İşte Ali Ay’a yetki vermeyen yöneticiler!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay’a oyuncu sarışı için yetki vermeyen yöneticiler belli oldu.

Ali Ay’a oyuncu satışı için yetki vermeyen yönetim kurulu üyelerinin Sezer Sezgin, Görkem Akbaş, Onur Özselek ile yedek yönetimden gelen Tevfik Yılmaz ve Hayrettin Gülgüler olduğu öğrenildi.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. YETKİ VERENLERİN İSMİNİDE YAZIN DA HERKES BİLSİN ŞEREFSİZ ONURSUZ SATILIK ADAMLAR BURSA DA SOKAKLARDA NASIL GEZECEKLER YAZIKLAR OLSUN

  22
  1
 2. Mesut Mestan’ın listesinde yer alan Sezer Sezgin ve Görkem Akbaş imza atmamış Mesut Mestan listesi açıklandığında 2 üyeyi aldı diye küfür ediyorduk bu adamlar has BURSALI işte

  11
  1. @TaK0 yorumuna yanıt olarak

   Bu 3 kisi Ali Ay yonetiminden gelip Mestan in listesine girdi diye 15 gun once herkes ayaga kalkti.Ayni yonetim sadece baskan degisti dendi.Ali Ay i ibra edecekler dendi.Sim di adamin dibisiniz diyor herkes. Benim kafam karisti acikcasi.

 3. Onur Özselek yakınen tanidigim bir arkadaşım, merhum başkan Orhan Ozselegin oğlu. Efendi, yalan dolanla işi olmayan ve gerçek bursalidir bunu göstermiş. Ayrıca bu tabloya oda gerçekten uzuluyordur. Teşekkürler Onur, Sezer Sezgin ve Gorkem Akbaş.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu