İşte Ekrem Pamuk’un tüm açıklamaları

Emin Adanur'un listesinden Bursaspor başkan adayı olan Ekrem Pamuk, basın mensupları ile bir araya geldi.

Düzenlenen basın toplantısında konuşan Ekrem Pamuk‘un tüm açıklamaları şöyle;

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

   Yani Ali Ay. Tebrikler çorbacı kardeşim bende öyle düşünüyorum. Bu ne olduğu belirsiz kaçakçı Adanura teslim etmeyeceğiz kulübü. Dedenizz dönüyor, 1 haftaya açıklanacak adaylık

   7
   6
  2. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

   Yok abi başka aday yok. Açıkçası bende güvenmiyorum bu kişilere ama ne olacağını bekleyip göreceğiz gibi duruyor.

   Gidip başkanlık için uygun kişilerle konuşmuşlar ama kimse istemiyor yani ne yapılabilir ki başka? İnşallah soymazlar doğru yonetirler temennisinden başka bir şey gelmiyor elden.

   18
   5
   1. @Ferdi yorumuna yanıt olarak

    yapma be, soyacak ne kaldıki ? biraz sakin bekleyin , güvenin , ben güveniyorum, bu Emin ADANUR bişeyler yapacak sanki.

    11
    18
  3. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

   Hava Civa – Efendim 40 Milyon TL koyabilirlermiş vs ama herkesin TÜM bursanın elini taşın altına koyması gerekiyormuş! ve TAHTA vs açılması için 60 Milyon TL gerekiyormuş vs ya adam daha kafadan tahtayı açacak paraları yok yani hediye forma dağıtacaklar şapka elinde bunlarda! – ha birde Banka Borçları üstüne 15 milyon koyuyormuş!!!!! eeee o zaman sezon başına kadar 60 milyon TL borç daha!!! pardon ama hani stadyumun kirası hani elektrikler gazlar suların parası? Son olarak ya Bursaspor’un kaç tane işcisi var en basiti aşcısı- saha bakımcısı vs bunların maaşları ne olacak ? Birde Kamat 50 Milyon TL Temlik Oturtumu artık çık işin içinden ! Ya bu 40 Milyon TL ile olacak iş değil – Bu kulüp yapılandırılması lazım yeniden Borcundan tut Divanına tut içerideki çalışanlarına tut Kulüp tüzüğüne böyle projesiz Kamat Sezonu kaldıramaz bu kulüp Eskişehirspor ardından gümleriz zaten takımın yarısı yok olacak maaşlar ödenmemiş U19 ile götürülmez Samsunspor Demirspor biri çıkamazsa zaten 2 çıkacak için oynanacak lig eeee düşecekler Kayseri, Başakşehir, Gençlerbirliği Denizlispor vs ya kafa bulmayı bırakın onların 50 milyon TL bile borçları yok!

   37
   4
 1. Oturumu izlerken neredeyse oturup ağlayacaktım. Çünkü Ekrem Pamuk denen kişi, yıllardır Bursaspor’da yaşananlardan farklı bir tek yeni söz ve projeden bahsedemedi. Bahsetmesi de beklenemezdi. Çünkü Bursaspor’la ve hatta futbolla bugüne dek hiç bir ilgisi olmamış. Sporla olan ilgisi de geçmişte sadece bir dönem halı saha spor tesisi işletmeciliği ile sınırlı kalmış.
  Bugüne kadar kendisini Atatürk Stadı’nda veya Timsah Arena’da maç izlerken gören biri var mı, onu bilmiyorum ama, ben kendisini hiç tanımadığım için, kimdir bu Ekrem Pamuk diye Google’a girip adını yazdım, çıkan sonuçlarda Nilüfer’deki Emir Koop’un ortaklarından olduğu ve AKP destekli bir yükseliş süreci gördüm.
  Sonra da aklımda Özlüce arazisine yapılabilecek yeni Emir Koop yatırımları canlandı.
  Bu arada gazetecilerle yaptığı oturumu yöneten ve açılışta Vakıfköy çocuklarından falan bahseden Okan Tuna’nın Bursa Fenerbahçeliler Derneği eski başkanı ve bu derneğin fanatik üyelerinden biri olması da manidardı. Sanıyorum ki, kongre sonrası Okan Tuna da Bursaspor Kulübü medya sorumlusu olarak işe başlayacaktır. Sportif Direktörlüğe Giray Bulak’ı layık gören bu yeni zihniyetin, Fenerbahçe Derneği eski başkanı olan FB fanatiği Okan Tuna’yı da Bursaspor’a medya sorumlusu yapması normal karşılanacaktır.
  Öte yandan, kendisine soru soranlar arasında yer alan ve sahibi Emin Adanur olan İnci Sözlük muhabiri genç çocuğun da, “Ben bir Fenerbahçe taraftarı olarak, Bursaspor’un super ligde olmasını isterim şeklindeki yaklaşımı da ilginçti.
  Ayrıca, Sportif Direktör olarak Giray Bulak’ı başa geçirdikten sonra biz Mustafa Er’in de kalmasını istiyoruz demesi hiç inandırıcı değildi. Demekki çaylar içilmiş ve Mustafa Er’in defteri çoktan dürülmüş. Çünkü Mustafa Er Hoca, sezon başında Mustafa Gönden’le bile çalışmamışken, şimdi kendisinin başına getirilen bir Giray Bulak’la çalışmayı düşünmesine çocuklar bile inanmaz.
  Sonuç olarak Ekrem Pamuk’un Bursaspor başkanlığı için pamuk gibi adam olmaktan öteye gidemeyeceğini düşündüm.
  Kalıcı gelir üretmek, locaların ofis olarak kullanımı, stadyum çevresindeki kiralanabilir alanların ticarete kazandırılması falan tüm bu ağızlar, İbrahim Yazıcı sonrası başa gelen tüm yönetimlerin ağzında sakız olmuş ve hayalden öte geçememiş söylemlerdi.
  Demek ki bunlardan da bi halt olmayacak.
  Olan Bursaspor’uuza oldu ve olmaya da devam ediyor. Çok yazık.

  35
  2
  1. @Tespitler yorumuna yanıt olarak

   eeeeeee ne anladık ya kardesim adamlar gelmeden ezmeye basladık klavya basında.sen ol baskan adayı o zaman yok biz taraftar hayatta adam olmayız. nerenin kongre üyesi olursa olsun.işini yapsın.levent kızıl,cavit caglar,murat gülez, vs vs vs bunlarda istanbul takımlarına üye idi ama bursasporda baskanlık yaptılar.aman siyasete karısmıyalım eeee bursaspor su an yardım eden tek belediye baskanları bunada camur attık 3 senedir yazıyorum bizim sonumuz karsıyaka gibi olacak diye sebeb biz taraftar yahu bir beyenelim ya daha gelmedik yıldırıyorsunuz insanları..levent kızıl neden aday olmuyor biliyomusun adamın baskanlıgında küfür edildigi icin.daha sayarım bir sürü insan.taraftar baskanları işlerine gelmedimi yönetim kaka.verin küfürü bursaspor ceza yesin ceza yemedikmi 8 topcu parası.klavya basında ahkam keserken kombine satısında sınıfta kalmadıkmı nerde taraftar. yazında haklısın ama bul baskan destekliyelim varmı öyle bir baskan adayı YOK ki,mse olmaz bu taraftarın önüne cıkmaz.biz ÇOOOK biliyoz herseyi ama bir bo.. bilmiyoz işte böyle bursaspor sonları oynuyor daha iyi günümüz biz çok bilmişliten vazgecmessek daha iyi günlerimizz..

   6
   16
   1. @erhan yorumuna yanıt olarak

    Erhan senin gibi düşünenler yüzünden Bursaspor bu halde Kim var diye diye ne olduğu belli olmayan kişileri başkan yaptınız. Şu kadar para verecem diyenin peşinde koştunuz siz Bursaspor u sevmiyorsunuz parayı seviyorsunuz

    5
    1
 2. Şaka yaptım…

  Bursaspor’un hakları için savaşan mücadele eden…kim gelirse gelsin, dürüst olsun, tuttuğunu Koparan biri olsun, sözü geçen biri.

  Zor durumda kaçmayan ortadan kaybolmayan biri.
  Tekki Bursaspor için dik dursun…

  Hayırlısı olsun bundan sonra da, yine güzel günleri yaşı yalım.!

  15
  7
 3. Mantıklı bakarsak Emin Adanurdaki bu istek hayli ilginç.500 milyon aşkın borca bu kadar isteki gelmesi bana inandırıcı gelmiyor.Konsorsiyum birleşip şehrin tek bir aday çıkarmazsa puan silmeler ile Çınarın kapısına kilit vurulur..

  15
  1
 4. Bu arkadaş ve ortağı daha geçen ay spor tesisi olan bir yeri belediyeden alıp yıkan ve üstüne yine 11 katlı bina yapan kişiler nasıl aldılar park ve spor alanını Belediyeden anlamış değilim Yerin eski sahipleri belediye bizden burayı park ve spor alanı diye aldı Nasıl imara açılıp bu mütahitlere veril diyor İHSANİYE MAHALLESİ ASYA SPOR MERKEZİ OLAN YERDİ YIKTI BU İKİ ARKADAŞ Şimdi spora destek (ÖZLÜCEDEKİ TESİSLERE DİKKAT EDİN )

  14
  2
 5. Şehir acilen birleşip aday çıkarmalı bunlar belliki
  futboldan anlamıyor paraları Da
  yetersiz kalacak

 6. Bu adam Fanatik Fenerbahçeli Facebook profiline aşağılara inip bakın Özlüce tesislerinin içinden gecicekler paranın a.koycaklar haberiniz olsun. Adam o kadar hazırlıksız söylemişler ki proje ne diyolar adam borclardan bahsediyo Fenerbahçe’nin alt yapısı olarak futbol hayatına devam eder Bursaspor bunlar sayesinde. Yok eminmiş filanmıs yalan hepsi yarin öbür gün çok pişman olursunuz Şehrin İş adamları toplanıp ortak aday çıkmıcaksa mevcut yönetim devam etsin daha çok başınız ağırır soylemedi demeyin.Biraz araştırın futboldan gram alakaları yok firmalarına bakın nasıl inşaat yapilmicak alanlara inşaat yapmışlar anlarsınız

  6
  1
 7. Renkdaşlar, bir başkan gelsin bizi hemen kurtarsın ve hemen süperlig’e dönelim düşüncesini bırakmazsak gelen vurur giden vurur. Kurtarıcı aramayı bir kenara bırakmazsak böyle Bursasporla zerre alakası olmamış kişiler bile başkan olur beterinde beteri varmış deriz. Bize denetim kurulu gibi çalışacak yönetim kurulu lazım. Bakın başkan demiyorum, “Yönetim Kurulu” lazım. 5 yıllık gerçekçi ve ayakları yere basan bir proje geliştirecek ve uygulayacak bir yönetim lazım. Bu raydan çıkıp devrilmiş treni tekrar kendi dizdiğimiz raylara koymamız gerekli. Bunu nasıl yaparız? Kim ne katkı koyabilir? Sadece para olarak düşünmeyin. Katar kulüpleri ile altyapı antlaşmaları yapıp üniversitelerde ki Erasmus programı gibi bir program kurup onların gençlerini dönemsel olarak biz eğitsek ve bu eğitim programından düzenli yıllık para alsak? RedBull ile görüşüp Leipzig-Salzburg gibi bir oluşuma dahil olabilirmiyiz? Türkmenistan-Kazakistan gibi ülkelerin takımları ile futbol eğitim antlaşmaları yapılabilir mi? Bu ülkelerin takımları ciddi oligarkların elinde adamlar için para peçete gibi birşey. Yetiştirip futbol arenasına soktuğumuz yetenekleri referans gösterip bu ülke takımları ile her yaş grubu için anlaşmalar yapabiliriz. 4-5 yıl sonra futbolcu fabrikası oluruz ve ciddi paralar kazanırız. Para kafayla kazanılır, gelsin biri bizi kurtarsın diyerek birşey olmaz. Bizde bu yetenek ve potansiyel var.

  1. @GreeWay yorumuna yanıt olarak

   Bu arkadaşla ortaklık yapmış biri olarak, kendi cümlesini yazayım ‘şirket zarar eder, ekrem kazanır’. Ayrıca Edirne’lidir ve ofisini sarı lacivert yapacak kadar koyu Fener’lidir. Allah korusun…

 8. Bu arkadaşla ortaklık yapmış biri olarak, kendi cümlesini yazayım ‘şirket zarar eder, ekrem kazanır’. Ayrıca Edirne’lidir ve ofisini sarı lacivert yapacak kadar koyu Fener’lidir. Allah korusun…

 9. Ekrem Pamuk nilüfer belediyesi nikah salonlarını işletiyor . Büyük ihtimal ile Nilüfer belediye başkanı ve Mustafa Bozbey yollunu açmıştır.Eskiden Mudanya yolunda restorantı vardı . Belediye başkan adayı oldu Nilüferden . Cem uzan in eski nilüfer ilce başkanı . Sonuç = Bozbey arkasında olursa belki olur ama bu sefer başka kesimden tepki alır. Zaten Ekrem Pamuk ta para da bizim takımı kurtarmaya yeticek para yoktur . Acaba Mustafa Bozbey ‘in arası Faruk Çelik ile iyi ikisi öne çıkarmış olabilir. Emin Adanur içinde Faruk çelik dedikoduları var. Bozbey,Çelik ve Adanur ‘un ortak noktası İnşaat sektöründe olmaları 😉 Yakında herşey Yönetim listesinden belli olur .

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu