İşte Beşiktaşlıların gasp görüntüleri!

Adnan Batır / Muhammet Ali Özdemir

Timsah Arena deplasman tribününde bulunan Beşiktaş taraftarının tribündeki emekçilere saldırmasını salı günü fotoğraflar ile Bursa.com’da haberleştirmiştik. Bu çirkin olayları futbol camiasının bilmesi adına araştırmamızı daha da genişlettik ve güvenlik kameraları görüntülerine ulaştık. 

Görüntülerde büfe içinde kamera olmadığı için olayların o kısımları görünmemekle birlikte, Beşiktaşlı taraftarların büfeye girip personel tarafından içten kilitlemiş olan kapıyı açtığı ve içeriden gasp edilen malzemelerin dışarıya taşındığı ise net olarak görülmekte.

İçeride yaşananların ise tam anlamıyla bir yağma olduğu çalışanlar tarafından belirtiliyor. Su kazanların içindeki sıcak suların çalışanlar üzerine dökülmeye çalışılması, içeceklerin yere atılması, hazırlanan ekmek arası köfte vb. gıda maddeleri ile paraların gasp edilmesi ve bu talana karşı koymaya çalışan personele saldırarak şiddet uygulaması ve sonucunda bu olayların zararının yaklaşık 70 bin lira olduğu öğrenildi.

 

İşte o görüntüler:

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu