İşte genel kurul takvimi

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Olağan Genel Kurulu 26-27 Mayıs tarihlerinde toplanacağını duyurdu.

19 Mayıs 2018 tarihinde yeterli çoğunluk sağlanamadığından 26-27 Mayıs tarihlerine ertelenen Olağan Genel Kurulumuzun 1. Oturumu 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 21:30’da Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumunda yapılacaktır.

 

 • Genel Kurulumuza katılacak olan üyelerimiz sadece Batı Tribünü’nden genel kurulumuza giriş yapabileceklerdir.
 • Araçla gelecek Genel Kurul Üyelerimiz Sheraton Hotel yanından gelerek krokide sarı olarak işaretlenmiş alana araçlarını bırakabilirler, Hayran Caddesi üzerinden giriş yapacak üyelerimiz ise krokide yer alan kırmızı alana araçlarını bırakabileceklerdir. Yaya olarak Büyükşehir Stadyumuna gelecek olan üyelerimiz ise her iki girişi de kullanabileceklerdir. Yürüme konusunda zorluk yaşayacak olan üyelerimiz için sarı alandaki otoparktan ring servisleri düzenlenecektir.
 • Genel Kurulumuz süresince B1 ve B2 otoparkı kullanılmayacaktır.
 • Üyelerimiz Batı Tribün önünde yer alan, alfabetik sıraya göre düzenlenmiş olan listelerden üye numarasını öğrenebileceklerdir.
 • Genel Kurul kartları, geçerli kimlik belgeleri (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport) ibraz edilmek sureti ile teslim edilecektir.
 • Oy kullanamayacak olan ve izleyici statüsünde olan üyelerimiz 129. Blokta genel kurulu izleyebileceklerdir.
 • Oy kullanacak üyelerimiz ise 130-131-101-102-103 numaralı bloklarda  genel kurulumuzu izleyebileceklerdir.
 • Divan Kurulu Üyelerimiz için 101.bloğun ilk 10 sırası ayrılmıştır.
 • Genel Kurul süresince Batı Tribünü içerisinde yer alan Bursastore mağazamız ve büfelerimiz aktif olarak üyelerimize hizmet verecektir.
 • 1.oturumun sonunda üyelerimizin yaka kartlarını çıkışta görevlilere teslim etmeleri tüzüğümüz gereğince zorunludur.
 • Genel Kurulumuza girişlerde güvenlik açısından üst araması yapılacak olup her türlü silah, kesici veya delici alet girişe izin verilmeyecektir.
 • Genel Kurumuzun 2.oturumu 27 Mayıs 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olup saat 12:00 – 17:00 arası oy kullanım işlemi yapılacaktır.

 

BURSASPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ

1.GÜN 26.05.2018 Saat: 21:30 Yer: Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu

Açılış,

Genel Kurul Divanı Başkan ve üyelerinin seçimi,

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması,

Gündemin Genel Kurul’a sunulması,

Yönetim Kurulu faaliyet raporu ve mali raporların okunması,

Denetim Kurulu Raporu’nun okunması,

Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu raporlarının görüşülmesi,

Yönetim Kurulu’nun ibrası,

Denetim Kurulu’nun ibrası,

Tüzüğümüzün 22/g maddesi gereği kulübümüz şirketlerine ve iştiraklerine ait hisselerin satılması, devredilmesi ve yasaların öngördüğü her türlü hal ve şekilde değerlendirilebilmesi için yeni seçilecek olan Yönetim Kurulu’na yetki verilmesinin görüşülmesi,

Tüzüğümüzün 22/f ve ilgili maddeleri gereği,  bütçenin, gelir kalemlerinin %25’ini aşan oranlarda yeni seçilecek olan Yönetim Kurulu’na borçlanma yetkisinin verilmesinin görüşülmesi,

Tüzüğümüzün 22/h maddesi gereği yeni seçilecek olan Yönetim Kurulu’na taşınmaz mallar alınması için yetki verilmesinin görüşülmesi,

Tüzüğümüzün 22/i maddesi gereği yeni seçilecek olan Yönetim Kurulu’na taşınmaz malların satılması için yetki verilmesinin görüşülmesi,

Başkan adaylarının konuşmaları,

Tüzüğümüz gereği; 2016 ve 2017 yılı aidat ödemelerini zamanında yapmadıkları için üyelikleri askıya alınan 891 üyemizin dernek üyeliğinin düşmesi hususunda görüşme yapılarak karara bağlanması,

2.GÜN 27.05.2018 Saat: 12:00 – 17:00 arası Yer: Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu

Yeni Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Disiplin Kurulu, Türkiye Futbol Federasyonu Delege Kurulu seçimi,

Dilek ve Temenniler

 • Kapanış.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu