İşte Antalyaspor maçı ilk 11’imiz

36 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar düşecek takımları buraya yazıyorum. Sivas ve maalesef kardeş ankaragücü ! Siz de bi kenara yazın…inanmamakta özgürsünüz ama olacak olan bu ! Futbol kapital bir oyun ticari düşünün…

   1
   1
  1. @Yalniz Kovboy yorumuna yanıt olarak

   Kulübede Ronaldo bekliyor da hoca mı oynatmıyor? Desene bu vakitten sonra oynatsa ne olur oynatmasa ne olur sanki tek başına kurtaracak adam maçı. Bu ruhsuzlarla kalan 3 maçta ne gol atabiliriz ne de puan alabiliriz. Ali dede de 3 senenin sonunda muradına ermiş olur böylelikle.

   1
   2
 1. Benim gördüğüm ilk onbir:
  Kalede: Özge
  Sol bek: Ümmiye
  Sağ bek: Alliha
  Stoperler: Elif ve Antonella
  6 Numara: Steffanie
  Santra: Ayla ve Henrietta
  Sol kanat: Yonca
  Sağ kanat: AnaLucia
  Forvet: Diana

  hadi kizlar

  10
  19
 2. Kadro güzel allah yardımcımız olsun şu onuru nasıl neden oynatmazlar badji yi bu kadroda nasıl keserler anlamış değilim haydi ? güldür yüzümüzü ?

 3. Düştük, bütün sezon oynayan badji, aytaç, saivet yine aynı 3’lü, o zaman farklı ne olabilir ki, şu İrfan Buz ve Mustafa Er, aybabadan bakkaldan kötü ne yapabilirdi ki, hem de daha az paraya, renktaşlar Allah rahmet eylesin, ölüyü defnedebiliriz, maça çıkmaya gerek kalmadı.

 4. Lima bahçendeki erik ağaçlarına mı daldı be beyinsiz niye oynatmıyorsun şu mübarek ramazan gününde sövdürcen

 5. kadroya bak tam bır fıyasko dustuk hayırlı olsun bakkal senın de antrenorlugune tukureeyım bu takımı ben halısahada cıkaramm

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu