İşte Adanaspor maçının hikayesi

Bursaspor Kulübü deplasmanda oynanan Adanaspor maçının vlogunu remi youtube hesabından yayınladı.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kenetkenirsek bizi kimse deviremez taraftara çok iş düşüyor ! Bu takımı süperlige taraftar çıkaracak ! O eski günleri yakalamalıyız ! Ne demişti bir oyuncu ismi lazım değil “bu taraftar ölüyü diriltir” !

  24
  3
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Nasıl kenetlencez dün store uğradım hediye 2 adet forma almaya beden yok boş çıkmayayım diye çocuğa eşofman tk aldım yıllardır aynı yönetim şer değişiyor ama zihniyet aynı…

   11
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Ya birader sen ruh hastası mısın eskiden girerdim siteye yorumları okurdum sen buraya musallat olduğundan beri sırf yorumlarını görmemek için ara sıra bakıyorum artık her cümlenin sonuna olur olmadık yerlere soru işareti ünlem falan koyuyorsun ne kadar gıcık Bi tipsin sen ya Allah aşkına sal artık şu siteyi

   11
   8
   1. @Kaant yorumuna yanıt olarak

    Ünlem mi battı sana ? Al bak uç tane daha !!! Adana’ ya koyduğmuz 3 gol sayısınca…Girme o zaman bilader siteye Bursaspor düşmanısın zaten ! Senin gibilere ihtiyacımız yok ! Anca hep eleştir hiç destek olma ! İşiniz gücünüz goy goy ! Burası egolarınızı tatmin etme yeri değil Bursaspor fan sayfası ! YA DESTEK YA DESTEK ! BEĞENMEYEN YEMESİN…!

    7
    10
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Hoca Bursaspor için yeterli değil diyoruz ki gerçekten öyle şansa maç kazanıyoruz ecel terleri döküyoruz izlerken maçı bunu söylediğimiz de yok çorbacı,yok aç köpek falan ya ne çorbacısı olcaz işimiz belli gücümüz belli .

     1
     1
     1. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

      Aç köpek çorbacı olanlar kendini biliyor ! Pazardan forma alan 2 ye 1 yapan kombineye bilete para vermeyen sms atmayanlar onlar bir de üstüne kendi menfaatleri doğrultusunda hırsız arsız başkan seçerler işte çorbacılar ! Sen niye üstüne alındın !?

    2. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Sen yalaka adamın tekisin senin gibiler yüzünden bu haldeyiz eleştiricem tabi bu şehir benim bu takım benim emin ol gittiğim deplasmanların yarısını bile yapmamışsındır bana burda yalakalık yapma geçen sene o bursada bu bursada dedin yalan haberler diz boyu bu senede başladın erkan zengin bizde demeye birader sen kafayı yemişsin ilk önce yazı yazmasını öğren klavye artistliği yapma bana burda alırım senin aklını yalaka

     4
     3
     1. @Kaant yorumuna yanıt olarak

      Ne yalakası sen kendine bak yalama ! Ağzını topla ! Ne diyorsak o ! Bu takıma kimsenin zarar vermeye hakkı yok ! Sizin gibiler yüzünden millet ailesini alıp tribüne gelmiyor !

   2. @Kaant yorumuna yanıt olarak

    Adam normalde taraftardan nefret ediyo her yorumunda nankör çorbacı ackopek diye bahsediyo eski yorumlarında bulunur bugün bı anda taraftar sevgisiyle uyanmış ? eski oyuncu dediği de İBB li Ekrem bilmiyorum dememiş ismi lazım değil demiş

    8
    1
    1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

     Nefret ettiğim taraftar kitlesi belli onları herkes biliyor ! Kimse de tasvip etmiyor ! Buradan hocaya futbolcuya sağlamakla Bursasporlu olunmuyor ! Destek olucaz o kadar ! Başka Bursaspor yok !

     5
     4
 2. BS-TV vlogu muhteşem olmuş. Adana’ya giden ve orada takımımıza destek veren kardeşlerimize teşekkürler.

  İçeride tribünler doldurur, deplasmanda bize ayrılan yeri komple kapatırsak hedefe ulaşmamız kolaylaşır.

  Sevincimiz de, üzüntümüz de kararında olmalı. Eeştirilerimiz yıkıcı değil, yapıcı, olumlu, alay etmeyen, istifalar istemeyen tarzda olmalı.

  Ağır mağlubiyetlerde dahi eğer bu sezon sonuna kadar başkan, yönetim, hoca, futbolculardan hiç kimseyi istifa etmeye davet etmez, zorlamaz, hakaret etmez, küfür etmez, sahaya yabancı madde atmazsak YEMİN EDERİM BURSASPOR SÜPER LİGE ÇIKAR.

  Adam olalım, insan olalım, vefalı olalım, anlayışlı olalım yeter.

 3. KENETLENMEK ELBETTE ÇOK ÖNEMLİ…KEŞKE DİNAMİK ADI VERİLEN İŞ ADAMLARI DA KENETLENSE DE BU BORÇTAN KURTULSAK…ÇÜNKÜ DEVRE ARASI BU IGOR UN YERİNE BİR KANAT ŞART…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu