İşte Aybaba’nın yardımcıları

Samet Aybaba'nın yardımcıları belli oldu.

Tecrübeli çalıştırıcı Sivasspor‘da birlikte görev yaptığı Recep Çetin, Özcan Bizati, Selçuk Erdoğan ve Yılmaz Bal‘la çalışacak. Ayrıca, uzun süredir takım bünyesinde olan analizci Emre Doğru da görevine devam edecek.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Mustafa Er ile henüz görüşülmedi sanırım. Eğer ki pro lisans için kendi yoluna gidecekse yolu açık olsun, başarılarla dolsun. Görevden kaçmayacağını biliyoruz. Ama Samet Hoca geldiği için harcanıyorsa altında bit ararım, farklı durumlar söz konusu olabilir.

  32
  2
  1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

   Mustafa’nın sametin yardımcısı olması mantıklı değil zaten ne öğreneecek bu adamdan alsın lisansını geçsin takımın başına

   13
   2
 2. Harun Okan Rüştü Aziz titi Ertuğrul Barış Emre Bostock shehu Furkan Yusuf Kembo Alper Ekong Kubilay takımda duracak isimler olmalı tabi aralarından teklif gelirse hepsi gidebilir ama ücretsiz olarak kalanlar yollanmalı.Okan’ı saymazsak 4 Vakıfköy oyuncusu var ve 4 adet daha eklenecek buraya toplam sayı 19 olucak. 7 isim alınacak hocanın söylemlerine göre 2 santrafor 2 kanat 2 oyun kurucu(1 tanesi 8-10 karışık tarzda) 1 defansif orta saha 1 sağ bek 1 sol bek 1 stoper lazım gibi duruyor.Bunların arasından 3 tane alınmayacak demek oluyor.O da sol bek stoper ve stancu kalırsa santrafor.Bana kalırsa jourquera ile sözleşme uzatılmalı takımda onun gibi skora net katkısı olan bir yedek almaya kalkarsak aynı verimi almak riske girer ve ücreti de yaklaşık aynı oranda olacaktır.Ama kalan 7 transferden ne kadar kaçarsak o kadar vahim bir durumla karşı karşıya kalırız.

  2
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu