İşte Batalla’nın vedasından o anlar

Bursaspor'un yaşayan Efsanesi Pablo Martin Batalla'ya Trabzonspor maçı öncesinde veda töreni düzenlenirken o anlar dikkat çekti.

İşte Batalla‘nın son maçından en dikkat çekici görüntüler.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Trabzon maçında batallayla ilgili maddi değeri küçük manevi değeri büyük hatıra amaçlı kulübümüzün biz taraftarlara birşeyler dağıtması gerekir diye yorumum vardı geçenlerde.bir renkdaşımın tepki gösterdiği işte buna tamda kastım “10 Batalla” yazılı tottinin vedasına benzer ibarelerdi.her ne kadar ben alamamış olsam da alan renkdaşlarım bunu ömrünüzün sonuna dek saklayın ve çocuklarınıza bolca anlatın pabloyu çünkü böyle bir başka efsaneyi görmeye ömrümüz yetmeyebilir..

  22
  2
 2. Hakikaten bu mudur ? Bununla tatmin olan bir Bursasporlu var mı gerçekten ? Bu takımın gelmiş geçmiş en büyük oyuncularından, ki gözümüzün gördüğü en büyük oyuncuya bu veda olmaz, zaten birçoğumuz ceza sonucu giremedik, taraftara açık antreman mı yaparsınız, yoksa ankaragucu ile hazırlık maçı mı yaparsınız bilmiyorum ama rica ediyorum bu yeterli veda olmasın, “10”un yeri başka, bambaşka birşey olsun..

  19
  4
 3. batallanın veda maçıda olsa gelecek sezon için ip uçları veren bir maç oldu..bu takım kesinlikle ve kesinlikle tecrübeli bir hocaya emanet edilmeli…emre,onur,sinan,faty e teşekkür edip gönderilmeli..ayrıca bugün oynamayan fakat kadroda olan,sercan,jonh,agu,badu,özlüceden içeri sokulmamalıdır..

  9
  4

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu