İşte Bursaspor sınıfı!

Bursasporlu Eğitimciler Hareketi üyesi olan Öğretmen Metin Yüksek'in sınıfı görülmeye değer.

Bursa‘nın İnegöl ilçesindeki Vehbi Koç İlköğretim okulunda görev yapan Metin Yüksek sınıfındaki öğrencilere Bursaspor sevgisini aşılamaya devam ediyor.

Yeşil-beyaz renklere ve Bursa‘ya olan tutkusunu her daim gösteren Yüksek‘in öğrencileri ile verdiği pozlar ise Bursaspor sevdalıları tarafından paylaşılıyor. Metin Hoca öğrencilerini Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘ne de sık sık getirerek futbolcular ile öğrencilerini buluşturuyor.

Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Metin YüksekHer yeni dönemde Bursaspor sevgisi aşılamaya devam… Benim kulübüm için belirledigim misyonum bu… Derdim takdir görmek değil, mutluluğumu paylaşmak” dedi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. BRAWO ALKIŞLAR SANA METİN HOCAM.AĞAÇ YAŞKEN EĞİLİR. CAN BUNLAR CAN. BU ÇOCUKLARI BİRKEREDE MAÇA GETİR. SONRA O AŞIYI ALDIKLARINDA BİRDAHA TUTMAYIN O YAVRU TİMSAHLARI. NASIL OLSA KÜÇÜK ÇOCUKLAR VELİLERİYLE BİRLİKTE MAÇLARA ALINABİLİYOR. EĞER SORUN ÇIKARSA BU YAVRULARIMIZIN 1 MAÇLIK GİRİŞ MASRAFLARINI KARŞILAMAYA HAZIRIM.

    12
  2. Şu küçücük çocukları mutlu edemeyen bir takım var ortada, yazık günah ya. Başkanın sadece bunun için bile istifa etmesi lazım ama nerede o onur ve gurur bizim başkanda…

    7
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu