İşte Kendir Yaylası projesinin görselleri

Bursaspor'un Kendir Yaylası projesinin görselleri yayınlandı.

262 bin m2’lik bir alanı kaplayan proje hiç ağaç kesmeden hazırlanıyor. 3 bloklu otelin yanı sıra 16 adet bungalov ev de projede gözüküyor… 

Biri maçlarda kullanılmak üzere 4 adet sahakaleci idman sahası, bir spor salonu, kapalı yüzme havuzu, yarı olimpik açık yüzme havuzu, tenis kortları, açık basketbol sahaları

Aynı anda 3 ayrı futbol takımını, aynı anda 4 basketbol takımını ağırlayabilecek düzen oluşturulmuş… Tesisin dışında ağaçlar arasında kros alanları, 2 kilometre uzaklıkta bir de göleti mevcut… 

Anadolu Ajansı’ndan Hüseyin Yeşilkavak‘ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar şöyle:

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Umarım sadece bir seçim vaadi değildir. Kim seçilirse seçilsin böyle projelerin hayata geçmesi elzemdir.

  44
  2
 2. Yeni sezonda 12747 koltuk kapasiteli TEKSAS TRİBÜNÜ koltukları sökülüyor,böylelikle Teksas Tribün kapasitesi artacak ve daha bi güzel olacak.İnşallah aynı zamanda pankartların asıldığı tel kafeslerde ya komple kalkar,yada olmadı mevcut seviyeleri yarı yarıya indirilir.Ayrıca Play off final maçındaki uygulama o stadın asil ve yegane ev sahibi Bursasporumuzn maçlarında da uygulanmalı ve Polis ve özel güvenlik ilk 3 sıra koltuklarda değil,tribün dışında PVC sandalyelere yüzleri tribüne dönük şekilde oturmalı ve o koltuklar taraftara satılmalı,ayrıca hepsinden önemlisi deplasman tribünü yeniden dizayn edilmeli ve kesinlikle hiç bir stadda olmayan bizde var olan saçmalık yani deplasman tribünü önündeki 1500&2000 kişilik boş alan bırakılmamalı.

  11
  4
 3. Uğur demirok un sözleşmesi bitip Trabzon’dan ayrılmış çökmeliyiz bence,ekong u dünya kupasından sonra gazlayıp yerine iyi bir yerli hamle yapmış oluruz.

  9
  5
 4. Hayırdır seçim yaklaştıkça ay dede nin vizyonunu kapsamayan projeler çıkmaya başladı piyasaya bu yönetimle bu işler zor hemde çok zor

  7
  1
 5. FB de topuk yaylası tesisleri var yılda belki 1 ay kullanmıyor takım ama 12 ay boyunca gideri var. Bu tür tesislerin getirisinden çok götürüsü olur.. Göz boyamaktan başka bir şey değil.

  7
  3
 6. benim merak ettiğim nokta bu projeyi kim finanse edecek? şunun için soruyorum mesela fenerbahçenin topuk yaylası projesi baya maliyetli oldu ve şuanda yıllık olarak zarar eden bir yer.Yani böyle çizimler falan herkese hoş geliyor ama bu proje fizıbıl bir proje midir bakmak lazım.Kim gelicek ne kadar sürede maliyetini çıkartır buları hesaplamak lazım.Bana göre bu projeyi belediye yada bakanlık yapsın.Biz zaten borçlu bir kulübüz burayı yapmak ve işletmek bize ekstra borçlar getirir.

 7. Ali Ay’ın tüm projeleri yalan. asla inanmam,o kadar saf değilim. Her başı sıkıştığında “projemiz var, yok stat isim hakkını yakında satıyoruz, yok şu kadar para gelecek” deyip duruyor. Sonuç 2 yıldır ortaya hiç bir şey yok, olmaz da. O potansiyel zerre kadar yok kendisinde.

 8. Ali dede seçim gelince kozlarını oynamaya başladı, kartlarını açıyo, hayali projelerini sunuyor,
  Şİmdi gelelim projeye, ismi KENDİR YAYLASI PROJESİ; özelliği; BURSASPOR KAMP MERKEZİ,
  kulübümüzün bir kamp merkezi yok evet doğrudur, ama hangi kulübün kamp merkezi vardır,
  Ülkemde Antalyada ki otellerin kamp merkezleri hariç bazen de bilinen Kızılcahamam vardır,
  kulüpler bu kamp merkezini tercih edecek mi, süperlig takımları zaten yurtdışına çıkıyor,
  adamlar haklı en azından hava deişikliği de olsun futbolcu için farklı bi atmaosfer olsun amaç,
  TFF LİGİ takımları da Antalya, kızılcahamam ağırlıklı gidiyor, bize belki iyi organize olunursa,
  2.LİG, 3.LİG ve BAL LİGİ takımları gelmek ister, o da buranın maliyeti onların verceği ücretle
  karşılanır mı, üstelik, Kendir dağın eteğinde kaldığı için yılın en fazla 3-4 ayı verimli kullanılabilir,
  kalan 8 ay atıl duracak olan bi tesis Maliyeti kendisini karşılayacak mı, sonra Özlücede ki personel
  gibi personelimizin maaşını ödeyemeyeceksek hiç girmeyelim bu işlere, bazen küçülerek büyümek daha doğrudur, en azından KENDİR konusunda ben bu şekilde düşünüyorum gerek olmayan bir maliyet

 9. ÖNCE HAYIRLI-UĞURLU OLMASINI CENAB-I HAK CC.’DEN NİYAZ EDİYORUM;
  1-Kamu alanının BURSASPOR umuza tahsisi ile sorumluluğu ve doğru şekilde değerlendirilmesi hususu çok çok önemlidir.
  2-KENDİR YAYLASI çok değerli arkadaşımın daveti ile yıllarca yaz aylarında piknik yaptığımız,ailemizin,evlatlarımızın hatıralarında yeri olan CENNET KÖŞESİDİR.Böyle güzel ve nadide yerlerde yapılaşma yapılırken BETON YIĞINI ile değil ÇELİK KONTREKSİYON YAPILMASININ DOĞRU OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.
  3-Bursa’mızın değerli mimarlarından Y.MİMAR HASAN SÖZÜNERİ beyin bu hususu dikkate aldığını ümit ediyorum.
  Son olarak bu tesisin bir kısmında BURSASPORLU olsun olmasın insanların GÜNÜBİRLİK TESİS YAPILMASI ile istifade edecekleri bir alanında bulunmasını arzu ederim.Elbetteki ücretli olacak bu şekilde kulübümüze akar kaynak olmuş olur.

 10. Sadece bizim değil tüm takımların kamp yapabileceği bir alan yapabilirsek daha iyi olmaz mı kalıcı gelire bu kadar ihtiyaç varken yaz kış sürekli spor kamp yeri olarak kullanılsın yabancı takımları da getirirsek böylelikle marka değeri artar isim değeri artar sponsor daha kolay bulunur vb.

 11. MÜBAREK RAMAZAN AYINDA GÜNAHA SOKMA İNSANLARI ALİ EFENDİ SEN ÖNCE 5 AYDIR PERSONELİN ÖDEMEDİĞİN MAAŞINI ÖDE ONDAN SONRA SAÇMASAPAN KONUŞMALARINI YAPMAYA DEVAM ET SENİ İBRA EDEN BURSASPORLU DEGİLDİR .

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu