İşte Bursaspor – Altay maçının özeti

Bursaspor - Altay hazırlık maçının özetini izleyebilirsiniz.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @BR yorumuna yanıt olarak

   Kembo ve Necid hariç hepsi çöp . Gönderip adam gibi 1 tane oyuncu alalım
   Billy Ketkeophomphone
   Naïm Sliti
   Yassine El Ghanassy

   9
   7
 1. Eksi artı yarışı yapmıyorum. O isimli bu isimli futbolcu yu alın da demiyorum.BURSASPOR mum gibi eriyor. Yok o futbolcu çok iyi imiş. Yok o futbolcu yaramazmış. Satın gitsin. Eriyoruz eeeehy. Başka BURSASPOR yok. Timsah tık şimdi kertenkele olduk MUTLU MUSUNUZ. Yönetim yaa bu takımı sev ya da bu şehri TERKET.

  4
  3
 2. Madem para yok necid ve kemboyu oynat mevcut kadroya 2 transfer biter bu iş necid stancudan beş kat daha iyi dir

 3. Maçın özeti: Kubilay santrofor bölgesinde taraftara eziyettir. Denemenin faydası yok. Alamıyorsanız o bölgeye adam aday Stancu.
  Kale emin ellerde,
  Solda oynayan Onur ancak 2. ligde oynar, Sağda Muhammet her zaman iyi bir alternatif, Ozan Can kaliteli pır pır tarzı Volkan Şen inşallah huyu benzemez, Atanasov şu haliyle yeterli değil, Çağatay iyi final paslarında aceleciliğinden hata yapıyor, Furkan abi havalarına girmiş sanki maç seçiyor. Yeni transferler Aytaç ve Badji takıma uyum sağlamış, özellikle Aytaç kendindeb çok bahsettirecektir. Son olarak taraftarın özlemini çektiği eskilerden Sedat Özden, rahmetli Nejat Biyediç ve Ergiç’i aratmayacak özelliklere sahip önünde arkasında gözü olan, çok kolay adam geçebilen, aynı zamanda süratli olan Alper Ademoğlu’dur. Pas yollarınada biraz kendisini geliştirip biraz da özgüven sahibi olduğunda çok yakında o saz çalar biz dinleriz.

  1. @ÇAKAL yorumuna yanıt olarak

   Bence gençler içinde ilk öne çıkan Atanasof . Ancak bizim yerli basınımız ve hoca her ne hikmetse pek ilgi göstermiyor. Oysa adam yürüşü, oyun anlayışı ve oyuna pozitif katkı bakımından diğer gençlerden daha önde görünüyor. Alper iyi , ozon hareketli, muhammet biraz çekingen garantici, Çağatay hızlı ama çok aralara giriyor buda ona puan kaybettiriyo. Bir üst kademe gençler Kubilay, Furkan bence yetersiz . Buarada Ertuğrul u kutluyorum son yılların en verimli oyuncusu. Badji çok beklediğim gibi değil. Aytaç hr zaman takımı eksik bırakacak bir oyun karakterene sahip. Yusuf boş bir adam.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu