İşte Bursaspor’un kombine fiyatları

Bursaspor Kulübü, kombine biletleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Yapılan açıklamaya göre, 2019-2020 sezonu kombine bileti sahipleri 1 Ağustos-10 Ağustos tarihleri arasında pandemi öncesi sezondaki yerlerinden kombine bileti sahibi olabilecekler.

1 Ağustos Pazartesi günü 10.00-19.00 saatleri arasında satışa sunulacak olan kombineler tamamen e-bilet sistemi dışında olup satın alım esnasında kimlik bilgilerine gerek duyulmayacak.

Kombine biletlerini Timsah Park Stadı Bursastore mağazasının yanında bulunan kombine ofisinden temin edilecek.
2022-2023 sezonu kombine fiyatları şu şekilde;

Güney Kale Arkası Tribünü: 400 TL
Doğu Üst Tribünü: 750 TL
Doğu Alt Tribünü: 900 TL
Batı Alt Tribünü: 1.500 TL

VIP Tribünü: 2.000 TL
1963 Tribünü: 3.500 TL

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. a- ben Bursasporluyum!!! demenin bir bedeli olmalı.
  b- bu anlamda kimse kombine fiyatlarından şikayet etmemeli.
  c- toplu kombine alımları hiçbir şekilde! taraftar gurupları ya da liderlerinin eline geçmemeli. yani beleşçilik kalkmalı.
  d- taraftar profili mutlaka değişmeli.
  e- çünkü oyun ve skora etki etme adına tribünlerde doluluktan daha çok kalite önemli.
  f- aslında sporun tüm dalları taraftarla güzel, ancak o taraftar gerçek taraftarsa…

  21
  2
  1. @hasret yorumuna yanıt olarak

   Müthiş özetlemişsin durumu hepsine imzamı atıyorum. Çevremde o kadar büyük kitle var ki yaşlısından gencine karşılaşmalara gelmemeye and içen, nedeni de; sırf bu toksik varoş tipler tribünlerde kendi taraftarına olay çıkarıp pislik yapıyorlar diye.

 2. Sevgili Bursaspor’lular kombine fiyatları konusunda lütfen yok 2.lig için yok oydu buydu gibi yorumlar yapılmasın alan alır alamayan almaz 15 paket sigara 10 şişe bira parası dir olmadı bedava yapalım tıpkı Ümraniye maçında olduğu gibi o zaman neden cdusuyoruz neden böyleyiz deniliyor sen şehir taraftar olarak yap 30 bin gör bakalım o takım nasıl oynuyor ama bedava biletsiz e ben seyirci derim seyirci değil taraftar olduğumuz da bu şehirde yeniden yükseliş başlar lütfen amigolara lütfen itibar etmeyiniz

  12
 3. Haydi bakalım gerçekten armaya gönül vermiş olanları görelim burdan msj la destek olunmuyor hani diyorlar ya hep destek tam destek başka Bursaspor yok diye lafta kalmasın icraat yapalim

 4. Gayet ucuz normalin altında bu taraftar artık çorbayı bırakıp takımına saip çıkmalı istense koca sanayi kenti 1 haftada 1 milyar borcu öder takım yeniden dirilir

 5. Keşke Bursamizda yaşasaydım. Bursada yaşayan renktaşlar halinize şükredin biz televizyondan bile maç izleyebilecekmiyiz belli değil.

 6. Sevgili Bursaspor’lular süper lig yakında İstanbul ligi olur TFF 1.lig de Anadolu lig i 60 li 70 li yıllara dönüyoruz zaten Bursaspor da tüm dengeler değiştirildiği için bu duruma geldi başlar ayak ayaklar baş olunca baş mas kalmadı tek kutuplu tek düzen ahlak yok akıl yok sevgi yok bundan üstüne alınan alınsın yok şehirde Bursa li zengin kalmamış da yok o yok bu yahu senin camianda ahlak akıl sevgi kaldı mı bir soralim kendimize ilk önce siyasetçi tek oldu taraftar grupları tirbun liderleri bir mahalleden oldu ahlak yok akıl yok sanki şehir takımı değil mahalle takımı semt takımı olduk şimdi bir düşünün bakalım güçler dengesi kalmış mi Bursaspor da

 7. Sudan ucuz. Enflasyon ve asgari ücret artışı düşünüldüğünde bahane olamaz bu fiyatlar. Umarım yönetim sezon içinde; bilet indirimleri, ikinci devre kombine indirimi vs gibi daha önce yapılan yanlışları yapmaz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu