İşte Bursaspor’un sponsorları

Bursaspor Kulübü, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde yeni sponsorlarını tanıttı.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen lansmana, Başkan Ömer Furkan Banaz, Yönetim Kurulu Üyeleri; Rıdvan Gültekin, Onur Özen, Selim Yolgeçen, Metin Alp, Emre Planalı ve sponsorların temsilcileri katıldı.

Başkan Ömer Furkan Banaz “Bursaspor‘un menfaatine yeni anlaşmaların mutluluğu içindeyiz. 2022-2023 sezonu için dört firma ile sponsorluk anlaşması yapıyoruz. Bursalı markaların katkıları ile oluşturacağımız ürünleri satışa çıkartacağız. A takım ve altyapı olsun önemli anlaşmalar yaptık. Burada altyapı ile alakalı kol sponsorluğu konusunda Dostkar firması ile anlaştık. Kendileri Bursaspor’un yanında olmak istediklerini söylediler. Bizlere desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Diğer anlaşmamız Mekaş ailesi ile. Stadyumdaki büfelerle alakalı bir anlaşmamız söz konusu. Taraftarımıza en iyi hizmeti vermek ve kazanç sağlamak için çok önemli bir adım. Kendileri çok güzel bir teklifte bulundu. 1963 Tribünü, Batı Alt ve VIP’te bu hizmeti veriyorlar. Ciro ve hasılatların 3’te 1’i Bursaspor’a bağış yapılıyor. Bu şekilde bir anlaşma zemini hazırladık. Kendileri de tecrübe kazandıkça diğer yerlerde de bu tür girişimler olacaktır.

Üçüncü sponsorumuz da Özyüksel Bakliyat oldu. Sebze ve meyve sponsoru oldular. Sezon başında karınca kararınca destek verebiliriz demişlerdi. Ondan sonraki süreçte katkılarımız olacaktır dediler. Ve Bursaspor markasının yanındayız dediler. Bugün de çok güzel bir anlaşmaya vardık. Vermiş oldukları desteklerden dolayı kendilerine camiamız adına teşekkür ediyorum.

Dördüncü anlaşmamızın iki tarafı var. Bursastore’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Onur Marketler Yönetim Kurulu Üyesi olarak yanımda oturuyor. Bitkisel temizlik ürünleri ile faliyet gösteren bir firma ile el sıkıştık. Yaptığımız istişarelerde Bursaspor logosunun kullanımı ile alakalı sana faydası olabilecek bir durum söz konusu mu diye konuştuk. Ürünlerin görünürlüğü ve son kullanıcıya ulaşmasında Bursaspor’a bir kazanç sağlanır mı? diye düşündük. Mevcut hasılattan yüzde 16’sını Bursaspor’a verilmesi üzerinde anlaşma sağladık. Onur Marketler’de de Bursaspor reyonu oluşturacağız. Az çok demeden Bursaspor’a devamlı gelir formatı gerçekleştireceğiz.

3 Yorum Onay bekleyen 1 yorum var

  1. Öncelikle tüm sponsorlara teşekkürler Onur Marketin fikri ve anlaşması on numara diğer marketlerede yayılırsa süper olur terci sebebi olmuş olur…

    10
    3
  2. Yani aksamasa da doğru yönetimle yavaş yavaş damlar doğru adımlar atılırsa güzel günlerden çok uzaklaştık ama neden olmasin

    6
    3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu