İspanya’ya direnemedik 3-0

Maç içerisinde futbol adına bir varlık gösteremeyen ay yıldızlılar böylece gruptaki ikinci maçını da kaybetmiş oldu.

Hırvatistan karşısındaki oyunu ile çok eleştirilen milliler İspanya karşısına ilk maçtan farklı olarak bir tek Burak Yılmaz’ın takıma 11’de monte edilmesi ile maça başladılar. Mücadelede ilk yarı İspanya’nın 2-0’lık üstünlüğü ile tamamlandı.

Dk: 34’ GOL!  Alvaro Morata ile İspanya 1-0 öne geçiyor. Sol kanattan atağı sürükleyen Jordi Alba pasını Nolito Agudo’ya aktarıyor. Nolito Agudo’nun kavisli ortasında ceza sahası içinde bomboş pozisyonda kafa vuran Alvaro Morata topu filelerimize gönderiyor.

Dk: 37’ GOL! Maalesef top bir kez daha ağlarımıza gidiyor. Cesc Fabregas’ın savunmamızın arkasına havadan gönderdiği topta Mehmet Topal kafayı vurup uzaklaştırmak istiyor fakat top Nolito Agudo’nun önünde kalıyor. Nolito Agudo kaleciyle karşı karşıya kaldığı anda yerden düzgün bir vuruşla topu kalecinin sağından filelerle buluşturuyor.

Dk: 48’ GOL! Alvaro Morata ile fark üçe çıkıyor. Andres Iniesta’nın savunma arkasına attığı topa hareketlenen Jordi Alba kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda pasını Alvaro Morata’ya veriyor ve Alvaro Morata için gol vuruşunu yapmak hiç de zor olmuyor.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu