İşte kamp programı

Bursaspor yeni sezon hazırlıklarına çarşamba günü Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde başlıyor.

İlk etap çalışmalarını Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde gerçekleştirecek olan Bursaspor, ikinci etap çalışmaları için 1 Temmuz‘da Afyon‘a gidecek. Bursaspor burada hazırlık maçı yapmayacak.

13 Temmuz‘a kadar burada çalışmalarını sürdürecek olan yeşilbeyazlı takım, yapacağı üç günlük iznin ardından üçüncü etap için 16 Temmuz‘da Avusturya‘ya geçecek.

Avusturya‘nın Bad Bleiberg kasabasında 28 Temmuz‘a kadar çalışmalarını sürdürecek olan Bursaspor‘un burada 3 hazırlık maçı oynaması bekleniyor.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Hala mı hazırlık maçları belli olmadı ?? Transferi geçtik bari şu basit işi yap be kulüp Allah rızası için be profesyonel yönetinnnnn

    3
    1
    1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

      Bunlar kampında parasını ödeyemez. Avusturya’da rehin kalırlar kesin. Euro üzerinden 40-50 kişinin (yöneticiler ve yancılar dahil) 12 gece Alp dağlarındaki lüks bir otelde yiyip içip konaklamasına yazılacak olan fatura nedir biliyonuz mu siz? Daha 3 aydır personeline maaş ödemeyen kulüp yüzlerce bin euro otel parasını nası vericek orlarda? Üstelik öncesinde bi de Afyon kampı var. Kmyon yüküyle para. Sonuç? PTT1.lig

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu