İşte Bursaspor’un golleri…

Bursaspor hazırlık maçında Ümraniyespor’u 2-1 mağlup etti. Goller Kubilay Kanatsızkuş ve Yusuf Erdoğan'dan geldi

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. kubi bu gollerden daha çok atacak. bugüne kadar futbol şansı yanında değildi. ama futbol uzun vade de adil bir oyun. bunu herkes görecek. özellikle de bu çocuğu itip-kakanlar!.. ama bursaspor da, ama kiralık gittiği takımda.

  13
  12
  1. @soru-yorum yorumuna yanıt olarak

   İnşallah dostum. Başka şansımızda yok. Samet hoca yüklen Kubi’ye adam et şunu, gol atmayı öğret. Transfer falan da beklemeyelim.

 2. Samet Hoca Kubilay’a yüklen. Onu bunu istemiyorum deme şansın yok artık. Elindeki kadro bu, hatta bazı iyi oyuncularında gidebilir. Transfere bel bağlama. Şapkadan tavşan çıkartmalısın. Kubilaydan iyi golcü, Yusuftan iyi kanat, Furkandan yeni Batalla yapmak zorundasın. Tempoyu arttır. Ptt takımları bizden daha çok koşuyor, daha iyi pas yapıyor. Hala geçen seneden bir fark yok.

  5
  1
  1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Dostum şapkadan tavşan değil, tavşandan şapka çıkarması lazım Samet Hocanın. Durum dedeğin kadar vahim, hatta daha kötü. Mali tabloyu yönetim herkesten saklıyor. Oyuncu satmak zorunda. İki transfer yapabilirse biri forvet biri kanat super başarı yönetim için bu saatten sonra..

 3. Sayın ali ay ne almayı ne de satmayı beceriyorsun
  3 milyon lara harunu satı yorsan yazık bari öyle ver parayı allah harunu demek sözleşmesine harunun bşdahaki satışından pay iste bak harunu ıkı yıl donar elinde 8 talıp avrupaya kacamamışdık satacak

  2
  2
  1. @Dağlı süko yorumuna yanıt olarak

   Ya kardeşim sanki harunu 40 tane kulüp istiyormuş gibi para beğenmiyorsunuz. Bundan sonra yerli transfer 2 den 3 ten fazla kimse para veremez. Kaldiki daha birtane resmi teklif yok
   Ya satamazsak biz kimi alabiliriz birde onu düşün.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu