İşte ilk günün bilançosu

Taraftardan gelen yoğun talep üzerine kombine satışını yeniden açma kararı alan yeşil beyazlı yönetim, rakamın ciddi bir şekilde artmasını bekliyor.

Bilindiği gibi Bursaspor‘da 17 bin 262 adet kombine satışı gerçekleştirilmişti. Kombine satışlarının uzatıldığı ilk 24 saatte Bursasporlu taraftarlar biletlere ilgi göstermedi. Aynı fiyattan çıkartılan kombineler bir gün geride kalmasına rağmen sadece 156 adet satıldı.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başakşehir maçına yakın satışlar artar ,Rize maçı galibiyet ile sonuçlanırsa satışlara olumlu etkisi olur.Bursasporumuzun kemik taraftarı zaten kombinesisni aldı.Toplu küfür olayları engellenebilse en az 5000 kişi daha kombine alır.

  30
  2
 2. 8jk maçında bilet fiyatında indirim yapmayarak buna hazırlık yapıldı demek ki. Ama alamıyor işte öğrenci kardeşlerimiz. %50 indirim yapılsaydı takım 35-36 bin kişiye oynayacaktı ve belki de maçı kazanacaktık???

  5
  34
  1. @B-Devi yorumuna yanıt olarak

   %50 az olur %90 yapsınlar hatta sezon boyunca tekel bayiinden içki bedava hatta malum mahalle lerden gogo da bedava olsun bizim o gençlere ihtiyacımız var

   25
   2
 3. Beklenen satışların olacağını tahmin ediyorum.İşi nedeni ile henüz vakit bulamadığını söyleyen çok taraftar var.Hafta sonu patlama bekleyiniz.

  4
  2
 4. Bireysel olarak daha fazla beklenti olmasın,
  Başarı olmadan tüm şehri stada çekmek zor,
  20 bin sayısında kalır satışlar en fazla
  10 BİN de Sanayi kuruluşlarına satılırsa
  Oradan gelmesi gereken taraftar iyi takip edilirse
  28-30 BİN sayısına ulaşılabilir stadyumda

 5. Kapasite bu kadar 17 bin kombine satmissin sürekli maça gelen 17 den fazla insan yok kalanda ayda yılda bir gelenler çok fazla birşey beklememek gerekiyor yine Anadolu kulüplerinin arasında 17 bin kombine ye ulaşan yoktur diye dusunuyorum

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı