İşte Ankaragücü maçı bilet fiyatları

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Cumartesi günü oynanacak olan Ankaragücü maçının bilet satış programını açıkladı.

Açıklama şöyle:

Yeni sezon hazırlıklarını Afyonkarahisar’da iki etap halinde gerçekleştiren ve geride bıraktığımız pazartesi gününden itibaren de Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde çalışmalarını sürdüren Takımımız, 4 Ağustos 2018 Cumartesi günü Büyükşehir Belediye Stadı’nda Ankaragücü ile özel maçta karşı karşıya gelecek. 21.45’te oynanacak ve Bursaspor TV’den canlı olarak yayınlanacak karşılaşma için sadece Doğu ve Güney Tribünleri açık olacak.

Doğu Tribün biletleri 10 TL, Güney Tribün biletleri ise 5 TL’den satışa çıkacak. Passolig ve kağıt bilet olarak yapılacak satışlar Cuma günü saat 10.00’da stadyum gişelerinden ve internet üzerinden başlayacak. Kombineler bu maçta geçerli olmayacaktır.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @BR yorumuna yanıt olarak

   taraftarın bursaspor sevgisine bir lafım yok ama bence ali ay yönetimini protesto etmenin en iyi yolu maçlara gitmemektir,kimseyi maça gidip gitmeme konusunda engelleyemem ama maçlara gitmek şu zamanda ali ay yönetimine para yedirmekten başka bir şey değil,çünkü bu adam ve ekibinin tek derdi günü kurtarmaya çalışmak,bunlar bu şekilde devam ettiği sürece sonumuz uçurumdan yuvarlanmak olur,benden söylemesi

   14
   30
   1. @adil yorumuna yanıt olarak

    Ben de nefret ediyorum dededen ama maça da gitmeyeceksek bu aşkın ne anlamı olacak? Gitmezsek takım sahipsiz kalacak ve 3 yıl sonra 3.ligte mi destekleyeceğiz? Taraftarımız şunu anlayamadı bir türlü..Sen taraftarsın ve tek aşkın Bursaspor. Babasına kızıp sevgilini terkediyor musun? Şu çizgiyi çekelim artık. Taraftarlık ayrı o ayrı.. Sen maça gel takımını destekle, gerekirse tepkini de göster taraftarlığını yap, yönetim ve diğer salaklar elbet bir gün defolup gidecekler ve yine sen ve aşkın baş başa kalacaksın…Ama önce görevimizi yerine getirelim aşkımıza sahip çıkalım .. Saygılar..

    7
    1
 1. Arkadaşlar protesto için artık geç kaldınız seçilmeden yapacaktınız artık destek olma zamanı bir tane bursasporumuz var

  11
  2
 2. gidin maça gidin,ali dedeciğinizi gururlandırın,kardeş takımınızı sevindirmek için kendi takımınızı hiçe sayın

  10
  80
  1. @adil yorumuna yanıt olarak

   ooo eksiler gelmeye başlamış bile,hiç sekmez,adil yorum yapınca hemen akbabaların leşe abandığı gibi abanın eksiye,tek yaptığınız bu zaten,ikiyüzlüler sizi

   4
   62
 3. 5 tl den 10 tl den para mı kazanmayı planlıyorsunuz..Kombinelere ücretsiz yap kombineye teşvik et taraftarı hiç kafa yok bu yönetimde….

  9
  7
 4. mrb ben gazi ahmet inal bu mac ne ayın nede yigidenerin bu mac dostluk kardeslik ben guneydogu gazisi olarak orda olacam dost kardeş iki takim eleke turbune iki kardesi taraftar karisik oturmali dunya bizi gorsun

 5. Bırakın Ali Ayı ANKARA gücüm geliyor daha ne olsun, doğu ve güney açık olacakmış sadece, doldurmak gerekir ama zor, tahminen 5000 kişi olur en fazla…

  3
  1
  1. @Efram yorumuna yanıt olarak

   eğer takımınızın iyiliğini düşünüyorsanız bu maça gitmeyin,gidiyorsanız da hiç durmadan ali ay istifa diye bağırın,öyle yönetime böyle taraftar müstehak çünkü ?

   12
   58
   1. @adil yorumuna yanıt olarak

    Bazı dediklerin güzel ama bu konuda yanılıyorsun biz oraya bursasporumuzu desteklemeye gidiyoruz ali ay için değil biz bursayı desteklemezsek halimiz nice olur tek dayanak taraftar bursaspor taraftarı gibisi yok o da giderse bu iş biter.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu