İşte Bursaspor’un transfer süreci

Yüksel Çolak transfer listelerinde olan isimler ile prensipte anlaştıklarını belirtirken önceliklerinin takımdan ayrılacak oyuncular olduğunu belirtti.

Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda milli takımlarının formasını giyen oyuncuların öncelikli olarak teklif beklediklerini belirten Çolak “Takımdan ayrılmasını beklediğimiz maliyeti yüksek oyuncular var. Belirli bir maddi getirisinin olacağı ve yüksek bir miktarda kamburdan kurtulacağımız bu durumu iyi değerlendirmek istiyoruz. Bu nedenle şampiyona sonrası değerlendirmelerimizi tekrardan gözden geçireceğiz. Takıma yapılacak takviyeler konusunda ise her hangi bir problemimiz bulunmuyor. Transfer listemizde olan isimler ile prensipte anlaştık. Bunlar için isim vermem doğru olmaz. Belki de şampiyona sonrası farklı bir iki transferimiz de olabilir. Avusturya kampına transferlerimizi bitirmiş olarak gitmeyi hedefliyoruz. Bu hedefimizse şimdilik bir sapma yok” dedi.

 

Gündeme gelen isimler ile de değerlendirmede bulunan Yüksel Çolak Irak‘ın Al-Quwa Al-Jawiya takımında forma giyen 20 yaşındaki Humam Tariq’ın Irak medyası ve Türkiye’de çıkan iddiaları için “Medyada bir çok isim yazılıp çiziliyor. Gündemden düşmeyen bir camiayız doğal olarak bu gibi transfer dedikoduları hep oluyor ve olacaktır. Ancak bu konuda bir girişimimiz olmadı. Iraklı oyuncu ile ilgilenmiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu