İşte Alaskarov’un yeni takımı!

Bursaspor ile olan sözleşmesini fesheden Namık Alaskarov’un yeni takımı belli oldu.

Bursaspor’dan ayrılan Namık Alaskarov ülkesi Azerbaycan’ın Sabah kulübüne transfer oldu.
Nm

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Pablito10 yorumuna yanıt olarak

   bomboş bir oyuncuydu..38 maçta enaz 2 gollük pozisyona girse 76 yapar fekat bu arkadaş 76 pozisyondan sadece 6 sını skora çevirdi iş böyle olunca düşmen gayet normal..sizleri bir alt lige düşüren oyuncunun neden arkasında durursunuz bilmem…

   8
   3
  2. @Pablito10 yorumuna yanıt olarak

   Bu yoruma eksi basanlar niye basıyor anlamış değilim. Eksi basanlara göre Namık büyük futbolcuydu heralde. Allahın lavukları yaa. Bunlara Ulu cami önünden saatçi zenciyi getir, forma giydirip sahaya sal, Jires Kembo gibi 30 cm diye beste yapıp şarkı söyler bu damcıklar. Ondan sonra aaa niye PTT 2’ye düştük. Teslim ol İstanbul. Lan olum senin bu kafayla İstanbul’u teslim alabilmen için 500 yıl lazım. İstanbul’un Ümraniye gibi, Karagümrük gibi mahalle takımları Süper ligde, sen ise PTT 2’de seneye Amed deplasmanında kürtlerden taş yiycen kafana. Ama gene de Namık’a dil uzatana bas eksiyi. Ofosu’ya, Matavz’a, Çapan’a falan da böyle yazan olursa onlara da bas eksiyi. HEpsi iyi çocuklardı. Aslan gibi mücadele ettiler. Bursa pavyonlarını da boş bırakmadılar. Daha naapsınlar

   31
   17
 1. Sabah’lar olmaz artık o kulüpte. Her maç karanlık bir gece amk. İleri uçta Namık diye futbolcu taklidi yapan bir sahtekar var. Bütün Sabah taraftarı, sabahtan akşama beklesin, Namık bugün bişey yapacak da maçı kazanacağız diye. Eğer Namık bişey yaparsa beni Sabah stadında yatırıp sabahtan akşama diksinler. Başınıza bela aldınız ey Sabah kulübü. Bâri akşamları temsilen de Burak Altıparmak’ı alaydınız. Hiç olmazsa Bakü pavyonlarını zengin ederdi şerefsiz muşt. Hangi birinin adını ansam sinirim oynuyor, acılarım depreşiyor. Bursaspor tarihinin hatırlamak istemediğ günler. Koca şampiyonu Eski adıyla Türkiye 3. ligine düşüren bu şerefsiz kadro ve onun kurucusu gogocu Emin ve yancıları. Hepinizin Allah 1000 belasını versin. Admin, delikanlıysan bu yorumu koyarsın.

  15
  7
 2. XOŞ geldin ne la? XOŞ gelse noolur, XOŞ gelmese noolur. Gelen adam Namık. 35 maçta 1 gol atar, 2-3 de orta yapar. Hepsi bu.

  15
  5
 3. Sabah takımını merak ediyorum kale önünde bunun top cinemesine ezmesine kaçırmasına nekadar sabır gosterecek

  10
  4
 4. Bursaspor’u dusurenlerin basinda gelen adam tepe tepe kullanin. İyi dileklerimizide basarili oldugunuz zaman icin saklayalim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu