İşte Erzurumspor maçı ilk 11’imiz

58 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. O formanın altında kim oynuyorsa oynasın değerlidir. Hocamız antenmanlarda gözüne giren takımı ilk 11’de çıkarıyor. Bence bu oyunculara “Hiç birinizin yeri garanti değil, çalışan formayı alır” mesajını veriyor. Bu şekilde hareket ederek bütün oyuncuları hazır olmasını sağlıyor. Geçmiş yıllarda ilk 11 ile yedek kulübesi arasındaki performans farkını düşünürsek gayet mantıklı düşünüyor. Ben bugün 3 puanı alacağımıza inanıyorum. Saldır Bursaspor !!!

  46
  6
  1. @Teksas_Berkay yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle doğru yorum kardeşim izleyelim görelim zamanla daha da oturacak herkes rotasyon sayesinde forma şansı bulacak ! Kimse vazgeçilmez değil !

   6
   1
  2. @Teksas_Berkay yorumuna yanıt olarak

   Anıl kendisi bile halen hazır olmadığını hafta içi röpörtajında söylüyo, ve bugün cüneyt yerine anıl ile başlıyo..
   Bunun mantık neresinde.
   Anıl’mı kendini daha tanımıyo yada yalçın hocamı bu işte usta maç içersinde görücez..

   14
   6
 2. Abi yigidi öldür hakkını yeme…Sedata cok büyük haksızlık yapılıyor şu an…Eğer bi sakatlığı yoksa.

  27
  31
  1. @Emir yorumuna yanıt olarak

   Yalçın hoca futboldan, futbolcudan hiç anlamıyor. Sana bir şeyler sorsa, sen de ona bir şeyler öğretsen, yol göstersen hem Bursaspor hem de ülke futbolu kazanır:..!

   3
   6
 3. Bende Sedat ‘ı beğendim hatta tip ve stil tam Puyol ama belli oldu ki hoca o düşüncede değil, uzatıp takıma zarar vermeyelim, şimdi destek zamanı..

  22
  7
 4. Yahu takım gırtlağa kadar borca batmış, tek umudumuz bu yıl süper lige çıkmak. 2 ay evveline kadar Sedat’ın adını duymayanlar gelip burada Sedatseverlik yapmasın. Kim çıkarsa çıksın tam destek şart! Ben Yozgatlıyım, 20 yıldır bu şehirde yaşıyorum. Formamı aldım ve şu an Timdah arena yolundayım. Gidip Bursaspor’uma destek olacağım. Gerisi nasip.

 5. Hoca kovulup parayı indirmek istiyor gerek mikrofon uzatılınca konusmalardan gerek kadro tercihlerinden bunu belli ediyor

  4
  33
 6. sedatı çok fazla konu etmeyin beyler daha gelişme döneminde destek olalım derken daha çok yıpratırız.
  en son sakatlığı vardı, yalçın hoca bütün hafta zaten gözlemliyor gereksiz eleştiriler yıpratır.

 7. Bu maç cok kritik. Eğer bir mağlubiyet olursa bu cok bilmiş tayfa başlayacak Yalçın hocaya yüklenmeye. Aynı sekilde cahil basın mensupları bu yıl kale alınmadıkları için zaten bilenmiş durumdalar onlarda başlayacak. Büyük ihtimalle Yalçın hocada gidecek ve biz yine aynı döngüye girecez ve yolun sonu amatöre cıkacak. O zaman eleştireceğinşz cok bilmişlik yapıp atıp tutacağınız ne takım ne t. direktör kalacak. Bizim, taraftarda ki bu trip kimsede yok arkadaş herşeyi herkesi kendinden küçük gören hatta Bursasporu bile kendinden değersiz ggçren bir taraftar gurubumuz var ki buda zaten bizim sonumuzu getirecek.

 8. Bay ego yalçın hoca maçın başında yazalımda sonra skora göre yazdı demesinler ataberk ve sedat nerde bay ego sana diyeyim bu sedat takıntın senin ipini çekecek

  1
  5
 9. Şimdi de hocaya karışmayın tayfa çıktı ortaya. Ben bu takım taraftarıysam eleştirimi yaparım arkadaş. Herkes işine baksın

  1
  7
 10. abi nasil bir sistem bu ya..topu Alan geriye dönüyor..topu dikine oynayabilecek bir ortasaha alinmazmi takima..pozisyona girebilecekken geri dönülüyor..

  1
  4
  1. @Murat yorumuna yanıt olarak

   Daha önce girdiğiniz siteleri otomatik hafızaya alan sistem bu sitedeki reklamları da sizin ilgi alanlarınıza göre koyuyor. Bu siteyle ilgisi yok.

 11. Eğer Bu Kadro Teknik Ekibin ilettiği Kadro ise Derhal istifa Etmeli Burak Altıparmak Ne Alaka O Adam Kırmızı Görmedimi!!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu