İşte Bursaspor – Denizlispor maç vlogu

Bursaspor'un Denizlispor maç vlogu yayınlandı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Jorquera’nın aylardır oynamadığı halde soyunma odasında arkadaşlarıyla maç öncesi konuşma yapması çok hoşuma gitti. Demek ki dışarıdan bizim gördüğümüz ile kulüp içinde yaşananlar farklı olabiliyormuş. Birçok kişi eleştirmişti sakat adam niye alındı diye ki eleştirebilir insanlar bunu anlarım ama sakat olduğu halde takım içinde böyle bir konumda olması, böyle önemli maç öncesi arkadaşlarını alıp konuşması çok değerli. Bildiğim kadarıyla kaptanlardan da değil. Valla bravo, ümit verici buldum.

  2. Allahaskina namiq,acolatse,Bruno ve matavz lütfen defansa yardım edin.hücumda çok etkilisiniz doğru ,ama takım defansinda hiç bir katkınız yok..bu da rakiplerin kalemize çok adamla ve etkili bir şekilde gelmelerine sebep oluyor..lütfen lütfen lütfen..defansa yardım edin beyler!!

  3. Gençler taha’ yi örnek alın ! Bakın ne diyor !? “Özcan hocam bana şans verdiği sürece, kendimi daha da geliştirip, takımım Bursaspor’ a daha da faydalı olmak istiyorum”…
    Tebrikler Taha…

  4. Az önce kadıköy, inönü, telekom ve timsah parktaki teksası izledim. Bence Teksas marşı değiştirmeli ve özlediğim Teksas çok uzaklarda demeli. Şenol hocanın sezonunda da takımı yalnız bıraktı ve harika takım dağıldı. Bence Teksas kim olduğunu ve kimi desteklediğine karar vermeli. Başkanın takımı değil bu şehrin takımı. 2010 da nasıl trübündeysek 2022 de de aynen orada olmalıyız. Sen ben yok sadece BURSASPOR var.

    1
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu