İşte farklı bir forma tasarımları daha!

Bursaspor taraftarı olan Sercan Özidgi'nin hazırladığı Bursaspor Forma Tasarımları dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde Bursaspor forma tasarımları ile ilgili farklı bir çalışmayı sizlere sunmuştuk. Oldukça dikkat çeken bu çalışmaların ardından Sercan Özidgi de çalışmalarını bizlerle paylaştı.

Siz en çok hangi formayı beğendiniz işte o tasarımlar:

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   2 farklı tasarimcidan 1 den fazla sezon için sürüsüyle tasarım çıktı.Elinize böyle bir fırsat geçmiş.Konusun tasarım sahipleriyle.Bedeli neyse odeyin.Bir sonraki sezon için sezon sonuna kadar da anket yapın resmi siteden.Ondan sonra da kimle anlasiyorsaniz anlasın.Yapin formaları uygun fiyatlı.Surumden kazanın.Demisti dersiniz.Siparislere yetisemezsiniz

   21
 1. Eline sağlık kardeşim. Tekstil şehrinde bu denli seçeneğimiz varken gidipte puma nike dayatmalarınla anlaşmanın anlamı yok.

  36
  1
 2. Hepsi bizim tellere asılan formalardan daha güzel.Bence yeni yetenekler sadece altyapıdan çıkmıyor böyle tasarımcıların arkasında durmak lazım..

  24
 3. Mükemmel tasarımlar . Gidip te elin pumasına çirkin formaları için para vereceğine kendi taraftarının bu güzel tasarımlarını kullan tekstilci Ali . Merak etme Sercan Özidgi puma kadar para istemez hatta hiç istemez.

  21
 4. 3. 4. Ve en son 5 forma şahane. Kesinlikle çok güzel bir duruşu var. Marka macron mu olur ne olur bilemem ama tekstil şehri bursamızın markasız bile bunları üretebileceği gerçek. Düşünsenize her hangi bir marka olmasa aynı kalitede bu modelleri ürettirsen maksimum 80 tl ye satabilirsin. Bu fiyata da yok satarsın. Şuan pumanın yüz küsür liralık formasından bursaspora kalan para 30 40 tl gibi bir rakam.

  10
 5. Şampiyon olduğumuz sene kalın çizgili yeşil beyaz çoraplar da vardı bence çok hoştu, tasarımlarda değerlendirilebilir ve özellikle sondan 3 üncü tasarımda da çok hoş durur formanın devamı gibi..

 6. merak ettiğim kulübün başındaki profesyoneller bunları tasarlayamayacak kadar düşünemeyecek kadar mı beceriksiz

  1
  1
 7. Arkadaşlar, yaptığınız olumlu olumsuz bütün yorumlar için çok teşekkür ederim. Sizin yaptığınız yorumlar ileride yapacağım işlere kesinlikle ilham verecektir.. Uzun zamandır böyle çalışmalar yapıyorum, ama ilk defa böyle bir atılım yaptım, iyi ki de yapmışım diyorum yorumları okuyunca çünkü eksiklerimi görmek taraftarın aslında neler istediğini bilmek de çok güzel oldu dediğim gibi hepinize yaptığınız yorumlar için tek tek teşekkür ederim (herşey Bursaspor için)

 8. BU ELEMANIN İE DİĞER ELEMANI BURSAPOR DE BİR KADEME YE ALINIP FORMA TASIRIMLARINI BUNLAR AYPTIRIP BURSADAN D ABİR TEKSTİL FİRMASI İLE FORMALAR HER SENE 3 OLMAK KAYDI İLE YAPILMALI HEM PUMAA VE BNZ. FİRMALARA VERİLEN MİLYON EUROLAR DA KLÜBDE KALIR

 9. TEKSTİL BAŞKENTİNDE EN İYİ TASARIMLARI TRİBÜN DİLİNDEN ANLAYAN BİR FİRMA OLARAK ASLA TASARIM ÜCRETİ ALMADAN BURSASPORUMUZA YARDIMCI OLMAK İSTERİZ

 10. Yaww en çok tonu olan renk yeşildir.. mavi falan olmaz. Tasarımlar çok güzel helal olsun kardeşim.. fıstık yeşilli On numara olmuş favorim..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu