İşte futbolcuların Beşiktaş açıklamaları!

Bursasporlu futbolcu Aziz Behich, “Bizim için 3 puan çok önemliydi. Maçın sonrasına doğru oyun koptu. 2-1 olunca güvenli oynamamız gerekiyordu. Futbolda böyle işler oluyor. Şimdi önümüzde zorlu bir mücadele daha var. Beşiktaş maçı gerçekten zor olacak. Tabii ki takım olarak oraya hedefle gidip, inşallah 3 puanı alıp Bursa’ya döneriz” dedi.

Kendi performansı ile ilgili de konuşan Sercan, şunları söyledi:”Ben oynadıkça daha iyi oluyorum. Yavaş yavaş formayı kapacağım. Bunun için ekstra çalışmalar yapıyorum. Defansif yönümü geliştirmek istiyorum. Bunu yaptığımda formayı alacağımı düşünüyorum.

Ligin üst sıralarından kopmak istemediklerini belirten Jorquera, “Bunun için de her maçı kazanmamız gerekiyor. Şimdi sırada Beşiktaş var. Beşiktaş maçlarında oynamak gerçekten çok güzeldir. Herkes sahada olup oynamak ister. Bizim tek bir parolamız olacak o da 3 puan” dedi.

Del Valle, Beşiktaş maçı ile ilgili olarak da, “Çalışmaya ve denemeye devam etmeliyiz. Beşiktaş iyi bir takım ancak kazanmak imkansız değil” dedi.

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu