İstanbulspor cephesi “Bursaspor sıradan bir camia değil”

İstanbulspor Teknik Direktörü Osman Zeki Korkmaz, TRTspor ekranlarında katıldığı 'Hedef Süpr Lig' programında Bursaspor ile alakalı dışarıdan bir göz olarak röntgen çekti.

İstanbulspor Teknik Direktörü Osman Zeki KorkmazBursaspor ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Bursaspor geçtiğimiz 13-14 yıl içerisinde Süper Lig şampiyonluğu yaşadı ve bugünkü geldiği nokta. Bu kadar büyük bir camia, harika bir seyirci topluluğu var. O taraftarların içinde bulunduğu psikolojiyi anlamak gerekiyor. Onlara rağmen Bursaspor yada Bursa takımı yönetilmez. Onlarla birlikte olması gerekiyor. Çünkü bir futbol takımı için bu kadar kısa bir zamanda en üstü görüp şimdi böyle bir durumda olmak, insanları sokacağı psikolojik durumu bilmemiz gerekiyor. Daha sabırsız olabilirler, daha heyecanlı olabilirler, daha tahammülsüz olabilirler.” dedi.

Bursaspor sıradan bir camia değil

Bursaspor sıradan bir camia olmadığını dile getiren teknik direktör Osman Zeki Korkmaz “Bu sürece baktığımız zaman sadece futbolcular, teknik adamlar değil de bu süreçleri yönetenler kendilerini check etmeleri gerekiyor. Futbolda en kolay teknik adamlar ve futbolcular ayrılıyor. Ama bu süreci yönetenler bunu analiz etmeleri gerekiyor. Bursaspor öyle sıradan bir camia değil. Çok sıra dışı bir camia, Ben bir futbol adamı olarak, ismi dahi bizleri heyecanlandıran bir camia. Umarım kısa zamanda toparlarlar.” dedi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Durum Onu gösteriyor ki seneye BURSASPOR İNEGÖLSPOR derbisini oynayacağız . Tüm Türkiye nefeslerini tutup izler artık . Büyük BURSA DERBİSİ .
  Ne hâllere düştük .

  17
  1
 2. Emine laf atanları anlamıyorum adam sezon başı en değerli kadroyu kurdu.Mustafa hocanın isteklerine gore transfer yaptı 2. hafta hoca bırakıp gitti.Taraftar durmadan teknik hoca degissin degissin onlarıda yaptı kusura bakmayın ama 40 milyon bağış yapacak birisi var mi Bursa’da adamın temnik koyması normal babasının hayrına açmadı tahtayı -9 puanla baslicaktık diğer adaylara bakınca en mantiklisi buydu elektriği açarken konfeti patlatan adam mı olsaydi yada elektriği ödeyemeyen erkan mı ? Şehre çok güzel bir hava kazandırdı ki devam etseydi başarılı olacağını düşünüyordum hata yapmak suç değil ders almak önemli bu sezon beraberiz diyip 2. hafta birakan hoca suçlu bence ona gore transferler yapıldı adamda beklemiyordu umarım geri gelir yoksa 1 bilete 3 kişi geçmeye çalışan çorbacılarla bu gemi yürümez

  14
  30
  1. @Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Birincisi Mustafa Er in istediği kadroyu kurmadı, tahta bitime 5gün önce açıldı o zamana oyuncu mu kalır? Ikincisi attiğı twitte “yapamayan gider, burasi Bursaspor diyordu !”. Bu lafı şirketinde söylersin ama futbolda bu olmaz. Üçüncüsü gecen sene genc oyuncular Mustafa Er sayesinde oynadılar altyapı hocalarıydı! Mustafa Er neden 17 transfer istesin ? Muhtemelen 5 6 transfer istemişir. Ama ana sorun şu PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALMAK ISTEDI. Simdi diyoruz ki parali birisi gelsin parayi sağlasin ama futbolu sportif direktör yönetsin ! Zaten Emin Adanur da futboldan anlamam diyordu ama maşallah antrenorden oyuncuya herşey karıştı. Sonuç zaten nasıl farklı olabilir ki ?

   16
   6
   1. @Beyin Bedava yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor un borç alacak farki 1 milyar tl yıllik geliri 100 milyon tl deģil. Borç alacak farki yillik gelirinin x10 u olmuş her organizma fiilen yok olmuştur ! O borç çevrilemez. Ya geliri 300 400 milyona çikaracaksin ya borcu oraya indireceksin

 3. Selim’i getirin başkan olsun vakıfta kalan son Isparta’da satılcak tekleme bebeler kaldı onuda Selim ve tayfası satsın görev tamlamir kilidi vurun .

  13
  8

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu