İşte ilk 11’imiz!

Alanyaspor karşısındaki ilk 11’imiz belli oldu.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   ÖYLE DEME KARDEŞ STANCU PRES YAPAN BİR OYUNCU TABİ ÇOK GOL ATAMIYOR AMA 2 Lİ FORVET OYNANDIĞI ZAMAN STANCU DEFANSI ALAK BULLAK ETTİĞİNDEN DİĞER FORVET GOL ATMA ŞANSI YÜKSEK OLUYOR AYRICA STANCU SAHADA ÇOĞU OYUNCU GİBİ GEZMİYOR ELİNDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞIYOR HA EĞER SUÇLAMAK İSTERSEN STANCUYU GETİRENLERİ SUÇLA OYUNCUNUN SUÇU GÜNAHI OLMAZ ONA O PARA VEREN VE GTİRTEN YÖNETİM VE TEKNİJ DİREKTÖR VARDIR KAPASİTESİ DÜŞÜK OLDUĞUNDAN OYUNCUYU SUÇLAMAK İYİ BİRŞEY DEĞİL TABİ BU BENİM GÖRÜŞÜM

  2. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Karakterli duruşundan ötürü Stanvu’ya kin beslemek mümkün değil lakin geçen iki senede skora katkısının aşırı düzeyde kısır kalmasından ötürü insan bir şey ümit edemiyor gerçekten. Stancu kaleci ile karşı karşıya kaldığında heyecanlanamıyorum mesela ben. Genç arkadaşımızı ileride görmeyi isterdim. Belli ki henüz hazır değil, belki ikinci yarı bir sürpriz olur, kim bilir.

   16
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu