İsmail Yüksek’in arabası çalındı!

Bursasporlu İsmail Yüksek’in aracı çalındı.

İsmail sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Aracım sabah kapının önünden çalınmıştır. Görenlerin iletişime geçmesi rica olunur”mesajıyla arabasının fotoğrafını paylaştı.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Kaç gündür bekliyorum, “Emin Adanur İstifa Etti” diye bir haber. Ama bir türlü gelmiyor. Adam 3 tane hoca değiştirdi. Takım 5 puanla ligin dibinde, ama Emin bey hiç üstüne alınmıyor. Bot’ları hadi basın eksiyi. Böyle yapa yapa seneye PTT 2’ye götürüyorsunuz ve bunu hâla görmüyorsunuz.

   21
   60
   1. @Turgay yorumuna yanıt olarak

    sence emin gidince başa gelecek başka adam kaldımı? birde yanlış anlama renktaş da adam elini cebine attı kelli felli adamların yapamadığını yaptı

    8
    2
   1. @Marmaris yorumuna yanıt olarak

    Araç çoktan parçalanıp parçaları satılmıştır bile.Hirsizlar okadar hızlı ki artık kameralardan aracın yerini tespit ediyor polisler sonra son gözüktüğü yere bir gidiyorlar. O bölgede o araç yok olmuş. Çünkü parçalayıp okutuyorlar.

   2. @Marmaris yorumuna yanıt olarak

    Lada Niva’ların görüntüsü vasattır ama kendisi canavar gibidir. 20 senelik bu kasayla 2 sene öncesine kadar üretim devam etti yani araç eski değil. Belki donanım olarak dacia duster kadar bile değildir ama arazide duster falan nalını bile toplayamaz. Ayrıca görseldeki araçta şnorkel falan da var belli ki off-road sürüş için masraf yapılmış. Yani kısacası kim ne yapsın diye küçümsenecek bir araç değil renktaş.

 1. Bu ne gudubetliktir arkadaş !? Güzelim şehir ne hale geldi ! Takım desen üzerinde ölü toprağı var ! Allah yardımcımiz olsun…

  30
  8
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Devaaamm.. Eser haberleri atlama hepsine yorum koy.. Haberden de uzun yorumla 🙂 Senin yorumlarin olmadan olmuyor…

   2
   1
 2. Fener’den gelen topçunun bindiği arabaya bak. Lada 1300. Bizim Ozan Tufan Fener’e gittiği ilk gün Maserati aldıydı amk.

  9
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu