İşte Batalla’nın heykelinin 3D modeli

Bursaspor'un efsane oyuncularından ve kaptanlarından Pablo Martin Batalla'nın heykelinin yapılacağı Bursaspor eski yönetim kurulu üyesi Avukat Hakan Dinçtürk tarafından açıklanmıştı.

Hakan Dinçtürk‘ün sosyal medya hesabı twitter‘dan verdiği bilgiye göre Pablo Martin Batalla‘nın 3D modelleme çalışması yapıldı.

Avukat Hakan DinçtürkPablo Martin Batalla projesi ile ilgili heykelin 3D gövde çalışmasına ilişkin ilk örnekler bugün elimize ulaştı. İnşallah usta ellerde çok güzel bir eser ortaya çıkacak” ifadelerini kullandı.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @SözünÖzü yorumuna yanıt olarak

   buradayken kıymetini bilemedik.
   otobüs olayından sonra, dayak yemeden ve ıslıklanmadan bir an önce gideyimin kararını verdi ve gitti.
   burada, şampiyon olduğumuz sezonun dışında genelde hep boş tribünlere oynadı.
   bir sezonda satılan batalla forması sayısı 600 ü geçmedi.
   şimdi konuşuyoruz, aslanım, kaplanım, civanım, yiğidim. falan, filan.
   sonuçta batallayı ölümsüzleştirme girişimi güzel bir şey ama, konuştuğumuz kadar samimi olmadığımızı batallanın bildiğini düşünüyorum.
   genel de Türkiyede taraftar ve medya çok sonuç odaklı ve sabırsız. sevgimizde nefretimiz de çok abartılı.
   özel de bu durum bursa da çok daha yoğun.
   zaten ülke ve bursa futbolundaki başarısızlığımızın temelinde de bu hastalıklı anlayış var.

   14
 1. Muahbbete bak ya hep bel altı bu ne kardeşim lafa geldimi herkes dindar kül bırakmazsınız
  Ama yaşantı şekli muhabbetler hep bel altı küfür argo vs
  Nekadar güzel bir çalışma olmuş işte adam twitterd de paylaşmış herkes ta..lara laf etmiş yorumlarda
  Aşın artık kendinizi ya millet uzay cağında biz nerde…

  31
  6
  1. @Bursaland yorumuna yanıt olarak

   Sana yarım artı veriyorum arkadaşım, kesinlikle haklısın, millet komiklik olsun diye civitmis, ben bu hususta bir önceki batalla heykeli ile ilgili haberde yazdığım yorumlar nedeniyle çok tepki almıştım, Dini husustaki yerini anlattım, ne yobazlık kaldı ne gericilik ne cahillik falan filan çok kişi yüklendi, kaç kişi ömründe bikez bile KURAN okumadığından eminiz dedi, soruyorum onlar yanimdamiydilar nerden biliyorlar, evet Kitabımızın hakkını veremediğim doğru, yetmiş seksen civarı Hatim ettim RABBİM beni affetsin, ironi yapmıyorum bu rakam çok az, keşke binlerce kez manasınida kavriyarak Hatim edebilseydim, yinede RABBİM eksik ve noksanlarimizla kabul etsin, yapılan heykele tapmamak yapılması hususunda Dinen onu mesrulastirmiyor, lütfen bilginiz olmadan karşı gelmeyin, bana yapacağınız asagilamalari belli ölçüde kaldırabilirim fakat bu tepkiler dikkat edin RAHMANA dokunmasın.

 2. Bu adamın heykelini yapandan yaptırandan Allah razı olsun. Lakin Pablo’nun bu kulüpte mutlaka bir görevi olmalı. Güney Amerika Scoutu, Alt yapıda bir görev veya A takım antrenörü vs.

  9
  1
 3. Batalla yı bitiren Ali Ay ve yönetimidir.Kaliteli hedefi olan bir takımda olsaydı Batalla sözleşmesini uzatırdı.Batalla yorulmuştu artık takımı sırtlamaktan sakatlanmayan , sarı kartı bile zor gören adam sakatlanmaya ve sinirleri bozulmuştu sarı kart görmeye başladı kalsaydı yine aynı sıkıntıları yaşayacaktı.Tadında bırakmaya karar verdi.Bence mantık olarak doğru karar verdi.Evet duygusal olarak düşündüğümüzde bir ömürlük imzalasın kalsın…ama gerçekler işte…Batalla ya istediği zaman jübile yapılmalıdır..Birgün Bursaspora geri dönecek futbolcu olmasa da…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı