İstanbulspor maçının hakemi değişti!

Bursaspor Kulübü bu hafta oynanacak İstanbulspor maçı hakeminin değiştiğini açıkladı.

Açıklama şöyle;

Cumartesi günü oynayacağımız İstanbulspor müsabakası hakemi Özgür Yankaya‘nın antrenmanda sakatlanması sebebiyle yerine Antalya bölgesi üst klasman hakemi Mustafa Öğretmenoğlu atanmıştır.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Bence birilerinin kulakları çekildi. Sheunun cazası 1 maça düşmesi,başkanın cezasının kaldırılması,geçen sene bizi küme düşmemize sebep olan bir deyyusun bizim maçımızdan uzaklaştıılması. İnşallah hayra alamet bir durumdur.

  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Açık net bize karşı operasyon başlatmış bu çakallar. Açık net söylüyorum bizde bu çakalları ulaşabildiğimiz yerlere şikayet edelim. Cimere yazdım fifaya ueafaya da yazacağım bunların ne kadar satılık olduklarını görsünler. sizlerde yazın arkadaşlar biraz gayret biraz zahmet site adminim sizde kampanya başlatın ne bileyim yapın bişeyler sinir hastası olduk iyice

   5
   1
  3. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Çok iyi tespit etmişsin biraderim,Ya biz Bursalılar…. dünyada nasıl Türklere karşı hor bakış olurya ..

   Türkiye’de Bursalı olmak suç , o şampiyon oldumuz günden itibaren onu hissediyorum .
   Boş verin, Türkiye’nin en güzel şampiyonluğu yaşıyan bizler deyilmidik?
   Nasıl fenerli ler bizim maç bitmeden kendilerini şampiyon ilan etmişlerdi.
   SONRA Kadıköyü savaş alanına döndür müş lerdi…

   Hiç unutamıyorum…rezil etik o gün şikebahce lileri… Batalla sayesinde.
   En güzel ve tertemiz şampiyon Bursaspor

   20
   1
 1. Lanet olsun böyle spora da böyle hukuka da!Yazıklar olsun.Bursaspora açık ve kasti bir şekilde faşizm uygulanmaktadır.Nereye gidiyor bu ülke sporu?Doğranıyoruz.Buna bir dur demeliyiz Bursa olarak.

  21
  1
 2. Belki de hakeme Bursaspor’u doğrayacaksın dediler bu maçta da o kabul etmedi? Sonrasında da hakem sakatlandı denilip yerine yeni tetikçi verildi? Tff ve mhk o kadar güvenilmez bir kurum oldular ki insan ister istemez böyle senaryoları düşünüyor.

  13
 3. sevgili Bursasporlular bizler takına gerçekten sevdalı renklerine aşık taraftar dan çok çok öteyiz 9 haftamız var gelin tüm gruplar mış tüm tirbünler miş tüm kim var ise şu 9 hafta tek ses tek yürek olalım evet her haksızlığa her adetsizliğe karşı tavrımızı ortaya koyalım lakin en önemlisi şu 9 hafta sevdamıza sahip çıkalım ama top yekün o stadyum da 15-20 bin değil 30-40 binler olalım hep beraber tezaruhatlarımız güçlü ve takımı öne iten olmalı ve en önemlisi ne hoca yı ne futbolcuları şu 9 hafta saçma sapan eleştirmeyelim bizler bu lig i bu hoca bu futbolcular ile devam ettireceğiz birlik sevdaya ship çıkma ,arzulu olma

 4. O oldu bu oldu kardeşim her ne olursa olsun çıkacaksın topunu oynayacaksın kafadaki takımları yeniyorsunalttaki takımlara puan kaybediyorsun yanı ciddiyetsizlik hat safhada.. Fulbolcularında bahanesi hazır artık hakemler bize karşı deyip duruyorlardır.
  Merak ediyorum bu kulüpte itirazdan kart görene ceza veriliyor mu? Mesela Özer e ceza verildi mi, geçen hafta klubede kart gören arkadaşa ceza verildi mi?
  Herkes profesyonelce davranmalı bak Erkan zengin e adam 6_7 haftadır 3 sarı kartla oynuyor biraz akıllı olun. Bahene üretmeyi bırakın ve bu takımı lige çıkarın. Takımın mücadele gücü düştü ya paralar ödenmiyor ya da ibo takım içinde istenmiyor… Hadi hayırlısı..

 5. Türkiye Futbol Federasyonu genel merkezine protesto yürüyüşü düzenleyelim, organize edilsin kendin adıma yürümeye hazırım.

 6. Bu olayın takipçisi olalım böyle bir şey var mı iki gün kala hakem değişiyor hemde böylesine sancılı bir dönemde

 7. Sevgili Bursasporlular ,Bursa şehrinde yaşayan ,ekmek yiyen her kesim,haksızlığa baş kaldırmış herkes her bir Bursaspor sevdalısı şimdi daha birlik içinde daha sevdasına sıkı sıkı sahip çıkmalı o stadyumu şehir olarak dolduralım bakın hep idda ettim ne zaman ki o stadyum da Batı tirbünü dolduralım işde o zaman yine bizi kimse tutamaz ve bu hafta bizler o maçta olalım 9 hafta lütfen

 8. Bu saatten sonra herkese gider çıkacaksın İstanbul maçıyla seriye bağlıcaksın topunu oynayacaksın önüne geleni hakemi TFF yi hepsini üst üste koyacaksın araya karbon kağıdıda koymayacaksın……! Bilmem anlatabildik mi?

 9. Göz göre göre hainlik yapıyorlar.
  Resmen entrika çeviriyorlar.
  Ar damarı çatlamış bunların.
  Utanmakta yok milletten deve tabanı gibi surat var bunlarda.
  Taraftar büyük kitleler halinde TFF’nin kapısına dayanmalı.
  Bursaspor düşmanı bu alçakların gözü dönmüş durumda.
  Bedel ödeyen bedel ödetir şiarımız olmalı.
  Savaşmalı sonuna kadar namussuzlarla.
  Bunu yapacak tek güç te tutkuyla takımına bağlı büyük Bursaspor taraftarıdır.

 10. Geçen sene Erzurumsporun süper ligde Rizespor ile oynadığı maçı yönetmişdi ve maçı katletmisti Bursa maçından alınması bence isabet olmuştur.

 11. Zaten bizim maçları yöneten hakemlerin hepsi kafadan sakattı.Özgür yankaya süper lig hakemi verildi İstanbul maçına.Bu hakeminde kafasını ads li yöneticilermi karıştırdı yönetmek istemedi BURSASPOR İstanbulspor maçını ve sakatım numarasına yattı .İnşallah yerine atanan da Süper lig hakemi Mustafa Öğretmenoğlu güzel bir maç yönetir.

  1
  1
 12. K.GÜMRÜK DENİRSPOR MAÇININ ÖNEMİ BELLİ
  HAKEMİNİN İSMİNDE RAMAZAN KELEŞ İN MİDİR CİNMİDİR BİLMEM BU YIL KAÇ MAC YÖNETTİ ONU BİLMEM
  AMA TEK TAHMİN ETTİĞİM ŞEY METİN KORKMAZ İN BU İŞE BAŞ KOYDUĞU
  KORKARIM YAZ TATİLİNİ HİÇ TAHMİN ETMEDİĞİMİZ ADAMLARLA GEÇİRECEK

 13. GEÇEN YIL İÇERDE VE DIŞARDA 2 MAÇİM İZİ YÖNETTİDİYE DÜŞÜNÜYORUM
  2 MAÇTA DA ALEYHİMİXE KARARLARI FAZLASIYLA VARDI
  ARTIK BU METİN KORKMAZ İN İŞİ BİTİRDİ GİN DÜŞÜNÜYORUM

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu