İşte Hüseyin Akdemir’in yönetim kurulu listesi!

Bursaspor Kulübü Olağan Genel Kurulu'nda Başkan adayı olan Hüseyin Akdemir, Özlüce Tesisleri'ne gelerek Divan Başkanlık Kurulu'na Yönetim, Disiplin ve Denetleme Kurulları’nın asil ve yedek listeleri ile TFF Delege Listesini sundu.

Hüseyin Akdemir’in listesinde şu isimler yer alıyor:

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

ASİL YEDEK
1. HÜSEYİN AKDEMİR 1. BAYRAM KARADENİZ
2. İLHAN USLU 2. ŞABAN SERBEST
3. HASAN ERDEM 3. ERDOĞAN KURTULUŞ
4. ABDÜLGANİ ARDA 4. TURGAY İLGÜN
5. İSA ALTIKARDEŞ 5. MUSA ÇALIŞKAN
6. İSLAM MURÖZ 6. COŞKUN YAVUZ
7. AHMET ELSİKAP  
8. ERTUĞRUL YILDIZ  
9. ERKAN ÖNCEL  
10. RAMAZAN ÇETİN KAYA  
11. HABİL BAYRAMOĞLU  
12. MESUT GÜNAL  
13. ŞENOL TOSUN  

DİSİPLİN KURULU

ASİL YEDEK
1. Av. UMUT ÖNEL 1. Av. MUSTAFA KEMAL ŞENÇAYIR
2. Av. SUNGURTEKİN ÖZTAN 2. Av. CİHAN KAYRAK
3. Av. ENGİN DEMİR 3. Av. ADİL ÖZTÜRK

TFF DELEGE LİSTESİ

ASİL YEDEK
1. MEHMET TORUN 1. GÖKHAN ARDA
2. HASAN GÜLAYAN 2. İSMAİL AKIER
3. EROL DAYIOĞLU 3. DOĞAN ÇETİNKAYA
4. YUSUF ALPER ÖMEROĞULLARI 4. SEDAT ŞENGÜL

36 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Destekli liste burda. Seçmeyin artık böylelerini ne geldiyse başımıza bu destekleyenlerden geldi. Bursaspor’dan elinizi çekin.

  22
  26
 2. Torunlar diyorsun. Başkan adayı torunlar olsaymış ozaman. Torunlar cebinden para falan mı verceğini düşünüyorsun..Torunların Bursaspor’a ne faydası olmuş. Torunlar Koru parkta bursastore kirasını ödemiyor diye koruparktan atmıştı. Hatırlatayımm.

  19
  9
 3. isa altıkardeş
  erkan öncel
  benim için referans olan
  B.BAŞI VE KEMAL GÜLER.İN BU LİSTENİN ARKASINDA OLDUKLARI
  DEMEKKİ BURSASPORU BATIRANLARLA BİRLİKTE HAREKET EDİYORSUNUZ BRAVO

  16
  12
 4. Vergi dairesine borcunu ödeyemeyen lokantacı bile var listede. Hüseyin Akdemir sen kimlere kalmışsın. Liste çok zayıff.

  14
  15
  1. @Soğanlı tayfa yorumuna yanıt olarak

   o bahsettiğin kişi adamın dibidir.. delikanlıdır öyle karı gibi sahte isimle buralarda millete bok atmaz esnaftır borcuda olabilir alacağıda olabilir hepimiz gibi…bursaspor için canını verecek kadarda takımına bağlıdır..onunla her yere gelecek herşeye göğüs gerecek bizim gibide arkadaşları ağbileri var senin neyin var dedikoduculuktan başka..

   7
   3
  2. @Soğanlı tayfa yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş sen nerden biliyorsun ödemediğini milletin vebalini ahını alma. Sen git esnafa borcunu bile ödemeyen başkan adayına 2 çift laf söyle de görelim ama yapamazsın millete iftira atmayın bilip bilmeden kul hakkına girmeyin. Sana not o başkan adayı yazdığım esnafa borcunu ödemedi haberin olsun sallarken sağlam salla.

   7
   1
  3. @Soğanlı tayfa yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş sen nerden biliyorsun ödemediğini milletin vebalini ahını alma. Sen git esnafa borcunu bile ödemeyen başkan adayına 2 çift laf söyle de görelim ama yapmazsın millete iftira atmayın bilip bilmeden kul hakkına girmeyin.

   6
   2
 5. Hüseyin Akdemir kimdir?
  Bursaspor’da Olağan Genel Kurul’da Başkan adaylığını açıklayan Hüseyin Akdemir yine daha önce bu kulüpte İdari Asbaşkan olarak görev yapmış ve 2015 yılında görevinden istifa etmişti. Hüseyin Akdemir istifası sonrası yaptığı açıklamada, 30/11/2015 tarihi itibari ile Bursaspor Kulübü İdari Asbaşkan’lık görevimden istifamı Bursaspor Kulübüne iletmiştim bugün de bunu kamuoyuna açıklıyorum. ifadelerini kullandı.

  “NASA’YA BORU İMALATI YAPIYOR”

  Hüseyin Akdemir daha önce gıda işiyle ilgilendi. Şu anda Bursa Gemlik Serbest Bölge ve Almanya’da fabrikaları var. NASA’ya uzay mekiklerinde ve Cruise gemilerinde kullanılmak üzere tersanelere boru imalatı yapıyor. Alanında dünyanın önde gelen firmalarından birine sahip. Ayrıca Torunlar Holding yöneticileriyle de akrabalığı bulunuyor.

  12
  9
  1. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

   Fabrikasında çalışanlara da bir sorun. Bursa’da “en çok personel (özellikle beyaz yakalı) sirkülasyonu” olan firmalar listesi yapılsa, kafadan ilk 3’te. Neden acaba?

   7
   9
   1. @1963 yorumuna yanıt olarak

    sevgili 1963,

    sen o fabrikada çalıştınmıda yorum yazıyorsun yoksa başkasının ağzıyla mı yorum yazıyorsun ?

 6. Liste güçlü bence alacaklar bu seçimi en azından listenin çoğunda para var diploması gücü var ve en önemlisi futboldan anlayan adamlar var, hayırlısı oyum bu listeye

  10
  13
 7. Bu aday arkadaşın arkasında korupark ve zaferplazanın sahipleri var. Tabii paramız var demeye getiriyorlar lafı torunlar ile akraba. Bursaspor’umuz için hayırlısı neyse o olsun.

  3
  7
 8. merhaba yorumları okuyorum 🙂

  oldukça gülüyorum. isa altıkardeşi erkan önceli , kemal güler ve bölükbaşının adamı sananlar mı ararsın 🙂

  2
  3
 9. İnan ki şuraya yorum yapanların çoğusu laf olsun diye yapıyor yok onun faydası yok yok o böle a g bende olsam bende destek olmam takıma bu zamana kadar rahmetli başkan dan başka kim geldi sağlan başkan hep yiyiçiler geldi kan emiciler geldi o yüzden bu haldeyiz ya herkez oyunu ona göre kullansın akıllı düşünsün bu durumlara gelmeyelim bidaha

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu