İşte Bursaspor’un kupa kadrosu

Bursaspor Kulübü Teknik Direktörü Paul Le Guen, Yeni Altındağ Belediyespor ile oynanacak kupa maçının 18 kişilik kadrosunu belirledi.

Fransız hoca as takımdan Harun, Barış, Ertuğrul, Aziz, Agu, Badu, Batalla, Stancu ve Bilal’i 18 kişilik kadroya almadı. LGuen ayrıca Bursaspor U-21 takımından Berke Yılmaz’ı kupa kadrosuna aldı.

Takımda sakatlıkları bulunan Sercan Yıldırım, Josua John, Onur Atasayar, Emre Taşdemir ve Furkan Özçal‘da kupa kadrosunda yer almadılar.

Jires Kembo-Ekoko cezası nedeniyle Bursa’da kaldı.

Bursaspor’un kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Muhammet Şengezer, Paschal Onyedika Okoli, İsmail Konuk, Titi, Rüştü, Merter Yüce, Furkan Soyalp, Cristobal Jorquera, Yusuf Erdoğan, Sinan Bakış, Kubilay Kanatsızkuş, Ataberk Dadakdeniz, William Troost-Ekong, Kofi Amoaka Atta, Ricardo Faty, Berke Yılmaz, Dzon Delarge, Deniz Yılmaz

 

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ulan %99’unuz daha 2 ay önce bir Allah’ın transferi olmuyor diye Ali Ay’a ana avrat dümdüz gidiyordunuz şimdi Ali Ay’ın çöplerini izlemek istemiyorum dedim diye skor taraftarı, sözde Bursasporlu vs bahanelerle 150 tane eksi bastınız. Bu kadar mı değişir iki ayda bir insan topluluğu yahu?! Daha 2 ay önce adamın takımdan gitmesini isteyenler şimdi bakıyorum da adamın şakşakçılığını yapıyorlar. Bu apaçık ikiyüzlülüktür ve BURSASPOR taraftarının karakterine yakışmaz.

  8
  15
 2. Muhammed
  İsmail
  Titi
  Ekong
  Paschal
  Rüstü
  Jorquera
  Furkan
  Yusuf
  Delarge
  Sinan
  Hoca kolay gibi görünen kupa maçı da olsa aynı taktik de ısrar etmeli

  3
  1
 3. TİTİ ve EKONG da kadroya alınmamalıydı, 3-5-2 de ısrar edilip sahaya çıkılmalı, eğer TİTİ, EKONG oynayacaksa ERTUĞRUL da olmalıydı kadroda birbirlerine adaptasyonları, Ertuğrulun maç oynama bakımından faydalı olurdu

  2
  1
 4. Tahminim: 3-5-2
  Muhammet (K)
  İsmail-Ekong ve Titi,
  Paschal- Merter-Jorquera- Furkan -Rüştü
  Yusuf ve Kubi (veya Sinan) olacak.

 5. Muhammet Şengezer, Paschal Onyedika Okoli, İsmail Konuk, Titi, Rüştü, Merter Yüce, Furkan Soyalp, Cristobal Jorquera, Yusuf Erdoğan, Sinan Bakış, Kubilay Kanatsızkuş, Ataberk Dadakdeniz, William Troost-Ekong, Kofi Amoaka Atta, Ricardo Faty, Berke Yılmaz, Dzon Delarge, Deniz Yılmaz

  Muhammet
  Ertuğrul Ekong Titi
  Yusuf Faty Furkan Jorquera Sinan
  Kubilay Delarge

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu