İşte Bursaspor – Ankaragücü maçı görüntüleri

Dugout'un Bursaspor-Ankaragücü maçı öncesi ve karşılaşma anında çektiği görüntüleri Bursasporluyuz farkıyla izleyebilirsiniz.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sayın editör Galatasarayin eskisi Yasin ile ilgili haber yapiyorsunuz neden u19 milli takimina seçilen oyuncularimizi haber yapmiyorsun .. . U19 milli takimina 2 oyuncumuz gitti.

  12
  1
  1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   Fikret orman çıkmış var sistemini bombalıyor hakemlerin art niyetli olduğunu söylüyor nerede her hafta 2 golü iptal edilen var sisteminden en fazla mağdur olan takımın yöneticileri nerede başkanı …

   11
   1. @Transfer Ali yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim varmı senin istanbul medyasında bir ağırlığın var herhangi bi lobin yok tabi olmasınında mümkündü yok niye çünkü bizim böyle temsil edileceği muz bir birimiz yok gs Arda Turan dan sonra alt yapıdan bir tane topçu çıkardı adamı İstanbul basını yere göğe sığdıramıyor anlata anlata bitiremiyorlar senin takımının yarısı alt yapıdan yapılan haber bir buçuk satırı geçmiyor niye işte bizim konumuz bukadar bjk başkanı işi biliyor adam yarının tedbirin bugünden alıyor basın toplantısı düzenliyor sırf var sistemi için peki adama sormaları şimdi sayın ALİ AY başkanım siz niye ulusal baın karşısında bir toplantı düzenleyip BURSA SPORUN haksızlığa uğradığını anlatmaya çalışmıyorsunuz ben bunu kendi adıma söylüyorum yanlıştır veya doğrudur ALİ AY başkanın iyi niyetinden zerrece şüphem yok ama artık BURSA SPORUN hakkını her maçta arayın lütfen bunu kendiniz için bizim için ama en önemliside BURSA ve BURSA SPOR için yapın bakın iki sezondur en başta taraftarlar ve siz ne sancılı zaman geçirdik bu tecrübelerden sonra sessiz kalmayın saygılarımla

 2. Bu kardeşliği kıskanan çok. Özellikle Cimnastikliler . Bu güzelliğe şike ve şaibe yakıştırmasında bulunuyorlar . Dostluğumuz herkese ibret olacak şekilde derinleşerek devam etsin . Bursaspor taraftarına terörist damgasını vuranlarda tribünleri iyi okusun .

  10
 3. Bütün platformlarda şunu söyluyorum: Hani sahalarımızda görmek istemediğimiz hareketler diye haber yapıyorsunuz ya kötü olayları. Alın işte size görmek isteyeceğiniz hareketler. Eeee niye görmüyorsunuz? Niye göstermiyorsunuz?

  5
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu