İstanbul’a 5 Futbolcu Götürülmedi

Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında 25 Mart 2014 Salı günü Türk Telekom Arena Stadı’nda oynanacak olan Galatasaray maçının hazırlıkları tamamlandı.

Başkanımız Erkan Körüstan, İkinci Başkanımız Rıdvan Şen ve İcra Kurulu Üyemiz Ali Ay’da antrenmanın bir bölümünde saha kenarından çalışmaları takip etti.

Özlüce Tesisleri’nde basına kapalı olarak gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 saat sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman 5’e 2 pas pres çalışmasıyla devam etti. Takımımız daha sonra şut çalışması yaptı.

Antrenmanın ardından Özlüce Tesisleri’nde yemek yiyen takımımız, daha sonra Galatasaray maçı için İstanbul’a hareket edecek.

A Takımımızın, Galatasaray kafilesinde 19 futbolcu yer alıyor.

Kadroda yer alan futbolcularımız;

Sebastien Frey, Harun Tekin, Okan Kocuk, İbrahim Öztürk, Ethem Ercan Pülgir, Renato Civelli, Taye Taiwo, Şener Özbayraklı, Michael Basser, Ozan Tufan, Şamil Çinaz, Bekir Yılmaz, Fernando Belluschi, Sercan Yıldırım, Volkan Şen, Ferhat Kiraz, Stanislav Sestak, Oğuz Han Aynaoğlu, Batuhan Altıntaş 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu