İşte Güllülü’nün listesi

Bursaspor Olağanüstü Kongresi için Bağımsız Denetleme Kurulu Başkan adayı Tayfur Serdar Güllülü listesini Divan Başkanlığına verdi.

İşte listede yer alan isimler:

ASİL LİSTE

 • Tayfur Serdar Güllülü
 • Yalçın Cambaz
 • Uğur Özer

YEDEK LİSTE

 • Recep Güller
 • Onur Dağlı
 • Emir Akbayır

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hepsi 10.000 inci üye yani şundan en fazla 2 sene önce delege olmuşlar.bursaspor un durumu içler acısı yazık çok yazık ben çok merak ediyorum mesut mestan ne yapacak

  26
  2
 2. kardeşim tarihi niye kontrol etmediniz., kopyala yapıştır böyle olur. isimlerin yeri değişmiş, onceki liste sunulmuş, tarih unutulmuş. nasıl denetlemedir .bunların kaç tanesi mali müşavir.

  17
  1
 3. Bizim eski patron serdar bey adaylığını koymuş kendisi efendi adamdır bu bağımsız denetim kurulu ne iş yapar neyi denetler ?

  10
  1
 4. Bilmeyen birisi olarak söylüyorum.Bu arsaları Ali Ay’a devreden Yalçın cambaz mı listede.Hatam varsa söyleyin…

  8
  2
 5. takım batarken ses çıkarmyanlar takım battıktan sonra battık diyenler bu arkadaşlar değilmi…sadece 1.sırayla 2. sıra yer değiştirmiş..

  1
  1
 6. Bu adaylar içinde o makamı dolduracak tek kişi Ali ay başkanıdır. Ben buradaki çoluk çocuğa bakmıyorum. Ben bursa sporumu düşünüyorum. Taraftar akıllı olmalı
  Bindiği dalı kesmemeli.

  13
 7. Bursasporun Kurtuluşu Bursada yaşayan en az 1 milyon insanı, Kulube üye yapmakla olur, Seçimleride Şehrin her mahallesine 1.sandık koyarak Seçimler yapılır, Ve 1. milyon üyenin seçtiği genel kurul, hata yapmaz…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu