İşte Bursaspor’un Karabük karşısındaki 11’i

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, Kardemir Karabükspor maçı kadrosunu belirledi.

Kadromuz şöyle:

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Hakan yorumuna yanıt olarak

   Kanatlar 0 yine. Stancu orta bile acamiyo. Kembo girmeli stancu yada sow yerine. Ikisinde de bi halt yok ama sow denkgeldimi affetmiyo yine.

   1
   1
 1. Ya anlamıyorum hem agu oynamasın istiyoruz badu hazır değil bostong sakat batallamı oynasın ön libero manatıklı yorum yapın keşke badu yada bostong hazır olsa ama eldeki malzeme bu

  21
  1
 2. Uzun zamandır bir oyuncu grubundan bu kadar utanmamıştım. Karabük gibi bir takıma karşı bile isabetli orta yok isabetli şut yok. Attığımız gol, 2.ligde bile tutunacağı şüpheli olan bir takımın savunmasının hediyesi. Yusuf ve furkan da her fırsatta yerde yatarak, koşmak dışında hiçbir faydalı hareket yapmayarak beni hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyorlar. Şu kötü formlarına rağmen onlara bu iltiması yerli hocalar geçer zaten sadece. Tam bu satırları yazarken Ertuğrul hiç gereksiz bir penaltıya sebebiyet verdi. Bir oyuncu hiçbir yeteneği olmamasına rağmen nasıl bu kadar pohpohlanır örneğini görüyoruz.
  Bursasporda tek olumlu gördüğüm şey deplasman tribünü. Harikasınız, oyuncuları demoralize edecek tek bir söylemleri olmadı. Bursa’da iç saha maçlarımızda maçı başlamadan bitirenlere mesaj olsun.

  7
  3
 3. Bugün furkan takımı rahatlatan oyuncu oldu. Devamlı oynarsa batalla gidince yerini doldurabilecek bir oyuncu olduğunu gösterdi. Sürekli sorumluluk alarak takımı geriden oyun kurarak çıkardı. Bence bugünkü performansiyla ilk 11de oynayabileceğini gösterdi.

 4. rahatsız bu dam ya.. Bagu kadromuzdaki uzak ara en kaliteli ve bilinçli adam.. Püh yazıklar olsun sana..
  Bu maçı kaybedersek bursaya gelme

  3
  3
 5. Bırakın Furkan’ı filan acil teknik direktör lazım bu takıma. Şu dağınıklık ve sistemsizlikle küme düşer bu takım. Teknik hoca bir takımın % 60’ıdır.

  3
  1
 6. Penaltıya bile koşan yok ondan sonra neden bu takım düşme potasında yardımlaşma yok takımda ö…. trene baktığı gibi topa bakıyorlar kısacası

 7. Harunun çırpınışı macın özetiydi adam tutma 0,topu takip etme 0,yardımlaşma 0 ! Zor bir penaltı cıkardı ona bile yardıma koşan yok ! Dua edelim bir penaltı kazandık.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı