARAMADIN BAŞKAN ÇEKİL KENARA .

  30
  5
 4. Benim anlamadığım selime niye tepki gösterilmiş dogruları söglemiş adam. Üslup belki sert olabilir ama her söyledi doğrudur. Radikal deki arkadaşların bu ali ay aşkı birden nerden çıktı bögle . ?

  26
  7
 5. bursasporun en büyük rakibi kendi taraftarı ve medyasıdır.
  bursaporun bugün düştüğü durumun en büyük sorumlusu kendi taraftarı ve medyasıdır.
  bursasporun yönetim, kadro ve teknik adam sorunu hiç olmamıştır.
  bursasporda sadece taraftar ve medya sorunu vardır.
  şehirde birlik, sabır ve destek sağlanmadan,
  dünyanın en donanımlı başkanı…
  dünyanın en kariyerli teknik direktörü…
  dünyanın en kaliteli futbolcuları gelse bile başarı hayaldir, masaldır, imkansızdır…
  çünkü bursa da futbol ortamı kalmamıştır.
  bunun tekrar yaratılması için en az 4-5 yıla ihtiyaç vardır.
  ama buna sabır gösterecek ortada ne taraftar, ne de medya profili vardır.

  18
  5
 6. Ali Ayı beğenmiyoruz başkan olarakda görmek istemiyoruz ama amigo konusma yapmaz hic bi yerde divan baskani yapar baskan adayları vaatlerini sunar mevcut yönetim ibra edilir yada edilmez , bu amigoya küfür edenler amigo recep bölükbaşına söylenirken alkış tutanlardı .

  11
  9
 7. Selim kimden avanta aldın sen değilmiydin ali ay büyük başkan diyen ne oldu avanta kesildimi senin yaptıığın rezillik ahlaksızlık şerefsizliktir bunun gibi reziller yüzünden bu kulüp bu halde bunun gibi satılık kişiler bu camiadan def edilmeli

  7
  5
 8. İnsanlar bazı şeyleri idrak edemiyor. Ali ay başarısız olmuş veya olmamış önemli olan amacıdır. Amacı Bursaspor’a hizmet etmek. Ali ay cebinden milyonlar harcamış takıma hizmet etmiş. Açın bakın Bursaspor tarihinde kim cebinden bu kadar para vermiş klube ? Herşeye başarı odaklı bakılıyor. Selim hayatını Bursaspor’dan kazanmış, cebinden kaç para vermişte bilet almış ? 5 kuruş klübe katkısı Yok 1 milyonluk laf söylüyor. Ben hırsızlarla şampiyon olmaktansa klüp için maddi manevi destek olan adamla küme düşmeyi yeğlerim. Ali ay Selim’i mamalamadı tabi kudurur

  6
  2
 9. Selimin solediklerini hepimiz soyluyoruz biliyoruz zaten.Ama bu adama bu kadar yuz verilmesi takima nasil zarar veriyor hala anlamiyolar.Kongre ciddi bir yerdir.Uslup vardir,soylediklerini uslubuna gore soylersin.Boyle dayi dayi solersen ali kiran bas kesen kavgada cikar hersey olur.Amigo taraftarin sozcusudur.Kongrede taraftarin dusuncelerini belirtebilir belki ama bu adamin bole konusmasi bursaspora zarar.Bu adam zaten kulliyen zarar.

  5
  3
 10. Beşiktaşlı selim kimseyi yargılayamaz. Ona konuşma fırsatı neden veriliyor onu da anlamış değilim. Oradaki herkes ondan daha fazla Bursasporludur. Bugün iyi olan kazansın.

  5
  7
 11. 2 senedir bunlar başka bi takım mı izliyor . Hala Ali ayı destekleyenler var . Kümede izlemek istiyorlar heralde bu takımı.

  4
  3
 12. Orta yaşın üzerindeyim. Allah’a şükür bir şampiyonluk yaşadım. Tadı damağımda kaldı. Aylarca Bursaspor formasıyla ülkenin bir çok şehrinde gururla dolaştım. Görün bak ben o şampiyon takımın şehrindenim, Bursaspor’luyum dedim.

  O tarihten bu yana kombinem var, hiç bir maçı kaçırmıyorum. O tarihi anı bir kez daha yaşar mıyız diye kendi çapımda takımıma destek verip şampiyonluk bekliyorum…

  Ancak o tarihten bu yana ibre sürekli olarak aşağıya düştü.
  Gurur duyduğum o takım nerede?
  Efsane taraftar nerede?
  Mucize yaratacak bir yönetim tekrar işbaşına gelir mi bilemiyorum. Ümitle bekliyorum…

  4
  1
 13. Söylem doğru ,üslup yanlış,eh bir amigodan daha iyi bir üslup beklemekde abesle iştigal etmek olur .Sıkıntı ,bu lafları üstlerine alıp celalallenenlerin çokluğu ve sanki ayaklarındaki nasıra basılmışcasına bağırtılar koparması.Sonuçta mevcut yönetimin başarı göstergesi on üzerinden üç numara olarak karşımızdadır.Bu yönetimi desteklemenin manasını açıklamak oldukça zor ve anlaşılmaz bir davranış biçimi .Ben maddi bir beklenti ile oluştuğuna inanmıyorum,işin altında siyaset,pisikolojik bazı arızalar,dumura uğramışlık,aşırı inatçılık vs. gibi semptomların etkisi olduğunu düşünüyorum.

  4
  2
 14. Bedava bilet otobüs kurtaramayan selim ve yalamaları erkan körüstanada böyle yaptı kayseride sonra kaçtı ayağı kırık it gibi Türkiyeye rezil etti bizi bjkli avantacı Şelim ve Bonzcu tayfası sizin o sinyalci corbacı dediginiz Kral tayfa bursanın her köşesinde size el öptürür Uyandırayım Kolpacılar akıllı olun

  4
  4
 15. Selim kim ya. Bursaspor bunlar gibi çorbacı sabıkalı tiplere kaldıysa ölmüş bitmiş demektir. Türk futbolunun en nefret ettiğim saçmalıklaınsan biri de bu cahil tribün çavuşlupu.

  4
  4
 16. Rezilsiniz!
  Kim gelirse gelsin bu takım düzelmez. Insanlar bir birine düşman olmuş.
  Her yönetim takımını çıkarsın ayakta kalan kazanır!

  3
  1
 17. Türbün liderinin seviyesiz konuşmasından ötürü üyeliğinin disiplin kurulunda değerlendirilerek düşürülmesi gerekir. Genel Kurulda herkes Bursasporluluğa yakışır şekilde davranmalıdır.

  3
  3
 18. Seliminde önceleri çok yalnış tavırları oldu fakat şuanda söyledikleri üslubu dışında yalnış değil bi amigodanda beyzade sözler duyacakta değiliz hani .Velhasılı yapacakları yaptıklarının aynası olan bi başkan var, ne deseydi bizi iki sene iyi kandırdın yetmedi bi üç sene daha alda üzerimize çam dik mi deseydi. Birde ike sene Bursasporumuzu yerlerde sürüyen başkan için kavgayı göze alan zümre ya ali Ayın akrabasıdr yada çorbacısı

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu