İşte Bursaspor’un transfer bilançosu

Bursaspor Medya Danışmanı Fatih Akkuş kulübün transfer döneminin bilançosunu açıkladı.

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bu ligin şartlarında yapılması gereken ödemeler. Fakat maalesef işler istediğimiz gibi gitmedi, bende burda bir taraftar olarak kimsede bi kötü niyet aramıyorum lakin iyi planlanmadan yapılan işler olarak görüyorum. Bu durumu da yeni yönetimin acemiliğine vermek lazım. Bize bir galibiyet lazım o da çarşamba günü lazım. İnsallah Rabbimde artık şu makus talihimizi değiştirir.

    94
    6
    1. @16spor yorumuna yanıt olarak

      Bizi yerli futbolcularımız ters köşeye yatırdı..kaleci Erhanindan cüneytine,burak’indan emirhanina,onurun’dan kubilayina malesef hepsi koca bir hayal kırıklığı oldu.. yabancılar bu lig için iyi sayılır ama yerliler bizi ters köşe yaptı malesef.

      5
      2
      1. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

        Ben aslında yönetimi eleştirmiştim. Fakat yanlış anlaşıldım. Ummadığım şekilde dinimiz polemik konusu oldu. Buna sebebiyet verdiğim için herkesten özür dilerim.

    1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

      Antrenör değişikliği çözüm değil.
      Sorun, yapısal bozukluklar, sistemsizlik, istikrarsızlık, plansızlık, gençlere güvensizlik.

      12
      11
    1. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

      Emin adanur ilk açıklamasında süper lige çıkaramazsam paramı hibe edicem yani almıyacam dedi ama başka bir programda bu konu gene geldiğinde daha ilk maçı yapmamıştık aynen şu kelimeleri söyledi Eğer benim yüzümden çıkamazsak paramı almam ama ben elimden geleni yaptıysam takım çıkamamışsa niye almayayım dedi çok iyi hatırlıyorum hatta ben şoke olmuştum adam resmen kıvırdı şimdi sezon sonu çıkamazsak ben elimden geleni yaptım transfer taahtasını açtım transferleri yaptım takım çıkamadı deyip oda mestan gibi borca borç ekliyecek demedi demeyin beyler ahanda buraya yazıyorum adım gibi eminim bu kadar para harcayıp kimse eyvallah deyip gitmez olan gene bize olacak

      40
      5
  2. HEP YAZDIK
    BU LIG BASKA OYNANIYOR ONCELIKLE KOSMA MUCADELE TEMAS LIGI BU LIG
    BU LIGIN FUTBOLCULARI VAR VARDIDA HEMDE DÜNYA KADAR ALINABILECEK
    AMA HEPSINI PAS GECTIK BU PARANIN YARISIYLA KESİN COK IYI KADRO KURULABILIRDI
    YAZIK OLDU
    BU 3 HAFTA SONUNDA NEYLE KARSILASACAGIMIZI BILMIYORUM HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN

    16
    6
    1. @Hasan yorumuna yanıt olarak

      yüzdeyüz katiliyorum..cok yanlis transfer politikasi uyguladik..bu ligin kurdu olmus isimlerle anlasilmaliydi..anca ozaman cikabilirdik süper lige..bu takimla malesef orta siralari zorlariz

  3. Açıklanan rakamlar yer aldığımız ligin üst limitini oluşturuyor.
    Kenar yönetim bu durumun farkına varmalıdır.
    Atak oynayan topu rakibin üzerine yıkan sürekli pres yaparak rakibini rahatsız eden bir oyun kurgusu kabullenirse bu takım kolayca şampiyon olur.
    Aksi halde yan pas geri pas yaparak her maç yeteri kadar gol yeriz.
    Altınordu sorumlusu çok iyi bir teknik analiz yaparak maç öncesinde ve esnasında Fatih hoca yı kolayca çözebildiğini açıkladıktan sonra artık yan pas geri pas geride kaldı diyebiliriz.
    Çıkın oynayın topu rakip sahada tutun demek bile çok puan getirir.
    Senin elinde Matavs, Alasgarov ve Massimo gibi creatif oyuncuların varsa ve en zayıf takımlardan birine yeniliyorsan kusura bakma da herkes seni sorgular eleştirir.

  4. BU KADAR KALİTELİ İSİMLERE KADROYA GERÇEKTEN ÇOK İYİ MALİYET. MALZEME ÇOK İYİ AMA BAŞINDA AŞÇI, USTA FELAKET ÇOK ACİL DEĞİŞMELİ YOKSA MALZEME BOZULACAK BİR DAHA KULLANILAMAYACAK…

    4
    3
  5. eren erhantürk

    salsazar- taha- luka kapan – uyaroğlu

    emirhan – vefa

    alacoste – brunno – ofosu

    tim matraz

    yedekten namık batuan ozan kerem

    2
    12
  6. 17 transfer nedir ya 2sinide boşu boşuna Dünyanın parası ödenmiştir , transfer de çok başarısız olduk bu takı geçen sene daha iyi oynuyordu neredeyse play of a kalacaktık , yönetim tahtayı açtı ama mantıklı kullanamadıktan sonra Bursaspor a zarar verir bu borçlar, kıtlıktan çıkmış gibi transfer yapılmaz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu