İşte Bursaspor’un yeni forması

Bursaspor Kulübü'nün 2020/2021 sezonunda giyeceği yeni sezon formasının ilk görüntülendi.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde Bursa Milletvekilleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz‘ın Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat‘ı ziyaretlerinde yeni sezon forması Erkan Kamat tarafından Alinur Aktaş‘a hediye edildi.

 

88 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @... yorumuna yanıt olarak

    Nick ini yazmaya utanıyormusun. ??? Şunu unutma bu dünya süleyman anda kalmadı. Hiç kimseye kalmayacak. . Ecel geldiği vakit biz nimetlerde gidecek. . Harun gibi yaşayanlarda gidecek. ..Nimetten saydığın hesabını çok güzel verecek. Bakalım harunlar gibi yaşayan lar nasıl hesap verecek. ..???

    19
    15
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Atom karınca sıyaset istemıyoruz dıyosunda beledıyenın yada x partinin bursaspora degil şehre yaptıgına bakarım bursaspora beledıye baskanı secmedı bu halk

     2
     4
    2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Harunlar gibi yaşamak ne demek azizim. Karun’umu kastettiniz.
     Bir de siyaset ile Bursaspor’u yan yana getirmemekte fayda var. Ak Parti’ye , MHP’ye, CHP’ye yada başka partilere de mensup bir sürü taraftarımız var. Fakat bu platform da konuşulması gereken konunun Bursaspor olması gerektiği kanaatindeyim. Buradaki tüm kardeşlerimizin ortak paydası Vatan sevgisi ve Bursaspor olduğunu düşünüyorum.Bunları sizi samimi biri olarak gördüğüm için yazdım. Hakkınızı helal edin…

     6
     1
     1. @Talha yorumuna yanıt olarak

      Talha kardeşim. . İnan dediklerinde haklısın. .. Ben de bu sitede siyaset e tamamen karşıyım. .Lakin öyle laflar ediyorlar mecbur kalıyorum yazmaya. .. Tribün lerde o cu bu cu yok tek bir sevda var o da BURSASPOR … Haklısın kardeşim ben de sizleri kırıp üzmüş isem affet beni … Ben hakkımı sana helal ettim kardeşim .. Sende bana hakkını helal edermisin. ??? Kal sağlıcakla. .

      4
      1
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   yapmayın şu kasaba siyasetçiliğini sanki bugüne kadar çok oy veriyordunda hem oy ülkenin vatanın çıkarları doğrultusunda insanların ekonomisini yaşam standardının ve refahın daha yüksek seviyeye çıkarılması amacıyla verilir. sen bursaspor için oy veriyorsan git bi pcr testi yaptır

   41
   66
   1. @Namık Kemal yorumuna yanıt olarak

    Ekonomi He. . Millet bankaların kucağında geziyor. .. ( Kredi kartı ile fırından 4. Ekmek alanı gördüm. ) İnsanlar ın yaşam standard ı o kadar yükseldi ki avrupa da yunan adalarında tatile gidiyorlar. .Refah o kadar yükseldi ki herkes in altlarında son model arabalar la geziyorlar. .. Emekli zor geçinirken asgari ücret li açlık sınırının altında yaşarken belli oldu bay namık kemal senin tuzu kuru herhalde. . BURSASPOR için oy vermedim vermemde. . Ama Yalanlarla elinden otopark ı alırsan. . Koskoca ATATÜRK stadını yıkıp yerine millet bahçesi altında kültür park varken hele … Sıcak para nın olduğu yerde klübü rant kapısı olarak görürsen. . KARDEŞİM BUNLARA OY MOY YOK. .

    46
    28
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Eger bursaspor un içine siyaset karişmiş olsaydı düşmezdi hadi düştü diyelim ilk sene de rahat cıkardı çünkü hükğmetin elinde büyük sehir olarak birtek bursa var adam gelmiş bişeyler yapmaya ugraşıyolar biz ne yapıyoruz oy yok bu yok emin ol senin benim yazdığımı onlarda görüyordur biraz pozitif olalım…

     14
     19
    2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Valla kardeşim sana katılamıyorum. İnan insanlar senin dediğin kadar fakir değil. İnan ki dünyanın en ferah ülkesinde yaşıyorsun. Avrupa ülkelerinde yılardır görev icabı dolaşan biri olarak söylüyorum. Sadece siyaset futboldan uzak dursun yeter.

     17
     19
     1. @Musisi 16 yorumuna yanıt olarak

      Valla kardeşim ..Avrupa da yaşayan lar burda kral lar gibi tatil yaparken. .. Bizler ay sonunu getiremiyouz. .. Ben bunu uzun zamandır söylüyorum siyaset sporun içinden uzak dursun. .. Hele hele BURSASPOR a hiç yaklaşmasın. . Gördük altepeleri ne de güzel yemişler değilmi. ?

      14
      12
      1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

       parasi olmayipta türkiyeye gidemeyenler cok burada. veya bankaya yüklenipde tatil yapanda cok, buraya gelince aylarca belini dogrultamayanda. okadarda özenmeyin avrupaya. kiymetini bilin ülkenizin. birlik olun!

       6
       4
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Hangi yüzle geldiniz Bursaspor’ un kapısına !? Bu kadar sömürdüğünüz yeter artık ! Önce futbol stadı sonra basketbol salonu şimdi sırada kulübü yok edip başka isimle pazarlamak var dimi !? Bu kulübü yok edip yerine kuracağınız Bursa Büyükşehir Belediyespor’ u ancak o kıyakla işe aldığınız belediye işçileri destekler haberiniz ola ! Tıpkı Şampiyon olup İstanbul dükalığına son verdiğimiz gibi sizin de saltanatınıza son vereceğiz ! Bu arada site yönetimi haber başlıklarınız çok manidar 2 milletvekili 2 belediye başkanı geldi diye “dev misafir’ başlığı hiç yakışmamış !? Burası futbol sayfası siyaset meydanı değil ! Hele hele bu ülkenin kurucusu Türklerin Atalarından Atatürk’ ün resmini kaldırmanız enteresan…! Paşa gönlünüz bilir bizden bu kadar..!

   60
   45
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    O odada Atatürk resmi kesin vardır burada provakatör kaynıyor.hep aynı cümleler.hep aynı kafalar.orda Ulu önderin resmi varsa bir daha bu şahsiyetler buralarda ve stadlarda bulunmasın.emniyette bu proveke işine el atsın.yok eğer yoksa kulüpten açıklama bekliyoruz.

    7
    13
    1. @Barbaros 16 yorumuna yanıt olarak

     Özlücedeki Atatürk resminden bahsetmiyoruz bu sitenin logosunda Atatürk resmi vardı o kaldırılmış ondan bahsediyoruz ortalığı karıştırıp farklı algı yaratma !

    2. @Barbaros 16 yorumuna yanıt olarak

     Helal olsun kardeşim. Bu ortalığı karıştıran 3 milyonluk şehirin milletvekillerine hakaret eden belediye başkanını rüşvetle suçlayanlara bir cevap verilmesi lazım. Sevelim sevmeyelim bu insanlar bursa mızı temsil ediyor bunları eleştirebilirsiniz ama hakaret edemezsin eser beyefendi.. Bunlara milyonlarca insan oy vermiş. Saygılı ol. Bu arada belediye başkanına bu söylem senin çok başını ağrıtır yasalar karşısında bunuda bil..

     2
     3
     1. @Burak yorumuna yanıt olarak

      Hadi lan oradan ortalık karıştırıcı kime hakaret etmişiz senin gazına gelecek değilim sahte nicklerle saldırıp durma IP adresin belli alırım seni bi derdin varsa anlatırsın boş boğazlılık edip milleti galeyana getirmeye hakkın yok aklın sıra yalan dolan hakaretlerinle suçlu duruma düşürmeye çalışma aksi takdirde sen zarar görürsün…

      2
      1
     1. @Riyadh Bouazizi yorumuna yanıt olarak

      Bouazzi barbaros nick ile barbaros16 nick arasında ayrım yapamayan hiç yazı yaxmasın.ama franseniau konusunda barbarosa doğru demişsin destekliyorum.

      1
      3
       1. @Eser yorumuna yanıt olarak

        Yaşım 46, seni bilmem ama bursasporu bilirim.bilmediğim şeye de yorum yapmam.yazdıysamda yazdım derim.

        2
        3
     2. @Riyadh Bouazizi yorumuna yanıt olarak

      Ben 2003 yılında alt yapıda oynuyordum Hagi dönemini iyi bilirim imanlarını seyrederdik A takımın fresianu sol bek olarak geldi solbek oynardı. Solbek oynardı diyenler haklı.

      3
      2
   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    son dönemde tüm takım taraftarlarında olduğu gibi takımın kötü yönetilmesinden tutun yenilgiye maç içi faulu bile faturasını bile rte ye kesiyorlar bunlar kişiliksiz zavallık eski kasaba siyasetinin sn örnekleri yürüyün gidin artık be kime oy verirseniz verin boş yapmayın

    22
    42
   3. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Cebinden 1 lira vermezsin formanın taklidini alırsın kombine burada aktarılsın diye kedi gibi beklersin belediye takıma sahip çıkıyor hakaret ediyorsun.. Bir kerede siyaset yapmayın şurada. Kim bursaspora veriyor Allah ona daha çok versin..

    23
    24
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   Bir süreliğine kalbimizde sayin kardeşim.
   Büyük önderimizin fotoğrafının kaldırılması bence hic onemli degil.
   Çünkü kalbimize kazınmış bir kere.

   6
   6
  1. @Erim yorumuna yanıt olarak

   Düğünden önce gelini elletenlerde bu hafta…!!! Midem bulanıyor koca şehrin her tarafındaki bu putseviciliği görünce…!!! Badelenelim badelenelim şifa olsun….

   27
   5
   1. @DoubleZero yorumuna yanıt olarak

    Bi parti lideri ayni zamanda bu takim herhangi bir partinin takimi değil . Bu takim bu şehrin mahalle arasinda top kosturan cocuklarin geçmiş değerlere sahip cikan büyüklerin bursa sehrinin takimi. Takim tutar gibi parti tutuyorsunuz yanlis yanlis yapildi demeyi bilmiyorsunuz Sayin Alinur superlige cikarsa 1 milyon verecekti neden simdi tahta icin hibe etmiyor yada neden gecen seninin basinda silinen puan icin vermedi konusmaya gelince bol keseden atiyor bursasporun otoparki nerede stadium neden bursaya devredilmedi Istanbul belediye akp yonetimindeyken basaksehir takimina paralar yagdirmis akpnin suan en cok gelir getiren ve son kalesi bursa neden bizim kulube para yagdirmiyor. Bunu istemiyorumda zaten Bursaspor icin ama malesef goruyorum ki bursaspordan stadium otopark vs.. onemli seyleri bizden koparanlardan medet umuyorlar ve destekliyorlar siyasetle dini ve takimlari ayirin artik herkes neyin ne oldugu iyi biliyor zaten

    28
    6
    1. @Kes yorumuna yanıt olarak

     Neden herkes burada siyaset yapmayın, herkesin takımı,mahallenin büyüklerinin takımı gibi kelimelerden sonra siyasetin kralını yapıyor

     8
     14
   2. @DoubleZero yorumuna yanıt olarak

    Orda sadece kurucu liderin resmi olur..onun disinda kimsenin resmi olmaz.neden zamaninda demirelin özalın resmi yoktu orda madem cumhurbaşkaninki asiliyor? Kardeşim burasi bursaspor.hic bir siyasinin arka bahcesi degiliz biz!

    34
    8
    1. @Selim yorumuna yanıt olarak

     Herkesin düşüncelerini kaleme dökmüşsün kardesim.
     Sonsuz teşekkürler.
     25 artı görünüyor.
     Sen onu 25 bin 250 bin iki milyon besyuzbin yirmibesmilyon 60 milyon olarak kabul edebilirsin.
     Kalan 23 milyonu bilerek yazmıyorum.
     Herkes anlar nasılsa.

     2
     2
    2. @Selim yorumuna yanıt olarak

     Şuan yaşayan tek büyük Devlet Başkanı olduğu için ülkeyi yöneten en büyük lider olduğu için Tabiiki R.T.E.

     5
     2
 1. Yeni Sezon Forması Çıkması İyi Haber Ama Tasarımını Beğenmedim Zaten Bana 18-19 sezonu Yeşil Uludağ forması yetiyor

  31
  9
 2. Herkes bol keseden atıyor geçen sene göğüs reklamı bulamadık kötülediginiz adam reklam verdi kişileri siyasi görüşleri için karalamayınız sonra sizinde görüşünü beğendiğiniz bir siyasetçi çıkar başkaları beğenmez.

  28
  43
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    İşte bu önemli herkezin parasını bursa için kullanması bence büyük iş.sadece bursasporlular mu yaşıyor bu şehirde.hatta şunu söylemeliyim bursaya hizmet için harcanması gereken para timsah arenaya aktarıldı.bu büyük risk ve bursaspora büyük hizmettir.gerçi örümcek beyinliler hala eski stad diye tuttururlar.türkiyede nerdeyse her takım yeni stadda oynuyor istiyor.bizim çok ilerici düşünceli spora siyaseti asıl sokan kitle eski stad istiyor.belediye destek olmak zorunda değil ama adamlar bursadaki her kişinin parasını bursaspora aktarıyorsa forma reklamı veriyorsa stad yapıyorsa benzin istasyonu için arazi veriyorsa bunu taşlamak yerine alkışlamak gerek.ne yapacak muhammed salahı mı getircek.gerçi bizim taraftar onada kulp bulur adını gerici bulur mısırdan geldi der kesin siyasetle adamı bitirir.

    8
    19
   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    arkadaş sanırsın vergi sıralamasında ilk 100 de ne bereketli vergin varmış arkadaş herşey senin verginle yapıldı sanki bu memlekette bi sen vergi veriyon biz gazoz kapağı veriyoruz

    10
    26
 3. Vay be koskosca Bursasporumuzun düştüğü hale bak. Bu fotoğraftan anladığım kadarıyla mestan hiç zorluk çıkarmadan ve tekrar aday olmadan güle oynamaya başkanlığı bu arkadaşa bırakmış.Belediyenin adamı mestanın yerine kamat 🙂 Değişen sadece isimler ama o isimleri yöneten yine akp ve kolları. Orda ülkemizin Cumhurbaşkanı ve akp genel başkanının fotoğrafının işi ne ? Burası devlet dairesi değil kamu kuruluşu değil bağımsız bir bursaspor.Hiçbir cumhurbaşkanı yada partilerin genel başkanları hangi parti hangi cumhurbaşkanı olursa olsun orda olamamalı. Bir fotoğraf olacaksa bu Atatürk’ten başkası olamaz.Çünkü o siyasi değildir ülke kurucusudur.Düşmek veya çıkamamak zor gelmiyor insana, aynı hataları tekrarlamak zor geliyor. Albert Einstein bir sözü vardır ”Aynı şeyi tekrar tekrar yapıp farklı sonuç beklemek aptallıktır” . İyi günler gerçek bursasporlular..

  22
  7
 4. Önce bir Atatürk resmini göremedik darbeyi belediyeden yedik halen siyaset verin madem Alinur a başkanlığı biz boşuna başkan arıyoruz.Ah nerdesin İbrahim Yazıcı neredesin Bursaspor kimlerin elinde…

  7
  6
 5. Yine belediye yine belediye yine sekiztaşlı yeni forma çıkıyor ama kimle sekiztaşlı ile arkadaş önce forma tanıtımı olmaz mı belediye başkanı ile mi tanıtım yapılıyor dk 1 gol ayrıca Atatürk resmi nerede yine parti Bursaspor un kimlerin yönettiği belli söylediklerimiz doğru çıktı bir kez daha siyasetle , partiyle,belediye başkanıyla Bursaspor yönetilmez yönetilecekse niye Bursaspor başkanı seçiyoruz verelim kulübün anahtarlarını belediye başkanına, valiye onlar yönetsin o zaman derhal Ulu önder Atatürk ün posterini kulüp binasına asılmalıdır.Erkan Kamat golü yedin.Kötü bir tablo böyle forma tanıtılmaz ve görücüye çıkmaz amatörce.Eksi puan…

  6
  4
  1. @teksas yorumuna yanıt olarak

   Yok bir daha bunlara oy yok senelerdir kulübü amatör kulüp gibi yönetin başkan diye seçtiğiniz adamlar liyakattan uzak kulübün vampir gibi kanını emsin daha sayamayacağım bir dünya şey ondan sonra belediye başkanlarına AKP ye söv sıvamaya çalışmayın hala popülist yaklaşıyorsunuz adamlar ellerinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor selim demedimi belediye yardım ediyor diye hoş şimdi biri çıkar derki yardım ediyorsa bizim vergilerimizle yardım ediyor kendi cebindenmi veriyor:) kendi hatalarınızı başkalarına fatura etmeye bayılıyorsunuz herkez şapkasını önüne alsın artık uzatmaları oynuyoruz kulüp için bişeyler yapmaya çalışan insanları taşlamsyın teşekkür etmeyi beceremiyorsunuz biliyorum çünkü siz ertuğrul sağlama rahmetli başkana İbrahim yazıcıya da aynı şeyleri yaptınız

   2
   2
   1. @Sarı yorumuna yanıt olarak

    Boş konuşmalar yapıyorsun kardeşim zamanında Bursaspor ayran la , pasta ile kandırılıp stad ı yıkanlar artı yalanlar kandırılmalar diz boyu ,.artı timsah arena bitmemiş halde figüran oldu.Taraftara işgence oldu şimdiki parti belediye başkanınız otoparkı aldı.Bursaspor a katkı vermeseler Bursaspor batacak mı?Birde Atatürk ismini stadlardan kaldırdınız.Spor la siyaseti karıştırmayın.Daha birçok sebep sayarım faydası yok.

    1
    1
   2. @Sarı yorumuna yanıt olarak

    Siyaseti ve spor u karıştırırsanız işte kulüpler bu hale gelir.Sizler bu ülkede Atatürk e hakaret eden bu ülkede stadlardan Atatürk ismini kaldırıp bir de yetmezmiş gibi stadyumları yıkıp millet bahçesi yapan sizler değilmisiniz.Sizler Atatürk düşmanısınız Ne meraklısınız Bursaspor a siyaset sokmaya Bursaspor bu halde ise sizlerin yüzündendir.O zaman bizim seçtiğimiz başkanlar zarar verdi ise sen başkan ol ya da önerge ver belediye başkanları vali olsun Bursaspor başkanı…

    1
    2
 6. Akp ye oy yok bizi unutanı bizde unuturuz zamanı gelince onlar başakşehire bjk ye fb gs verilen kolaylıklar bize verilmedi süper ligte pandemiden dolayı düşürmediler bide fb 18 milyon euro tranfer yapabiliyodu gözle görünenler farklı biz herşeyin farkındayız

  6
  5
 7. Yerimiydi formayı burada göstermenin tanıtmanın amatörce, birazda şu özlüce tesislerine Bursasporumuza hizmet etmiş insanları görmek istiyoruz Erkan Kamat başkanım bıktık artık Alinur u görmekten birazda spordan gelenleri görelim dinleyelim ama nerede yarın hangi partici gelecek acaba?

  5
  5
 8. İnsanın içi sızlıyor burada Bursaspor taraftarlarının birbirimize hakaret etmesi…önceden böylemiydi kominist de vardı faşist de ama stada girdik mi herkes Bursaspor luydu bu yüzden de cocuklar çok etkilenirdi hele Texası görenler donup kalırdı her cocuk ilk golü göremezdi ben de görememiştim ama sevince ortak olmuştum çocukça..bence bu Atatürk stadının büyüsüydü..ne zaman orayı yıktılar
  Bursaspor umuz da yıkıldı…
  Madem herkes yardım etmek istiyor gerçekten samimiyseler Atatürk stadını yeniden yapsınlar Tekrar yerinde zaten yeri At ….. sinek konmuş gibi duruyor…
  BBB stadını da satabilirler herhalde Atatürk stadını yapacak kadar para eder…

  5
  3
 9. Bunlar iyi güzel şey de ne bilim açık sofulu bozar derler. Para lazım para… hacize ona buna gelince ne formayı, ne de rengini sorarlar kardeşim. Asıl mesele nerde o düzlüğe çıkacak fikir, düşünce , proje??? Bunları konuşan yok! ona canım sıkılıyor.işimiz gücümüz gösteri, cümbüş, bilmem ne…

  3
  2
 10. Bu forma için mi beklenmiş bunca zaman
  Zaten başkan bey de saolsun lansmanı
  Bekleme geregi duymadan formayı basina
  Tanıtmış bence boşuna masraf yapılmış
  Geçen sezon formalarının aynısını bas gitsin
  Zaten dogru düzgün forma alan taraftar kitlemiz de yok

  3
  2
 11. İsteksiz s. Sakat çocuk doğar die bi laf var formaların ne kadar iyi olmasını bekliyodunuz ki, çuvala arma dik bi de türk bayrağı 10 basar buna

  2
  2
 12. bakın şimdi SİYASET olasaydı süper lig külüplerin vergi borcları silinmezdi..SİYSET OLMASAYDI süper lig külüplerinin borcları 4 yıl ödemesiz 12 yıla yayılmazdı……şimdi siyaset olmasaydı bursa MERKEZ belediyeler ve İLÇE belediyeleri olmasaydıbursaspora kimse yardım etmedi bursa patronları anlamında. hatay belediye siyasetin icinde borcu yok akhisar belediye siyasetin icinde borcu yok erzurum belediye siyasetin icinde borcu yok vardı gece yaptılar toplam 36 MİLYON BEŞYÜZ BİN TL para toplandı borcu kapattılar….bursada suç siyasete neden suçu atıyonuz kanpanya yapıldı TARAFTARDAN zıırrrrt çıkmadı sanayiciden zırrttt çıkmadı eeeee sizin klavya basında bursasporluluk yapıp siyasetçileri sucluyonuz ya millet vekillerini suclayın vallahi yanınızdayıö oy moy yok ama o begenmediginiz belediyeler 13 milyon tl bursasporun borcunu ödedi işim geregi biliyorum net.ayrıca 3,5 milyon bursaspora reklam verdi net. biz taraftar ne yaptık burdaki yorumlar gibi bir birimize saldırıyoruz sebep 6 taraftar gurubuna baglıyız.sebeb davulun sesi kolay geliyor.bursaspora ceza aldıran kim siyasetcilermi biziz biz.stada gitmiyen kim biziz biz. hic sordunuzmu arastırdınızmı ahkam kesiyonuz katlı oto park neden satıldı neden belediye almak zorunda kaldı.bu platformda bursasporlu gibi davranıp yorum yapanın ALLAH…………………………………………versin lanet olsun onlara.bazı arkadaşlar yazmıs çoook dogru secim zamanı atkıları öperken agzının suyu akan millet vekili adayları sonra 5 yıl yok 1-2 hariç.o zaman onlara yorum yapın belediye baskanlarına degil.siyaseti hic sevmem ama oy vermiycez 12 bin kişiyiz buda büyük rakkam ama adanada,erzurumda,hatayda,konyada vs vs öylemi hayır vekil adayları biliyor oy kapısı külüp taraftarı ve yakınları.BİZ pis yorumlar yapıp bursasporu ve bursaspora yardım yapan belediyeleri yuglarsan vallahi karsıyaka spor külübü gibi oluruz buda yakın..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu