İşte Bozbey’in Atatürk Stadı projesi

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey Atatürk Stadı projesini tanıttı.

Kısa adı Nilbiad olan Nilüfer Bursasporlu İş Adamları Derneği’nin organizasyonunda Bursasporlu taraftar dernekleri, kongre üyeleri ve taraftarlarla bir araya gelen Büyükşehir Başkan adayı Mustafa Bozbey seçildikleri takdirde Atatürk Stadı yerine yapmayı planladıkları projeyi tanıttı.

Mustafa Bozbey, Atatürk stadının yıkılmasıyla anıların tarihe karıştığını; ancak göreve gelmeleri halinde o anıları tekrar canlandıracaklarını söyledi.

Bozbey, Atatürk Stadı yerine Bursaspor ruhunu orada tekrar yaşatacak bir projeleri olduğunu belirtirken, müzesiyle, taraftarlar için sosyal tesisiyle, efsane Teksas tribünüyle, şampiyonluk anıtı ve Bursaspor’un kuruluşu ile ilgili objelerle eski stadımız yine Bursaspor ruhu ile canlanacak ifadelerini kullandı.

100 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adam Bursalı Bursasporlu Nilüfer’de yaptırdığı stadyumun İsmini bile şampiyon başkanımızın İsmini verdi Helal sana Başkan Allah Utandırmasın Mart ayında stadyum bitecek diyip çivi çakmayanlara slm olsun !!

  237
  66
  1. @Txs yorumuna yanıt olarak

   Bursaspora başkan adayı olsun o zaman belediyecilik şeref ve gönül işidir.Ve bu seçimlerde Bursaspora başkan seçimleri değil sapla samanı karıştırmayın.Bursa şehri tarihinde bir kere sola belediyeyi verdi Bilenser 1999 dönemi bin pişman oldu REZİL ETTİLER KOCA ŞEHRİ aynı hatayı yapmaz BURSA atın fava bekleyin.

   53
   81
   1. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

    hocam bi söyleyiver ya sağını solunu geçtim. mevzut belediyenin bursada beyendiğin faaliyetleri., gerçekleştirdikleri vs. nedir ?

    2
    6
    1. @ömer yorumuna yanıt olarak

     Sadece tramvay bile başlı başına bir icraat. Yeter mi ? Şehri bir ucundan bir ucuna hızlı bir şekilde kat ediyorsun daha sayarım ama gerek yok…

     4
     5
   2. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

    Arnavut, senin o koca kafalı Recep Altepe başkanın Bursa’nın katilidir. Bunu siz de biliyonuz ama, hepinizi belediyede işe alıp maaş bağladığı için göbeğinizden bağlısınız. Çorba gitmesin diye burda hâla siyaset yapıyonuz. Rahmetli Yazıcı zamanında o koca kafa Recep tesisten içeri giremiyodu. Kebapçı kedisi gibi dolaşıyodu kapıda.

    4
    2
    1. @Hadi Ordan yorumuna yanıt olarak

     Hadi ordan bir insana koca kafalı diyerek zaten karakterini belli ediyosun helallik alman lazım gerçi öyle bir inanışta da değilsindir ikincisi belediyeyle uzktan yakından alakam bile yok 40 kişiyi çalıştıran bir firmanın işvereniyim ALLAHA ŞÜKÜR ve SENİN GİBİ İFTİRA ATARAK ASALAK YAŞAMIYORUM neyse recep altepe zaten hatalı olduğu için görevden alındı mı alındı.Ama sizin zihniyet mesela örnek İzmir yıllardan beri bok koktuğu halde niye değiştirmiyor.İşte sen gibilere aslında mok gibi yaşamak müstehak.Son olarak harbiden HADİ ORDAN

   3. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

    bilensere oy vermedim,hatta hiç sola oy vermedim ,bu seçim başkanlık seçimi olsa düşüncem başka olurdu belki ama burda BURSAMIZIN geleceği söz konusu,sonra bilenser döneminide iyi bilirim,şuan üzerinde gittiğimiz ilk tren hattı onun zamanında başlanmış bir projedir,daha doğrusu yer altında giden bütün hatlar bir bilenser projesidir.tabiki bu bir BURSASPOR başkanlık seçimi değil ama yıllardır bizi verem edenler bu takıma başkan seçerken neden belediye başkanlık seçimi gibi davrandılar o zaman ,demek ki BURSA demek BURSASPOR demek, o zaman her şehrin hemde takımının selayeti için akıllı olacağız ve doğru kişiyi seçeceğiz. Göstermelik BURSASPORLU gibi duranlardan uzak durmak bizim de bu şehrinde yararınadır. neredeyse bu şehrin şike yaparak ligte kaldığını ve şampiyon olduğunu ima eden biri bu şehrin daha değerlerini idrak edememiş demektir.sonra kimse kusura bakmasın ben bir BURSASPORLU olarak bu şehrin belediye başkanını seçerken takımımın selayetini de düşünmek zorundayım.Çünkü BURSASPORUM mutlu olursa bu şehrin çocukları daha çok bu şehri seviyor,okulunda daha öz güvenle arkadaşına bakıyor,bu şehrin ihtiyarı daha bir gerine gerine yürüyor ,bu şehrin işçisi daha huzurlu çalışıyor, bu şehrin esnafı daha bir mutlu kepengini açıyor.Kimse beni ilgilendirmiyor tabi ama ben oyumu verirken yıllarca bize çin işkencesi yapanlara cezamı böyle kesicem,NACİZANE BENİM GÜCÜM BU,BUNDAN BAŞKADA BİR GÜCÜM YOK.

    4
    1
   4. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

    Bu nasıl bir Kafa bu nasıl bir yaklaşım ben anlamıyorum arkadaşım bu seçimler genel secim degil yerel seçim!!! Dolayısıyla parti bazında değil aday olan kişilere gore degerlendirip ona göre oy vermek gerekiyor senin kotuledigin partinin aday baskani suanda Bursa’nin en gozde en modern ve en sosyal ilcesi olan Nilüfer’in belediye baskani bilmem farkinda misin? Niluferde yasamadigin çok belli fakat gezmeye de mi gelmedin nilufere? İşin de mi düşmedi mübarek. Bahsettigin secimler zaten 99 yılı diyosun bilenser diyosun yahu neyle neyi kiyasliyosun hangi çağdasın be adam? Hadi bozbey daha önce başkan olmuş kötü hizmet vermiş desek tamam ayni kisiyi tekrar seçmek ahmaklık olur e babacım bu partilerin seçimi degilki yahuu bu kişilerin adaylığı yaa. Belli partilerden aday oluyorlar bugun akpartiden aday olsa ben gene bozbeye vereceğim oyumu yaa.

    7
    4
   5. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

    Kardes.
    Acaba siz başka şehirde mi yaşıyorsunuz.
    O statda hepimizin sayısız hatırası vardı.
    Maalesef hiç düşünmeden yiktilar koskoca bir şehrin anıları yerle bir oldu.
    Yıktılar öyle bıraktılar.
    Hiç olmazsa gazi nin hatrina tarihi bina kalsaydi da insanlar gidip anilarini yad etseydi.
    Şimdi Bursa miza sahip çıkacak ölçülü is bilen bir aday diyor ki anilarinizi size geri verebilirim.
    Bu bile yüzbinlerce insana oy verdirecek bir düşüncedir.
    Bırakalım siyaseti particiligi de is yapacak sehrimize cag atlatacak kadrolarin onunu acalim.
    Unutmayalim su anda belediyeler arasında en fazla borcu olan bizim belediyemiz.
    Iş bilenin kılıç kusananin demiş atalar.

    11
    3
   6. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

    Eski stadı bozbey yıktı değil mi.? 7 yıldır stadı da bitiremedi. BURSASPORun gelir kaynaklarına el koydu. Bursaspora siyaset soktu degilmi.hatta yeşil bursayı beton BURSA yaptı . İnadına bozbey

    11
    3
    1. @Mususi yorumuna yanıt olarak

     Bozbey pkk li diye görüyolar aga
     Ozaman lülifer pkk dolu
     Belediyeciliyi parti olan hale getirdiler
     Burda calisan adami oy vercen calismaya yiyciler 16 senedir cirt
     Degisim sart ???

     4
     2
   7. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

    Biz partiye değil Mustafa bozbeye veriyoruz. Bu düşünceye sahip olursa BURSA kazanır. Ben çok üzüldüm hatta büyükşehire aday olduğunda Nilüfer de onu sevmeyen yoktur. Görüyoruz yıllardan beri yapılanları büyükşehire en çok borcu olan il BURSA peki bundan haberin var mı senin???

    37
    35
    1. @Yeşil beyaz yorumuna yanıt olarak

     bırakın bu [biz partiye değil bozbye veriyoruz] muhabbetini …sanki ona vediğiniz oy partisine katkı sağlamıycak sanki o şahıs sütten çıkmış ak kaşık… bunlardan hayır gelmez uyanın artık pekekeyle işbirlikçi bunlar siz da hala belediye sanıyonuz olayı, asıl mesele vatan meselesi… hem nilüfer ilçesi, osmangazi ve yıldırıma göre daha yeni ve daha düzenli bulunduğu konumdan dolayı, osmangazi ve yıldırım çok eskilerden beridir çarpık yapılaşmanın acısını çekiyor , bunlar gelince hemen düzelecek sanmayın . evet recep a.tepe çok hatalar yaptı ama alinur başkan henüz yeni sayılır bir fırsat verilmesi gerekir. merak etmeyin hata yapanlar zaten diskalifiye oluyor… o yüzden istikrardan şaşmayın, oyuna gelmeyin bugün beğenmediklerinizi yarın ararsınız…bu da merak edenlere bir not olsun(Yakın tarihin en önemli hareketlerinden biri olarak tarihe geçen Gezi Parkı olayları ve onun oluşturduğu Gezi Ruhu “Bu Daha Başlangıç/ Direniş” fotoğraf sergisiyle Nilüfer’e taşındı. ) gezi destekleyen yani kaos ve kargaşayı destekleyen bir başkan istiyorsanız verin o halde b.beye… inanmayan nilüfer belediyesi sitesine girip site içinde gezi sergisi yazarsa gerçekleri görür, kalın sağlıcakla …ÖNCE VATAN.

     5
     11
     1. @önce vatan yorumuna yanıt olarak

      akp gitse ülke batcak sanki akp harici herkez vatan haini muamelesi yapmaktan vazgecin artık 17 senedir iktidarda son gelinen noktaya bakin domates patlican kuyruğu güzel kardesim kurt acilimi yapikirken nerdeydin ozamanda deseydin ya akp pkk el ele diye ozaman alkisliyodunuz ama daha 5 sene oncesine kadar fettullah hica efendi diye hitap ediyordunuz gorduk ne oldugunu milleti aptal yerine koymayin artik allahin izniyle bozbey alacak insallh once sehrim sonrada tum ulkem kurtulur

      2
      2
  2. @Txs yorumuna yanıt olarak

   Sırf bu Atatürk stadı projesi yüzünden benim oyum Bozbey’e. Anılarımızı ve çocukluğumuzu bize tekrar geri vereceği için.

   54
   44
  3. @Txs yorumuna yanıt olarak

   Bu stadın ne faydası var zaten olanı senede sadece 17 gün kullanılıyor, sırf birilerine yaranmak için yapılan bir proje işe yarayacak projelerle gelin yeter artık.

   59
   74
  4. @Txs yorumuna yanıt olarak

   Alinur un trabzonlular gecesinde konuşmasını dinleyin , kimin Adam kimin şerefiz olduğunu anlarsınız. Karakteri satılmamış olan anlar yani. Bağıra bağıra trabzon sayesinde şampiyon olduk ve kğme düşmekten trabzon sayrsinde deyip , teşekkür ediyor. Oy için Bursasporun onurunu satıyorlar

   103
   55
    1. @Ayhan Özgür yorumuna yanıt olarak

     Kendileri ezelden beri fetö ile kucak kucağa takıldılqr, haftada bir iki duble rakı içenlere şimdi fetö ile işbirlikçi diyolar. Fetöcü ile chp chp ile fötö hiç anlaşabilirmi. Gençosmanda erkek çocuğu şort giymiş diye tokatlayan birisi, içkienlerle oyurup kalkarmı. Kendileri fötönün kıralı, ceza yatanlar gariban fötöcüler, parababaların hepsi dışarda.? Yaşa Mustafa Bozbey değişiklik şart

     24
     35
 2. Parti ayrımı gözetmeksizin Bursaspor için çabalayan, mücadele eden herkes yanımdır, yanımdadır ve yanındayımdır. Herkesin bu şekilde düşünüp, parti ayrımı yapmaksızın oy kullanması gerektiği fikrindeyim. Genel değil, yerel seçim. Eksilerin gelişini şimdiden görür gibiyim. Cümlelerimi şu hadis-i şerifle sonlandırmak isterim: “(Allah size, mutlaka emanetleri [işleri] ehli olanlara vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle davranmanızı emreder.) [Nisa 58]”. Esen kalın…

  130
  42
  1. @Bursasporoloji yorumuna yanıt olarak

   Bursaspora başkan adayı olsun o zaman belediyecilik şeref ve gönül işidir.Ve bu seçimlerde Bursaspora başkan seçimleri değil sapla samanı karıştırmayın.Bursa şehri tarihinde bir kere sola belediyeyi verdi Bilenser 1999 dönemi bin pişman oldu REZİL ETTİLER KOCA ŞEHRİ aynı hatayı yapmaz BURSA atın fava bekleyin.

   39
   20
    1. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

     Ya seni özel mi tuttular herkese bir yorum kim kime isterse atar kardeşim ne bu ya kasma bu kadar!!! Ben bozbeye vereceğim partisi beni ilgilendirmez ben icraata bakarım!!! Gördük kaç yıldır Bursa’nın halini yeter artık hala savunuyorsunuz bu belediye seçimi kim çalışıyorsa o!!!

     14
     33
     1. @Timsah yorumuna yanıt olarak

      kime verirsen ver kardeşim banane.ama sizde bizim kime verceğimize hatta vereceğimiz oya göre Bursasporluluğumuzu ölçmeye kalmayın yeter kimsenin haddine değil ona göre.45 senemi vermişim tribünlere deplasmanlara sizin siyasetiniz yüzünden mi Bursasporluluğumu sorgulayacaksınız hadi ordan derler adama..

      5
      1
  2. @Bursasporoloji yorumuna yanıt olarak

   Nilüfer’ deki evlerin güzelliğinden düzenli şehircilikten bahsedenler var ! Boş arazilere herkes 10 numara şehir kurar ! Asıl meziyet eski yerleşim yerlerinde yeni şehirler imar etmek ! Osmangazi – Yılldırım da olduğu gibi…Boş boş atıp tutmayın iyice siyaset sayfasına döndü bu site de spor sayfası kardeşim burası ! Sandıkta kararı halk verecek spor sayfalarında siyaset yapmayın…

   70
   131
   1. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Sen hiç demirtaşa gitmemişsin belli saçmalamayın beyler menfaat için yapıyosanız çok günah partizansanızda bu bir yerel seçim açın gözünüzü rahmetli başkanımızın tabutunun başında verilen sözü bile tutamayan insanlardan kime ne fayda gelir yapmayın eymeyin

    3
    4
   2. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    doğru. eski yerleşim. bitinya krallığından beri. eski yerleşim yerinde yeni şehir inşa ettiler dediğin gibi. bursaya girince doğanbey tokiyi göreceksin. sakın şaşırma.

    3
    4
   3. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Eski yerleşim yerlerinde yeni kurulan baktığımızda ulucamiyi goremedigimiz
    tokı lerden mi bahsediyorsun.
    Bu mu dur tarihi silueti bozup oraya yeni bina yapmak midir.

    5
    4
   4. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Yıldırım da Osmangazi de yeni yerleşim yerlerine git bir uğra sonra gel birde bak Nilüfere aradaki farkı anlarsın diye umuyorum. Oylar çalışana kim hakediyorsa ona bu belediye seçimi

    10
    12
   5. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Arkadaş millet tekrar altıparmaka stad yapacağı için bozbey oy verecekse gitsin versin.millet aya gidiyor bizimkiler hala yaya.40 bin kişi stadı nasıl doldururuz kazanırız daha çok mantığı yokta 15 bin kişilik stad peşindeyiz.önemli olan stadı doldurmak…neymiş nostalji için olurmuş.o zaman nostalji için at arabasına binelim.stadı politik malzeme bursasporum siyaset masasına meze yapmayın.her görüş için aynı düşünüyorum.

    12
    13
   6. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Değiştir de gör neler yapabılceklerını 16 senedır aynı zıhnıyet degısen ne oldu hırsızlıklar cogaldı Türkiye nın 1 numaralı batak sehri olduk bosnada paralarımızla fabriklar kuruldu altepe sağolsin devam at gözlükleriyle siyaseti geç kardeş Bursaspora hangisi yararliysa onu tercih et KÖTÜLEYENİ DEĞİL….

    17
    21
   7. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Doğanbey konutlarıyla kent meydanı ile, yıkılan stad ile biz boş yerlere neler yapıldığınu gördük. O yüzden mesele boş dolu olması değil

    17
    21
   8. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Aynen bak osmangaziye doğanbey tokilere mikemmek ip gibi heryer öle olsun.yaptıkları yapacaklarının garantisi en az 20 kat olsun betondan olsun..

    18
    21
   9. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    demirtaşta bomboş araziydi gel gör halini bosbos atip tutan, particilik muhabbetine çeviren sensin. adam yuksek insaat mühendisi onun işi bu. bu işin ehli o.

    19
    23
   10. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    sehrin gobeginde tokiyi de kim yapti kardesim. once yikti bos araziye cevirdi sonra ustune apartmanlari dikti onceki belediye baskanlari sence basarilimiydilar bunu yaparken

    21
    21
    1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

     Demirtaş varoş yıldırım varoş.hangi parası olan zengin oraya yatırım yapar.suriyeli ahiskali bilmem nereli içinde milyonluk ev yapsan almaz.nilüferin şansı sıfırdan oluşudur buda avantajdır.sapla samani karıştırmayın.etrafı varoş olan yıldırım demirtaş v.s ile nilüferi kıyaslamayın.nilüferlerdeki belediyeciliği bunca imkana rağmen ne yaptı diye kıyaslayın.

     6
     16
   11. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Gel de ozaman millet mah. Yeni boş arazilere yapılan yerleri gör ona göre kıyasla asfalt olmayan site girişlerimi dersin en başta 4 senedir yaşanan pis kokular mı dersin ben millet mah. Sakini olarak kıyaslama bile Bozbey i adam işi biliyor işi boşkonuşmayın sırf Tayyibe laf söyletmemek için karalama yapıyorsunuz. Bu belediye seçimi başkanlık değil bırakın particiliğide nasıl kim kaliteli yaşam olanağı sağlar onun için gidin sandığa

    23
    22
 3. Helal sana bozbey
  Sana guveniyoruz
  Bursanin gururu
  Bursasporun öz elvadi
  Allah yar yardimcin olsun
  Buyuk bursaspor traftari arkanda
  ??????????????????????????

  127
  62
 4. Yerel secimi parti olarak görüyolar bilmiyenlere dogru anltsin particilik degil belediyecilik bursaya yaracak kisiyi sec cez buyuk bursam
  Herzaman calisanin yanindayiz capalayan bozbey yanindayiz ???

  66
  23
 5. Demiştim abi..bu adam bu işin ustasi..partisi martisi beni ilgilendirmiyor..benim anlayacağim dilden konuşuyor..gerisi hikaye..siyaset umrumda değil..alinurdan hiç bişey göremedik.. resmen sinifta kaldi alinur

  65
  24
 6. Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı seven birisi olarak söylüyorum , Bursamıza, Bursalı Mustafa Bozbey yakışır. Oyum Mustafa Bozbeye.

  49
  20
   1. @Cemil yorumuna yanıt olarak

    DUVAR – Hürriyet gazetesinin eski okur temsilcisi Faruk Bildirici, HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli’nin kullanmadığı ifadelerle, “İstanbul ve Ankara’yı İmamoğlu ve Yavaş değil HDP yönetecek” haberlerini yapan eski gazetesine tepki gösterdi. “Sezai Temelli haberi bir ilk değil” diyen Bildirici, son 10 gündür bu tarz çok sayıda haber yapıldığını belirtildi. ARKADASIM BUNLARS KOYUN DERKEN BILE KOYUNA AYIP OLUYOR DIYORUM INANMIYORSUNUZ

   2. @Cemil yorumuna yanıt olarak

    Sezai temellinin oyle bir aciklamasi yok fazla aktrol sayfasi takip ettiginden dolayi gerceklere ulasim engelin var malesef yuzde 50 gibi. birgun siz olani biteni gordugunude oturup aglarken gorucem hepinizi

 7. gönül rahatlılıyla oyumu bu projeye veririm bursaspor icin onun eserlerini yaşatan icin bursasporu önemseyen şehrini hayli fazla katkısı olacaktır cok yakışmış be

  28
  8
  1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   bakıyorum da yanlış anlaşılıyorum… Stadın şu anki yerini eleştiriyorum korkmayın sülalesine belediyeyi peşkeş çeken adamınız Bozbey’e laf etmiyorum… LGBT kotası koyan adama laf eder miyim…

   18
   69
   1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

    Bursa Acemler’deki stadyum dünyada ilk 10 büyük stadyum arasındadır. Ne stadyumu ya hu çocuk mu oyalıyor Bozbey?
    Eski stadyum millet bahçesi olacaktır, Belediyecilik işleri Ak Parti’den sorulur, Bozbey sakın ha yeni yerleşim birimi olan Nilüfer’deki bina kalitesini ve güzelliği kendine mal etmesin, oradaki hadise, ınşaat mühendisleri, mimarlar ve mütahitlerin kişisel başarısının bir mahsülüdür.

    7
    24
    1. @Tülay TARHAN yorumuna yanıt olarak

     Ataevler ihsaniye besevler kentsen donusume girdi kac senedir ata bulvarinin ustu komple yikildi yeniden yapildi hala yeni yerlesim diyorlar ya . Kardesler cok net söylüyorum bakin bu aktrollere laf anlatmayi birakin bunlar gormez bunlar duymaz bunlar anlamaz. Nilufer sanki dün kurulmus

    2. @Tülay TARHAN yorumuna yanıt olarak

     Onayı kim veriyor bu nasıl bir algı operasyonu? Niye kötülüyorsunuz çalışan Nilüfer halkının her bireyini ayırmadan onları dinleyen her görüşüne saygılı olan bir adamı bu kadar kötülemeye hakkınız yok! Gördük kaç yıldır Bursa’yı kim yönetiyor en fazla borcu olan şehir Bursa maşallah çok güzel yönetildik! Nilüfer ile Osmangazi yıldırım arasında ki farkı yeni yerleşim yeri olarak algılaman görmen takdire şayan ?? Gürsu da yeni yerleşim yeri değil mi sonra ıııııı şehrin göbeğine yapılan TOKİ’ler !!!! İnsanları kötülemeden bir dk bir düşünün

     9
     2
    3. @Tülay TARHAN yorumuna yanıt olarak

     Yeni yerleşim derken? Yıldırım da Gürsu da da yeni yerleşim yerleri çok var görüyoruz hallerini parti değil bu şunu bir anlayın artık çalışan bir kişiyi niye kötülüyorsunuz biz Nilüfer’li olarak sonuna kadar arkasındayız Bozbeyin!! Nilüfer de sor 10kişi ye bakalım sana ne diyecekler? Allah yolunu açık etsin inşallah

     9
     2
  2. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Haklısın renkdaş, doğru söylüyorsun ancak yan tarafta yapılmış timsah arena projesi var; harcanan para ve emek var, bu saatten sonra hadi iptal edelim dersek çok şık olmaz, artık önümüze bakıp eldeki yeniyi adam etmeye çalışmaktan başka çare yok gibi…

   21
   8
  3. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Müze değil stad yerinde kalmalıydı bir AKP li olarak sırf Atatürk ismi var diye kaldırdılar o stad ı yerinden tekrardan aynı yerde Atatürk stad ı olarak geri istiyoruz.

   37
   12
   1. @azizu yorumuna yanıt olarak

    Bizler çok çabuk geçmişi unutuyoruz o stat yerine yapılacağı zaman ilk önce çevre mühendislere çağdaş geçinen oda mensupları itiraz etti onlara bakın bakalım neyi savunuyorlar sonra gelin eleştirin o stat yıkıldı diye. Ben de statın yerinde yapılmasını isterdim ama kendi önüne çağdaş Atatürk kelimesini koyup ta bunları kendi çıkarlarına alet eden aslında çağdaşlıkla Atatürkçülükle hiç bir alakası olamayan adamlar sadece ne bir partiyi yıpratmak için o stat ın yerinde yapılmasına karşı çıktı. Stadın şu an da ki yerine bende karşı idim yapılacak sa Buttim bölgesine yapılmalıydı hem ulaşım hem otopark sorunu olmazdı.

    3
    4
 8. Bu sayfa gerçekten başarılı ve sevdiğim sayfa. Ama bu tip paylaşımlar siyasi. Bu adayı destekleyenler için siyasi değilmiş gibi gözükebilir belki bilmiyorum. Lütfen birsz daha hassas olalım bu konularda. Bursasporumda akp li chp li vs vsvs türkü kürdü çerkezi hatta inananı ve inanmsyanı da var. Lütfen bursasporumu biraz farklı yerde tutalım

  19
  14
 9. projeleri yapsa ne olur bursa çoğu yeri muhafazakar o yüzden akp alıcak yene hiç istemesem bile akp kurulduğundan beri bursa hep akp li o yüzden malesef projelere üzülerek bakıyoz.

  11
  10
 10. Ne güzel.Herkes yine bir tane partinin partizanligini yaparak kendi dediklerim doğru ve benden başka herkes yanlış moduna girmiş.Burada siyaset konuşmayacagim.Ha AKP ha CHP ha MHP ha HDP ha İP ha SP ! Hepsi aynı yolun yolcusu ve gözümde hiçbirinin birinden farkı yok.Birbirinizi yemeğe devam edin.Bursaspor küme düştüğünde,elde satilacak hiçbir şey kalmadığında anlayacaksınız partizanlığın kazanmadığını…

  11
  5
 11. Atatürk stadını geri istiyoruz Evimizi, Bursaspor akp zihniyetçiliğini unutmayacak.Akp ATATÜRK ismini kaldırmıştır TÜRKİYE CUMHURİYETİN DEN…

  10
  6
 12. Ya bize bunlarla gelmeyin kobani gibi olsun sehir birakin ne anlar bursa sehrinin insani muzedir bilmem nedir . Kek ver cay ver yuvarlansin iste orda . Yasasin rte yasasin altepe yasasin bursanin en buyuk meydani trafige kapatilarak 4 yoldan olusan gokdere. Yasasin gokderedeki el ele tutusan timsahlar yasasin 3 metre yol olan altiparmaktan gece 2 metrelik 10 km hizla giden ipek bocegi . Yasasin tam altiparmakgn girisindeki 2 3 sene beklenen ve buyuk bir organizasyonla acilan fiskirtan tas heykeli. Yasasin timsah arena yasasin acemlet yasasin sehrekustu tokileri yasasin tabakanaler bolgesi ve ordaki kediden buyuk fareler yasasin kapali semt pazarlarimiz . Yasasin cazibe merkezi diye adlandirilan yer okdr cok kisi oluyor ki orda izdihamdan girilmiyor cazibe ustune cazibe . Yasasin katli otopark mahfel yasasin olmus bitmis kulturpark. Neyse hadi eyi gunler

  9
  6
 13. Adamsın Mustafa Bozbey Evimiz bizim herşeyimiz ATATÜRK stadımız.Anılarımız,Hatıralarımız mutlu huzurlu olduğumuz yer ATATÜRK stadı…Atatürk ismi ve Bursasporluların yeri olmalıdır.ATATÜRK ismini koyacağız ve Bursasporluların yaşam merkezi olacak.Bursaspor müzesi ,efsanelerin ve taraftarların buluştuğu yer olacak…

  9
  6
 14. Başkan Aktaş açıklamasında “Ben Bursasporluyum. 14 yıl önce Beşiktaş Derneği’nin açılışına gitmişim. Şimdi benim Beşiktaşlı olduğumla alakalı sosyal medyada algı yapmaya çalışıyorlar. Troller var, yönlendirmek isteyenler var. Sahte anketlerle süreci etkilemeye çalışıyorlar. 31 Mart’ta gerçek anketi millet yapacak. Herkes hür iradesiyle sandığa gidecek. Bilgi, birikim, personel yönetimi, finansman yönetimi, ticari aktivite duruş, bakış, dürüstlük kimde ar. Bütün maddeleri koyun üst üste milletimiz karar verecek. MHP ile gönül ittifakımız var. Ülkenin bekası adına ortaya koyduğumuz ittifak güzel hizmetlere imza atacak. Bana göre bu ve benzeri hamleler süreci etkilemek adına yapılmış hamlelerdir. Genel Müdür ve çalışanlar işlerine devam ediyor. Sıkıntılarını bertaraf etmek, ciroyu arttırmak, ihracat yapmak için bütün gayretimizi sürdürüyoruz” diye konuştu

  8
  11
 15. Bir proje ortaya konulmuş taktir etmek gerekli , fakat ben beğenmedim. Beton dan başka birşey yok biz zaten beton a doymuş uz keşke yeşil alan daha fazla olsa . Mesela inşaat alanı Ağaçtan olabilir sahanın içine ağaç olabilir ve insanlar orada otura bilir çay veya kahve sini içer yada piknik yapar bu benim düşüncem.

  7
  4
 16. Ne parti savunucam nede şahıs.Buraya yazan herkesin derdi Bursaspor.Keske hicbir siyasetci Bursasporu kendine alet etmese diyenlerdenim.Ama Allah icin açıp Alinur Aktas in Trabzonlular gecesinde soylediklerini bi dinleyin.Bunu baska biride yapsa ayni seyi soylerdim.Ayiptir,yaziktir kardesim.Ordan gelecek oylar icin 2 dk da Bursasporu nasil karalayabilirsin ya.Bursa Trabzonspor sayesinde sampiyon olmustur ne demek ya?
  Valla suna oy buna oy demek icin degil.Sadece bu yapilan hareket icin icim acıdı.Bursasporumuz hicbir partinin yada siyasetcinin oy kapısı degildir!!

  7
  1
 17. Sayın Bozbey, Nülüfer gibi yeni şehirleşen bir bölgede belediye yaptı denilen işlerin %90 dan fazlasını müteahhitlere yaptırmak yeni imara açılan yerlerde kamusal alan yaratmak boş kamuya ayrılmış alanlara park vb yaptırmak diğer gecekondu bölgelerinde belediyecilik yapmaya benzemez sayın başkanım. Çarpık yerleşim alanlarında var olan gecekonduları kamulaştırarak bir çocuk parkı bir yeşil alan açta görelim başarılarını.

  6
  8
 18. Admin burası bi partinin sitesimi böyle siyasi paylaşımlar yaparsanız kaybedersiniz.A parti veya b parti hiç-bir siyasi paylaşım yapmamalısınız.Sizin için önemli olan Bursaspor nu yoksa siyaset mi ona göre bizde başka sitelere bakalim

  5
  2
  1. @Bursalı yorumuna yanıt olarak

   Seçimlerin olmadigi bir zamanda belediyenin Atatürk stadi ile ilgili projelerini nasil paylasiyorsa paylasmakta ozgurse simdi de ayni sekilde paylasmakta ozgur senin kafanin icindekini degistirmen lazim bu haber bir propaganda degil bir adayin bursaspor stadiyla ilgili vaadiyle alakali. Bunu acikca goremiyor musun? O zaman projeydi de simdi mi propaganda oldu?

 19. Bursasporun siyasetten bağımsız olmasıyla, bir spor sayfasının bağımsız olması farklı şeydir. Birincisi olmadan ikincisinin hiçbir anlamı olmaz. Aksine taraftar siyaset konuşmamayı tercih ettiği için kulübü siyasetin eline verenler istedikleri gibi at koşturmaya, kulübü batırıp arkalarına bile bakmamaya devam ederler. Apolitizmi yüceltmeyin arkadaşlar. Bizim ortak değerlerimiz Bursa ve Bursaspor. Bu sayfada da belediye başkan adaylarının Bursa’ya ve Bursaspor’a yönelik olan vaatlerini saygı çerçevesinde konuşabiliriz tabi ki. Bu tartışma kültürünü oluşturmak, şehrin de takımın da önünü açar. Birlik olmamızı ve bu şehre, bu takıma ihanet edenlere karşı dik durabilmemizi sağlar. Bu noktada bize asıl zarar veren bir belediye seçiminde adayların vaatlerini konuşmak değil. Bu adayları ve onlara oy verenleri, belediyecilikten tamamen ayrı olarak siyasi görüşleriyle, hayat tarzlarıyla yargılamak.
  23 yaşındayım. Hayatımın sadece 4 senesini Nilüfer’de geçirdim. Şu an yeni yerleşimlere açılan Yunuseli’de yaşıyorum. Nilüfer’deki belediyecilikle uzaktan yakından alakası olmayan çirkin bir yapılaşma var. Bursa’yı bu anlayışın güzelleştirebileceğine inanmıyorum. Bursaspor’un son yıllarda siyaset eliyle ne hale getirildiği ortada. Aday olarak da Bursaspor’u siyaset üstü bir simge olarak benimseyeceğini söyleyen bir(sayıyla 1) tane aday var. Oyum onadır, ötesiyle berisiyle ilgilenmem. Herkese sevgiler.

  5
  5
 20. Güzel hareket. Yerli-yabancı turist çeker. Ben hiç Bursa ‘yı bilmesem ve seyahat edecek olsam, adamlar futbola ve takımlarına aşırı düşkün. İstanbul dışında tek şampiyon kent. Böyle de bir anıt yapmışlar, bir gidip göreyim derdim. Bu zamana kadar çayla-kekle çok vakit kaybettik, artık harekete geçme zamanı.

  3
  4
 21. Bilenleriniz vardır yada yoksa yazayım . artık hiç bir belediye kendi başına planlama yapmıyor tamamen tüm planlar Büyükşehir belediyelerinden çıkıyor yani bir adam istese de artık düzensiz bir yapı yapamaz. Ayrıca tüm ilçe belediyeleri ne ait park,bahçe ve çevre düzenlemeleri tamamen Büyükşehir belediyesine aittir.

  3
  3
 22. Arkadaşlar gözünüzü seveyim şu şeçimde akp mi chp mi diye düşünmeyin bu seçim genel seçim değil ulkeyi yonetecek partiyi secmiyoruz bu secimler yerel secim hizmet seçimi isme bakicaksin şahsa bakicaksin adaylarin bursaya verdiklerine vereceklerine bakicaksin hangi partiden olduguna degil. parti bazinda dusunurseniz partizanlik yapmış olursunuz sehrimiz ulkemiz bu kafayla hic bir yere gelemez. Alinur aktas mi mustafa bozbey mi soracaginiz soru böyle olmali. Akp mi chp mi diye değil. Farzedinki Alinur Aktaş chpden Mustafa Bozbey de akpden aday hadi bakalım ya böyle olsaydı umarım yine ayni kisiye oy verirdim diyebiliyorsunuzdur çünkü bu seçimler adayın verecegi hizmeti ilgilendirir parti değil!!! Lütfen bu dogru ve sağlıklı düşünelim!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu