İşte içeri alınmayan pankart!

Teksas Grubu ile Bursaspor Yönetim kurulu arasındaki çekişme devam ediyor.

Timsah Park‘ta bulunan Mehmet Güzelsöz‘ün resminin üzerinin boyanmasının ardından Teksas Grubunun bugün Sütaş Timsah Park’ta oynanacak BursasporAnkaraspor maçı için hazırladığı ancak tribüne asılmasına izin verilmeyen “Mehmet Güzelsöz onurumuzdur” yazılı pankartı.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. kıllattılar onurdan takım 3. lige düşerken neredeydi bu onurlu arkadaşlar o kadar hırsızlık olurken neredeydi bunlar

  29
  2
 2. Çakma teksaslı lar onur denilen şeyi biliyorlarmı acaba. Armayı yere düşür. yarım ekmek arası iki köfteye takımı sat her önüne gelene küfür hakaret et. askıda biletle maça gir sonra onurdan bahset

  29
 3. Meteliksiz olan minübüsleri bile dış maçlarda başkasına ödeten grup her nasılsa her maç yeni bir pankart ile geliyor düşündürücü mangırlar kimden geliyor?

  28
  3
 4. Doğru karar, stad lar maç izlemek gibi sportif faaliyetler için yapılmış seyir alanlarıdır. Şahıs veya tribün lideri gibi görünenlerin propaganda yeri değildir! Eger öyle ise, o şahsın sıralamadaki yeri bu stada gelecek pozisyonda olamaz. Siz o tür afişleri kendi evlerinizin balkonlarina asın. Biz stada futbol izlemeye gidiyoruz şahıs reklamı izlemeye değil!

  27
  2
 5. GEREKSİZ İŞLER

  Pankartla mankartla uğraşacaklarına takımı kurtarmak için uğraşsınlar.

  Sözüm; pankartla uğraşan HERKESE.!

  27
 6. Amigo Yaşar, Amigo Fiko onurumuzdur gururumuzdur.Mekanları cennet olsun.Geçmişine sahip çıkmayan görmezden gelen Teksas ve yandaşları şimdikileri bu camia siler kimse kusura bakmasın.Vefayı bilmeyen Bursasporlu olamaz.Mehmetler, Selimler yokken Amigo yaşarlar , Amigo fikolar vardı onları tarihten silerseniz sizde duvardan silinip tarih olursunuz.Bursaspor kimsenin çiftliği veya sahibi değildir.Bursaspor vefayı geçmişini unutmayanlarındır.Hatta Majid Musisi nın dahi resmi yapılmalıdır kimse kusura bakmasın.Doğru karar.

  25
  1
  1. @1963 yorumuna yanıt olarak

   Aynen katılıyorum BÜYÜK BURSASPOR lular biz eskiden maçlara paramızla deplasmana da her mahalle den otobüs kaldırırdık bir kere ankaraya 3 otobüs tuttuk birinde 15 kişi boştu herkes ortak 15kişilik para tamamladık öyle gittik biz BURSASPOR u kalben sevdik maddi değil beleşçi tayfa hep zarar verdi BURSASPOR umuza yol kesip futbolcu dövdüler işte o zaman düşüş başladı

   13
 7. Bence hiç kimsenin resmi çizilmemeli veya asilmamali bu amigo yaşar olur bu amigo fikret olur selim olur Mehmet olur Ahmet olur birinin resmini cizersin öteki bununkini niye cizmedin der o yüzden işi kişilere indirgemeyelim zaten o tribünde koskoca yazıyla TEKSAS yazıyor TEKSAS tribünü olduğu belli BURSASPOR kimsenin malı değildir kişiler gelip geçicidir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu