İşte Bursasporlu oyuncunun yeni takımı!

Bursaspor'un ABD'li oyuncularından Dave Dudzinski resmen takımdan ayrıldı.

Bursaspor Basketbol Takımının tecrübeli oyuncularından Dave Dudzinski‘nin transferini Japonya ekibi Neo Phoenix duyurdu.

Yeşil-beyazlı takımdan ayrılan Dudzinski‘nin yeni adresi ise Japonya ligi takımlarından Neo Phoenix oldu. Dudzinski 2 sezon Bursaspor formasını terletmişti.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Takım nerdeyse dağılmak üzere needham ve koç alimpijevic’in 8 taş ile anlaştığı haberleri var needham gitti galiba ama alimpjevic de gidebilir.

    6
    1
  2. Yeni bir sponsor bulunamaması oyuncuların mâli olarak takıma olan güvenlerini sarstı mâlesef.Haftaya sponsor konusund gelişme olmazsa yaprak dökümü devam edebilir. Ama şu bir gerçek ki koskoca sanayi kenti Bursa’da sportif anlamda ilgi alaka sıfır. Uludağ içecekten başka kimsenin halihazırda başarılı olan oturmuş ve profesyonel yönetilen bir takıma sponsor olmaması kara komedi filmi gibi. Hiçkimse mi markasının Avrupa’da duyulmasını istemiyor? Bursapor Basket amatör takım mı kardeşim? Sanayiciler neden korkuyorsunuz? Hadi anladık futbol kulübü battı o yüzden futbola sponsor olmuyorsunuz, e ne oldu da böyle başarılı bir basket kulübüne sponsor olmuyorsunuz? Ekonomiyi boşuna öne sürmeyin, ihrcatçı hergün çuvalla euro dolar kazanıyor. Basketbol öyle futbol gibi para götüren birşey de değil. 2 milyon euro ile dipçik gibi takım kuruluyor. Yazık bu şehire

    6
    2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu