İşte Enes Çelik’in yönetim kurulu listesi!

Bursaspor Olağan Genel Kurulu öncesinde tek başkan olan adayı Enes Çelik'im yönetim kurulu listesi belli oldu.

Listede şu isimler yer alıyor.;


 • İcra Kurulu Başkanı ; Abdullah Burkay
 • İcra Kurulu Başkan Vekili; Sezer Sezgin
 • Enes Can Demir
 • Proje Kurulu Başkanı ; Enbiya Topal
 • Proje Kurulu Başkan Vekili ; Caner Zengin

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular şu an en güzel destek bu günden itibaren ben Burrsasporluyum diyen formasını giyer yaşar en güzel en büyük destek bu şehir Bursasporlu dur

   26
   2
  1. @Tatar yorumuna yanıt olarak

   ÜYE NUMARALARINA BAKARMISINIZ. HEPSİ DAHA YENİ ÜYE OLMUŞ ÇOĞU. YANİ BURSASPORLULUKLARI YENİ AKILLARINA GELMİŞ GİBİ !!!!!!!??????

   6
   7
     1. @Hasan yorumuna yanıt olarak

      Ne alaka bir. Şeyi partiye bağlamayın bir kere CHP li Ak partili olsa ne olacak buyrun o zaman dahiyi varsa bulun böyle yaparken sonucu gördük

 1. Eyvahhh. Listeye bak. Oğuzhan Kutlucan falan, yine tam çakallar. Özlüce arazisinin kokusunu alanlar. Yunuseli Havaalanı civarına yapılan Down Town’un benzerini Özlüce’de hayal edenler.. Bursaspor’un futbol şubesini Vakıfköy’e gönderecek olanlar.. Biz de bekliyoz ki, kulüp eski günlerine dönecek ve yeniden Super Lige falan falan çıkacak. İcra kurulu diye bişey uydurmuşlar dötlerinden. Oraya da Enbiya Topal’ı yazmışlar. Enbiya Topal’ı zaten Tarık Çapçı yönetiyo. Yani Türkçesi şu: Tarık ne derse kulüpte o olacak. Çünkü Enes Çelik’in topla tüfekle ilgisi yok. Konuya çok uzak. Eskiden Suat Paçacı nasıl Ali Ay’ın bok yedi başısı idi, ve herşeyi çok bildikleri için takımı tepe talklak küme düşürdüler, şimdi aynı görev Tarık Çapçı’ya verilmiş. Hadi hayırlı olsun bakam.

  21
  90
  1. @Uğur yorumuna yanıt olarak

   Komiksiniz. Tamam her ismi güvenilir bulmayabilirsiniz ama Tarık Çapçi kim ? Kim takar onu sence ? Bu işlerde akli parası lobisi olanlar yönetir. Ali Ay’da lobi ve akıl eksikti parayi eline yüzüne bulaştırdı konunun pacaci veya capci ile ne alakası var? Ayrica bu saatten sonra bu takımı acun veya agaoglu falan mı yönetecek sanıyorsunuz?

   2
   2
  2. @Uğur yorumuna yanıt olarak

   Uğur Sen Ne Anlatıyorsun,Cebinde 10 TL Varmı,Eleştiride Bulunacağına Git Stordan Forma.Burada Su Kurnazlığı Yapma…Ya Destek Ol Yada Çekil Öteye İrlandalı Olma…..

   12
   7
    1. @Gürol yorumuna yanıt olarak

     Yani başkan babasına çektiyse vay halinize 1,5 milyar borçla alıyorlar bıraktıklarında 3 katı olur buraya yazayım..

     2
     1
  3. @Uğur yorumuna yanıt olarak

   Hiç bekleme hemen pırıl pırıl gencecik insanları karala ki Bursaspor’dan bunlar da kaçsın amatöre düşelim renktaş aynen devam. Bir de 200 milyon lira bağış yapan başka isimleri bul ki sen gel yönet

   53
   3
 2. Hayırlısı olsun inşallah Bursam için Bursaspor’um için ne gerekiyorsa hayırlısı olan olsun tribün büyüklerine reislere büyük iş düşüyor ve onlardan ricam her hafta da bir araya gelinmeli programlar organizasyonlar yapılması taraftar ümidini kaybetmemesi için ve Bursam daki bazı kendini bilmezlere de mesaj olur bu bir araya gelmeler

  9
  4
 3. Faruk Bakgör adam gibi adamdır. Zamanında Bakgör inşaattan Daire aldım bana çok yardımcı oldu. Allah bin kere razı olsun.

  6
  2
 4. Sayın Başkan
  Tüm Bursa şehri için
  1 milyon forma kampanyası
  Yapılmasını öneriyorum
  Sizin ve diger firmaların tesislerinde
  Üretilecek, tasarımı halk oylamasına
  Sunulacak, 1 adeti 250 tl olan
  250 milyon tl gelir getiren
  Maliyeti maksimum 50 milyon tl olup
  Kulübe de 200 milyon tl gelir olarak
  Kalacak tamamen Bursa menşeli bir
  Ürün çıkartılmalı, vatandaşın kendine ve
  Ailesine alacagı gibi kurumlar ve firmaların çalışanlarına yada okullara,
  Stklara hediye edebilecegi bir kampanya
  Böylece ilk-orta-lise çagındaki
  Çocuklarımıza tekrar Bursaspor
  Sevgisi aşılayabiliriz

  6
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu