İstanbul kayırılıyor!

Bursaspor'un Fenerbahçe ile oynadığı maçın 86.dakikasında şişeye vurduğu gerekçesiyle tribüne gönderilen genç çalıştırıcı soyunma odası koridorunda hakeme Fatih Terim'in bir önceki hafta yaptığı ağır hareketi hatırlattı.

 

Süper Lig'in 8.haftasında oynanan Bursaspor-Fenerbahçe maçının 86.dakikasında saha kenarında şişeye vurduğu için 4.hakem Çağatay Şahan'ın uyarısıyla Yunus Yıldırım tarafından tribüne gönderilen Ertuğrul Sağlam, tepki gösterdi. Bitiş düdüğüyle birlikte soyunma odası koridoruna doğru ilerleyen ve hakem Yıldırım ile konuşan Sağlam'ın tepkisi Lig TV kameralarına yansıdı.

 

Hep aynı şey Ertuğrul Sağlam haksız yere oyundan atıldığını belirterek Yunus Yıldırım'a; "Geçen hafta Fatih Terim'i izlediniz mi? Topa bir vurdu top sahaya gitti" dedi. Yıldırım'dan 'evet izledim, gördüm' yanıtını alan genç teknik adam sözlerine devam ederek; "Hakem bu pozisyona hiçbir şey söylemedi. Ama hep aynı şeyi yapıyorsunuz. İstanbul'u kayırıyorsunuz" diyerek soyunma odasına yöneldi.

 

 

LigTV Görüntüleri kullanılarak Bursasporluyuz.net Tarafından hazırlanmıştır..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu