İsmail Yüksek “Varımızı, yoğumuzu…”

Bursaspor’un sezon başında Fenerbahçe’den kiraladığı, orta sahanın önemli isimlerinden İsmail Yüksek, şansız bir dönemden geçtiklerini ve bu durumdan kalkmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Yeşil-beyazlı taraftarları yanlarında görmeye devam etmeyi istediklerin ve bu zorlu dönemden birlikte çıkacaklarını ifade eden İsmail, sahada tüm güçlerini ortaya koyacaklarının altını bir kez daha çizdi.

BU DURUMUN ALTINDAN KALKACAĞIZ

Pes etmeyeceklerini belirten İsmail, “Bursaspor taraftarına tek mesajım; Bize her zaman destek versinler ve güvensinler. Yanımızda olmalarını çok istiyoruz. Takım olarak sahada varımızı yoğumuzu, mücadelemizi veriyoruz. Şansız bir dönemden geçiyoruz. Düştüysek kalkmasını biliriz. Çok çalışıp en güçlüsüyle, en mücadelecisiyle sahada en iyisini vereceğiz. Bu durumdan kalkacağız. Taraftarımız zaten her zaman yanımızdalar iyisiyle kötüsüyle. Bursaspor taraftarının en büyük özelliği zaten bu.” diye konuştu.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sana da tebrikler ismailim ! Bu kulübün bu formanin ağırlığını taşıyamayacak olan topçusu yöneticisi kim varsa defolsun gitsin ! Kalan sağlar bizimdir…
    #baskabursasporyok

    19
    6

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu