İşte Bursaspor’un Sportif Direktörü

Bursaspor'da olağanüstü genel kurul öncesi Başkan Mesut Mestan kulübün sportif direktörü olarak Mustafa Gönden'i görmek istiyor.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Mustafa Gönden, bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde Başkan Mesut Mestan‘la görüşeceklerini açıkladı.

Mestan‘ın Gönden‘i kongreye kadar göreve almak istediği ve yeni seçilecek yönetimin de görevin devamı için karar verici olmasını beklediği öğrenildi.

Mustafa Gönden‘in açıklaması şöyle;

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Akedemi okulunun sahibi olan Mustafa Gönden arkadaşin Bursaspordan ücret almadan bu işi yeni yonetim gelene kadar geçici olarak üstleneceğini düşünüyorum

  30
  1
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Abi mestan istemiyorum aday çıkacaksa ben çekilirim diyor aday olmazsa burayı boş bırakmayız demiş

    12
    2
     1. @semih yorumuna yanıt olarak

      haklisin, sampiyonlula beraber kredi limitleri yükseldi… keske sampiyon olmasaydik. Hatta bundan sonra sadece gazozuna oynayalim veteran takimi ile, para da almazlar, borc morc da olmaz

      2
      1
 2. Mestan gidicisin sen sanane yeni gelen yönetim kimi istiyorsa onu getirir yine hangi kirli tezgahlar planlanıyor Bursaspor a bitti bitti deniz bitti hala siz bitmediniz emilecek bir gram kan sömürelecek tek kuruş kalmadı

  21
  7
 3. hoppala, mesut bey kongre kararı aldınız 2 hafta sonra muhtemelen o koltukta yoksunuz nasıl böyle bir anlaşma yapabilirsiniz ne alaka, etikmi dir bu .mustafa gönde le sözleşme mi yapacaksınız , nekadar maaş vereceksiniz , tazminatı varmı lütfen şeffaf olun.

  17
  5
  1. @a.samet yorumuna yanıt olarak

   Sana ne tazminatından, maaşından be adam? Hesap mı verecekler sna? Maçan yiyyosa 23 Ağustos’taki kongrede girersin bir listeye, yönetici olursun vemerak ettiğin şeyleri orda görürsün. Sana mı sorcaklar tazminatı, maaşı vs

   7
   34
   1. @Zafer Mahalle yorumuna yanıt olarak

    tabii ki hesap verecekler kardeşim ben bir kongre üyesiyim benim seçme ve hesap sorma hakkım var, maalesef hesap sormaya sormaya kulüp dingo nun ahırı oldu . başkanlık ve yöneticilik dersen para ve iyi bir donanımla oluyor bende de o vasıflar olmadığı için haliyle maçam yemiyor haklısın . o yüzden hiçbir parası ve bilgi , birikimi olmayan sadece maçası yiyenler, yazıcıdan sonra bu kulübü batırmıştır.

    17
    4
 4. Mestana ne oluyor ki ? bırak kardeşim senin göreve getirdiğin kişilerden hiç bir fayda görmedik ki ? Yeni gelecek yönetim ne yaparsa yapsın..

  16
  4
 5. Sende bir bursa lı evladısın elini vicadanına yüreğinı masaya koy ben gercekten fayda sağlarmıyim acaba klubume die düşün yoksa kalayı yersin haberin ola

  12
  2
 6. Herkes bilip bilmeden herşey yazıyor bu kulübü gelen herkes kullandı yok ıbrahim yazıcı şöyle yaptı yok ondan sonra bütün başkanlar yiyip götürdü insanlar çok çabuk unutuyor şampiyon olduğumuz sene 24milyon borcumuz vardı kasaya 80milyon para girdi ertesi sene borç yine 24milyondu bırakın artıkın dernekle yönetilmeyi artık tek kurtuluş şirketleşme yada özlüceyi satmak gerisi hikaye.

  4
  6

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu