İşte Erzurumspor maçı ilk 11’imiz!

Bursaspor deplasmanda oynanacak BB Erzurumspor maçı ilk 11'i belli oldu.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   kardeşim baktım altyapıda orjinal yeri sağ bekmiş sonradan yani 23 yaşından sonra stoper oynatmışlar kayserispora geldiğinde bir nevi sedat gibi biz sedatı nasıl önliberodan stopere çektiysek cüneyte öyle yapılmış normal sağ bek oynuyor adam

  2. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Dk 40 pozisyonumuz sıfır , adamların üç .. Sheu olmayinca top ileri gitmiyor , Ôzer olmayınca pozisyon olmuyor , Selçuk hikaye .. İnşalah yenilmeyiz.Bu oyunla bir puan iyi..

  3. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Ahada buraya yazıyorum Selçuk dedesini çıkarmazsa bu takım maçı kaybeder buda hocaya yazar,orta saha yol geçen hanı nokta.ikinci yarı bu kadroyla çıkarsa ben hocanın futbol bilgisinden şüphe ederim bu kadar net.

   5
   1
 1. En çok da iki iyi yabancımız dışında Türk çocuklarımızın oynamasına seviniyorum. Altyapımızdan daha çok oyuncu oynatabilirsek daha da güzel olur. Umarım seneye Süper Lig’de bu isimleri oynatabiliriz. Başarıya aç ve genç Türk oyuncuları, karakterli deneyimli oyuncularla harmanlayarak.
  Haydi çocuklar şu maçı alın gelin!

  7
  2
 2. ERZURUMLU oyuncular başta SELO,ABDÜRREZZAK ve TAYFUR ile S.Özkan’a yıldırmak için sert fauller yapıyor.Bilhassa İ.AKDAĞ,A.Demir ve O.ÇELİK e dikkat etmeli hakem.
  Selo ya dirsek var amma kart yok.!

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu